17 Kasım 2017 Cuma

Şebnem Ekşib 18 Kasım Yeniay ve Burçlar

KOÇ YÜKSELEN VEYA AY BURCU KOÇ:

Değişim etkilerini yoğun yaşayacaksınız. Ele aldıklarınızı tutku ile gerçekleştireceğiniz, ilişkiler, aşk hayatı, duygusal kararlar açısından ilginç ve ani gelişmelere açık bir on günlük süreç sizi bekliyor. Finansal konularda, krediler veya başkalarından gelecek maddi beklentileriniz adına hareketli bir dönem olacaktır.

BOĞA YÜKSELEN VEYA AY BURCU BOĞA:

İlişkiler, ortaklı işler, eşinizle ilgili vereceğiniz bir karar veya verdiğiniz bir kararın uygulamaya geçmesi, anlaşma ve sözleşmeler, iş görüşmeleri açısından hareketli bir dönem olabilir. İlişkiler odak noktanız olurken, duygusal kararlar verme eğiliminiz de artıyor. Bekarsanız, sürpriz bir aşk veya ilişki yaşanabilir.


İKİZLER YÜKSELEN VEYA AY BURCU İKİZLER

Sağlığınız adına bu aralıkta yani Kasım sonuna kadar dikkatli olmak gerekmekte. Bağışıklık sisteminize dikkat edin. Mesleki konular, iş görüşmeleri, iş teklifleri, iş alanında ani bir gelişme, fırsat sizi yeni bir döneme başlamanıza neden olabilir. Koşturma içinde aktif bir yeni ay döngüsü yaşayacaksınız ve tempo Kasım sonuna kadar devam edecek. İlişkilerden ziyade kendi alanlarınıza ve iş konularına veya günlük rutine daha fazla odaklanmanız söz konusu.

YENGEÇ YÜKSELEN VEYA AY BURCU YENGEÇ:

Çocuklar, çocuklarla ilgili konular, onlarla ilgili bir gelişmeler yoğunlaştığınız alanlar olacak. Öte yandan aşk hayatınız, ilişkiler, kişisel konular sizin için vurgulanıyor. Devam eden ilişkinizde beklentilerinizin arttığı, sevildiğinizi hissetmek veya değerlilik duygunuzu irdelediğiniz bir dönem ki partnerinizden bu konularda talepleriniz artabilir.

ASLAN YÜKSELEN AY BURCU ASLAN :

Aile ve ev alanlarınızda başlatacağınız, planladığınız bir süredir yapmayı düşündüğünüz konularda adım atmak, hız kazanmak söz konusu. Ebeveynler, aile bireyleriyle ilgili konulara daha fazla odaklanmanız mümkün. Özellikle yeni ay civarında evinizde olmak isteye bilir, kendinizi yuva alanlarınızda daha huzurlu ve mutlu hissedebilirsiniz. Bu dönemi evle ilgili halletmeniz gereken konulara yönelerek geçirmeniz yarım kalmış bir çok işi bitirmenize destek verecek.

BAŞAK YÜKSELEN AY BURCU BAŞAK:

Beklettiğiniz, bir türlü ilerlemeyen, fırsat bulamadığınız veya yönünüzü belirleyemediğiniz konularda hayatınızı bir düzene koymak, planlarınızı hayata geçirmek adına güzel bir dönem olacak. Maddi konularda sürpriz gelişmeler olabilir. Kardeşler, yakın çevre, yakın arkadaşlarla ilgili halletmeniz gereken bir durum, konuşma veya söylemek istediklerinizle ilgili cesur adımlar atma potansiyeliniz artacak. Yeni Ay sizi girişimci ve tutkulu bir şekilde olayların içine alabilir.

TERAZİ YÜKSELEN – VEYA AY BURCU TERAZİ

Burcunuzda kavuşan (Vedik astrolojiye göre) Venüs ve Jüpiter kasım sonuna kadar sizi şanslı ve fırsatlara açık kılarken, bu yeni ay ilişkiler, maddi konular ama en fazla da şans ve bolluk enerjisini burcunuza adeta hediye ediyor. Düşündükleriniz, söyledikleriniz ve diledikleriniz dikkat edin. Dileklerinizin gerçekleşebileceği, özel bir dönemden geçeceksiniz. İş fırsatları, görüşmeler açısından da özellikle bu dönemde başlayan işler, dolunay döngüsünde tamamlanabilir.

AKREP YÜKSELEN VEYA AY BURCU AKREP

Burcunuzda gerçekleşecek Yeni Ay, hislerinizi, sezgilerinizi adeta biliyor. İlginç rüyalar, fark edişler, sezgisel olarak içinize doğan şeylerin birden gerçekleştiğiniz fark etmeniz gibi soyut alemden alacağınız haberlerin arttığı bir dönem olacak. Özellikle 20 Kasıma kadar hissettiğiniz şeylere dikkat edin. Bununla beraber Yeni Ay döngüsünde iç huzursuzluğunuz, iç gerginlikleriniz de artabilir. Sakin olmalı ve özellikle fiziksel gücünüzü zorlamadan, ağır sporlardan veya aşırı koşturmaktan kaçınarak 17 Kasım ile 19 Kasım arasını geçirmeye çalışmak faydalı olacaktır. Aşk ve ilişkilerde izlemeye geçtiğiniz bir döngüdesiniz. 20 Kasımdan sonra hareketlenecek bu alan, Yeni Ay döneminde daha çok fark etmek ve izlemek, gözlemlemek şeklinde ilerleyebilir.

YAY YÜKSELEN VEYA AY BURCU YAY

İçe döndüğünüz, kalabalıklardan uzaklaştığınız bir dönem olabilir. Hızlı bir tempodan önümüzdeki hafta ortasına kadar uzak durmaya çalışın ve Yeni ay’ın aktif olacağı hafta sonunu dinlenerek ve sakin geçirmeye gayret edin. Kendinize vakit ayırmak, kişisel, duygusal alanlarınızda fark ettiklerinizi düzene koymak ve toparlamak, ayırt etmek adına destekli olan bu süreçte, enerjiniz düşebilir veya ani gerginlikler,duygusal dalgalanmalar yaşanabilir. Hafta ortasından itibaren düzelecek bu durumu büyütmeden ve kendinizi yormadan bu dönemi dinlenerek geçirin.

OĞLAK YÜKSELEN VEYA AY BURCU OĞLAK

Hayatınızda bir süredir belirlemeye çalıştığınız, uygulamak veya yapmak istediğiniz planlar adına gelişmelere açık bir Yeni Ay döngüsü söz konusu. Arkadaşlar, sosyal alanlar, aile büyükleriyle ilgili konularda gelişmeler, durumlar da aktif olurken, daha sosyal ve hedeflerinize dönük bir süreç geçireceksiniz. İlişkiler, eşiniz veya partnerinizle ilgili konularda yeni kararlar ve gelişmeler yaşanabilir.

KOVA YÜKSELEN VEYA AY BURCU KOVA:

Kariyer, iş ve mesleki konularda gelişmelerin öne çıktığı bir dönem söz konusu. Kariyer konularında yeni kararlar, hedefler belirlerken, bunları gerçekleştirmek adına fırsatlar yakalamanız da söz konusu. Diğer yandan öğrenci iseniz veya eğitim, akademik çalışmalarla ilgili işleriniz varsa Yeni Ay size yeni olanaklar, bu konularda yeni gelişmeler sunabilir. Duygusal alanlarda bekarsanız ilişkiler ve aşk hayatınızda beklentileriniz, duygusal isteklerinizi değiştiği bir dönem olacak. İlişkinizde yenilenme, monotonluktan çıkma arzunuz artıyor.

BALIK YÜKSELEN VEYA AY BURCU BALIK :

Maddi konular, başkalarının kaynaklarından örneğin eşin veya ailenin maddi kaynaklarından beklediğiniz gelirler adına şartların düzeleceği bir süreç başlıyor. Kişisel hedeflerinizi gözden geçirmenizi sağlayacak bir Yeni Ay döngüsü yaşayacaksınız. Yeni bir eğitim fırsatı, yurtdışı olanağı, katılacağınız seminer veya kişisel gelişimle ilgili bir durum sizi bakış açılarına geçirebilir. Duygusal hayatınızda, aşk ve ilişkilerde değişimlere doğru giderken, kendinizi yenileme süreciniz başladı.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder