23 Ekim 2017 Pazartesi

Su Karakuş 23-29 Ekim 2017 Haftasi Burçlar

PAZARTESİ: Mars Terazi burcunda. Bir önceki akşam Terazi burcuna geçen ve etki gücünü kaybeden Mars savaşmak için değil barış için çaba gösterecek. Kararsızlığın yerini adil kararlar, saldırının yerini akılcı savunmalar alırken, nezaket ve estetik için daha fazla enerji harcanacak. Sabah saatlerinde Güneş Akrep burcuna yerleşti. Ve Jüpiter’le kavuşum açısı belirginleşti. İyimserlik, neşe, bolluk, bereket ve daha fazla para odaklı olmak bununla birlikte kazanmak haftanın şansı. Su grubu burçlarla Başak ve Oğlaklar açısından son derece şanslı bu evrede her burç farklı bir alanda şanstan yararlanacak. Tabii değerlendirebilenler.

SALI: Görünenin ardındaki kolayca gözden kaçabilir. Dikkatsizlik ve kör noktayı unutma hali ciddi engellerle karşılaşma nedenimiz olacak. Ay-Black Moon kavuşumu Yay burcuna özgü acelecilik ve dikkat eksikliği nedeniyle kazalara neden olabilir. Uyanık olunması gereken bir gün.ÇARŞAMBA: Düşünceler hayalleri gerçekleştirme eğiliminde. Bu gücü verense Merkür-Neptün arasındaki güçlü bağ. Bir kenara atıp unutulan, henüz erken zannedilen hayaller gerçekle buluşmak üzere ortaya çıkacak.

PERŞEMBE: Güneş-Jüpiter Kavuşumu 26 Ekim de 3 Derece Akrep burcunda oluşuyor. Bütün yılın en özel günü olarak adlandırılan Güneş-Jüpiter kavuşumunun gerçekleştiği burç ve alanla ilgili bolluk bereket getireceğine inanılır. Akrep burcunun ilk 5 derecesi doğum anınızda hangi alanda ise o alanda zenginleşme ve genişleme beklemelisiniz. Para ve ekstra gelirler açıcından verimli bir yıl geçirilecek.
Aynı gün Ay-Plüton kavuşumunun Terazi burcundaki Venüs’e kare açıyla bağlanması dikkat çekici. Piyasalardaki oynaklık gün için üzücü ama alınan kararlar gelecek açısından yararlı olacak.

CUMA: Ay sabah saatlerinde Jüpiter’le uyumsuz. Ancak gün ilerledikçe uyumsuzluk yerini uyuma ve çözüme bırakacak. İyimserliğin ve iyiliğin göze batacağı bugün söz vermek, alışveriş yapmak ve romantik buluşmalar açısından uygun değil. Ya da anlayışınızı yükseltmelisiniz.

CUMARTESİ: Merkür’ün ve Venüs’ün dünden kalan uyumsuz açıları devam ediyor. Birden fazla gezegeni mutsuz eden bu açılar nedeniyle iletişim ve duygusal ilişkiler sekteye uğrayabilir. Eski alışkanlıklar ve yeni koşullar arasındaki bağlantıyı doğru kurmak dışında şeylere odaklanmamakta fayda var.

PAZAR: Ay artık iyimser ve neşeli. Bağlantıları düzelirken, güven konusunda temkinli bir duruş sergileyeceğiz. Venüs hala dikkatli ve romantizmden uzak..

SU KARAKUŞ

UZMAN ASTROLOG

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder