2 Ekim 2017 Pazartesi

Su Karakuş 2-8 Ekim 2017 Haftası

Su Karakuş 2-8 Ekim 2017 Haftası ve Gezegen Hareketleri


Pazartesi: Ne güzeldir Mars ve Plüton’un kardeşçe tavrı!  İrade, kararlılık, köklü değişikler için mücadele ve kazanma zamanı. Güne anlam katan direnme gücü.

Salı: Kararlılık dünden bugüne uzandı ama yetmez. Aşk da lazım. Aşkın kraliçesi Venüs gülümser Plüton’a ve düğüm çözülür. Kararlı adımlara sevecenlik ve cazibe eklenir. Çekim gücünüze güvenebileceğiniz bir gün.


Çarşamba: Ay Balık burcundan geçerken gayet tehditkar. Hiç olmadığı kadar. Venüs’e ve Mars’a karşı duruşunda biraz ajitasyon, biraz düzen bozan bir tavrı var. Ay’da Plüton’dan alıyor gücünü Mars ve Venüs kadar. Gergin yine de duygular..

Perşembe: Görüntü pembe düşler ülkesi gibi olsa da, destek bulan sevecen yaklaşımlar olsa da, savaş çığırtkanları kazanan taraf olabilir. Venüs-Plüton kardeşliği, Venüs BM gölgesinde.

Cuma: Dolunay gölgesi der ki: düzenin devamı en iyi çözüm. Satürn’ün Ay düğümlerine yaklaşımı dolunayın önüne geçer. Korkma ve sürdür var olanı diye haykırır.

Cumartesi: Ay-Uranüs kavuşumu geçen 2 haftanın özetini sunar. Şok eden kayıplar, suçlamalar, engeller, düş kırıklıkları sanki bugünde toplanmıştır. Plüton uzaktan gülümser ve gerilime teşvik ederken, kuyu kazan olur.

Pazar: Adaletin keskin kılıcı için düş gücü ve mücadele gücü hazırdır. Zeka ve mantığın tüm kuralları, bilgelik hazırdır. Yanında olması gereken, güven verenler hariç..

Su Karakuş

http://www.sukarakus.com/3-8-ekim-astrolojisi-ask-da-lazim/ alınmıştır. Detaylı yorumları ve diğer hizmetleri için ziyaret ediniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder