16 Ekim 2017 Pazartesi

Su Karakuş 16-22 Ekim 2017 Haftasi

PAZARTESİ: Uzun vadeli işleri planlamak geleceğe dönük başarılı adımlar atmak için harika bir gün. ( Güneş-Satürn olumlu açısı) Duygusal ilişkilerimizi iyimser duygulanımlar, pozitif düşüncelerle donatıp şansa açılabiliriz. ( Ay-Jüpiter olumlu bağlantısı).. Ancak ani değişiklikler karşısında ne yapacağını bilmez bir halde hissedecek, elektronik araçlarla sorun yaşayacağız. ( Merkür-Uranüs karşıtlığı.) Ulaşımda gecikmeler, adaletsiz kararlar günü bloke edebilir. Merkür kozmik sihirini yapmak koruyucu olacaktır.

SALI: Görünenin ardındakini görmek hayli, güç. Özellikle duygusal tepkiler verirken dikkatli olunmalı. Yalan ve kandırmaca gereksiz tepkilerle hem kendimizi hem başkalarını mutsuz etmemize neden olabilir. ( Ay-B.M sert açısı). Merkür Akrep burcuna yerleşiyor. Konuşmaktan ziyade

hissetmek ve susmak, gözlemlemek ve görünenin arkasındakini anlamaya çalışmak bundan sonraki 3 hafta boyunca yükselen eğilimler olacaktır. Merkür kozmik sihirini bugünde yapabilirsiniz.

ÇARŞAMBA: Abartılı düşünceler ve süslü ifadeler güne anlam katabilir. ( Merkür-Jüpiter olumlu bağlantısı) Ancak Ay-Mars karşıtlığı öfke kontrolünü zorlaştırabilir. Aniden sinirlenmek ve enerjiyi duygusal takıntılarla boşa harcama eğilimi hayatımızı zorlaştırabilir. Duygusal ve geçmişe dönük düşünceler yerine, bir hedefe odaklanmak günü en iyi değerlendirme şekli olabilir. Venüs kozmik sihirini bugün yapabilirsiniz.

PERŞEMBE: Güneş-Uranüs karşıtlığı ani ve beklenmedik olayların egoyu yerle bir edebileceğini gösterse de, Güneş bu kez zayıf değil. Satürn’den ve Ay düğümlerinden aldığı cesaretle değişim karşısında esnek durmayı başaracak. Dolayısıyla biz de! Gelecek ve geçmiş birkaç gün bu böyle.

Zor bir yeniay gerçekleşiyor. Yenilikler zorunluluktan dolayı oluşacak ve ertelenen planların aslında ne kadar işlevsiz olduğunu anlayacağız. Yenilik için son dakika karar vermek daha uygun. Yeniay 22.13 de 26 derece Terazi burcunda gerçekleşecek. Güzellik, estetik ve adil kararlar için en iyi seçeneğe yaklaşacağız. Sürprizlere ve şok haberlere hazırlıklı olmak kaydıyla..Venüs kozmik sihirini bugün yapabilirsiniz.

CUMA: Ay-Merkür-Jüpiter kavuşumu ilginç olaylar getirecek bir günü müjdeliyor. Güç birliğinin karşısında Uranüs var. Duygular ve düşüncelerdeki iyimserlik şansı bşir kez daha davet ediyor. Olumlu duygular güne anlam katacak ve gerçeğin bulunmasını sağlayacak. Kötü sürprizlere tüm hafta boyunca hazırlıklı olmalı. Günün kurtarıcısı pozitif ruh hali. Plüton Kozmik sihirini bugün yapabilirsiniz.

CUMARTESİ: Duygusal olarak güçlü bir gündeyiz. Ay’ın Plüton’dan aldığı enerji içsel gücümüzü fark etmemizi sağlayacak. Ve o güç Herkül kadar kuvvetli. Ben yapamam demek bugün için saçma. Yapabilirliğimizi anımsadığımız anı yakalayacağız. Değerlendirebilenler için Herkül olma zamanı.

PAZAR: Çok detaycı ve eleştirel, çok derin ve ketum hatta çok zarif ve bir partnere ihtiyaç duyar ruh hali içine çekilerek başlayacağımız gün, saatler ilerledikçe aşırı değişken bir ruh haline ve duruma dönüşecek. Ay, Güneş ve Mars bulundukları burçların son derecelerinde başladığı güne farklı bir anlam katacaklar. Tehlikenin son noktasını deneyimlemek üzere. Başak, terazi ve akrepler, bu burçların son derecelerinde bir gezegeni olanlar için tehdit büyük. Biraz dikkat, biraz sabırla bir çok sorun çözülebilir.

Su Karakuş

http://www.sukarakus.com/15-22-ekim-haftasi-astrolojisi-zorunlu-yenilikler/

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder