9 Ekim 2017 Pazartesi

Şebnem Ekşib 9-15 Ekim 2017 Haftasi Burçlar

KOÇ YÜKSELEN VEYA KOÇ BURCU:

Maddi konular, finansal alanlar Çarşamba gününe kadar dikkatinizi daha fazla verdiğiniz, yoğunlaştığınız konular arasında öne çıkıyor. Bankacılık, krediler gibi konular Cuma gününe kadar halletmeniz doğru olur. Burcunuzun yöneticisi Mars Perşembeden itibaren bir kaç günlük sizi zorlayacak bir etkiye geçiyor ki perşembe gününden itibaren ikili ilişkileriniz ve duygusal konularda sakin olmaya bakın. Yine hafta ortasından itibaren bedeninize, fiziksel sağlığınıza önem verin riskli eylemlerden kaçının, aşırı spor yapmamaya bakın.


BOĞA YÜKSELEN VEYA BOĞA BURCU:

Haftanın ilk iki günü burcunuzda ilerleyecek Ay ile hareketli olacak, kendinizi göstermek, ifade etme şansı bulacaksınız. Duygusal olarak daha inişli çıkışlı hissedeceğiniz Çarşamba gününe kadar
duygusal konularda akılcı davranmak gerekiyor. Çarşambadan itibaren parasal konular sizin için öne çıkabilir. Halletmeniz gereken finansal işlerinize yönelmek söz konusu. Perşembeden itibaren, trafikte ve günlük rutinde dikkatinizi toplamaya, acele etmemeye dikkat edin.

İKİZLER YÜKSELEN VEYA İKİZLER BURCU:

Pazartesi ve Salı günleri iç huzursuzluklarınız artarken, enerjinizin düşük olduğunu, kararsızlıklar yaşadığınızı hissedebilirsiniz. Kalabalıklar, aşırı yoğunluk veya yoğun bir tempoyu yönetmek için Çarşambaya kadar acele etmeyin ve mümkünse biraz daha kendinizle kalın. Bu aralıkta uyku sorunları da artabilir. Çarşambayla birlikte hareketleneceksiniz. Yoğunlaşan haberleşme trafiğiniz, sürekli telefonda olmanıza neden olabilir. Çarşambadan itibaren haftalık planınızı iyi yapmalısınız. Bir çok konuyu bir arada yürütmeniz gerekebilir.

YENGEÇ YÜKSELEN VEYA YENGEÇ BURCU:

Haftanın ilk iki günü sosyal alanlar, arkadaşlarla birlikte yapılacak iş ve konular öne çıkıyor. Çarşamba ile Cuma arası ev veya kendi alanlarınıza yönelmek, daha çok kendinizle kalmak iyi gelebilir. Cumadan itibarense tekrar hareketli bir tempoya geçeceksiniz. Kişisel alanlarınız öne kazanırken, duygusal konular, ilişkiler hareketlenecek. Bu hafta özellikle aşk ve ilişkilerle ilgili bir konuda harekete geçmek istiyorsanız acele etmemek sizin için yerinde olacaktır. Veya Cuma günü ele almak daha doğru olur. İş ve parasal konularda ise Perşembeye kadar izleyerek hareket etmeye çalışın.

ASLAN YÜKSELEN VEYA ASLAN BURCU:

Kariyer ve iş konularında hareketli bir hafta olacak. Hafta ortasına kadar hatta perşembe gününe kadar işinizle alakalı önceden planladığınız bir çok durumu yeniden ele almak, düzenlemek ve yoğun bir tempo da kalmak söz konusu. Perşembe gününden itibarense kendinize vakit ayırın ve biraz daha dengede kalarak, işlerinizi yavaşlatmaya, sakin biçimde işleri organize etmeye gayret edin.

BAŞAK YÜKSELEN VEYA BAŞAK BURCU:

Burcunuzda bulunan Venüs ve Merkür’ün yanına geçmeye hazırlanan Mars sizi hayli hareketli bir koşturmaya yöneltecek ancak öncesinde bu hafta hem sağlıkta, hem de günlük rutinde dikkatli ve dengeli olmalısınız. Acele kararlardan kaçının ve mümkünse bu hafta özellikle Perşembeden itibaren rutin konulara yönelin.

TERAZİ YÜKSELEN VEYA TERAZİ BURCU:

İkili ilişkileriniz adına dikkatli olmanız gereken bir sürece başladınız. Mars ilişkiler ve duygusal alanlarda içe dönme veya tartışmaların çabuk alevlenmesine neden olabilecek etkiler veriyor size. Bilhassa Perşembeden itibaren duygusal konular ve eşiniz, partnerinizle olan ilişkinize dikkat etmekte fayda var. Ortaklı konular ve iş projelerinde bu hafta perşembeye kadar organize edeceklerinizi planlayın ve perşembeden sonra daha çok rutin konulara yönelip, yeni bir başlangıç için acele etmeyin.

AKREP YÜKSELEN VEYA AKREP BURCU:

Kariyer ve iş alanları adına temkinli olmanız gereken bir hafta söz konusu. İşinizde, kariyer alanlarınızda önceden kestiremediğiniz bir çok aksilikle uğraşabilirsiniz. Bu hafta iş alanlarında önemli bir başlangıç, riskli bir adım içi şartlar pek de uygun olmayabilir. Daha çok sosyal çevreniz, duygusal hayatınıza yönelmek ve dengede kalmak doğru olacak.

YAY YÜKSELEN VEYA YAY BURCU:

Hafta başı çalışma alanlarınızı hareketlendirecek Ay enerjisi, günlük konular, rutin işleriniz adına yoğun ve koşturma içeren bir tempo vaat ediyor. Çarşambadan itibaren ikili ilişkiler, çevrenizle olan diyaloglar, haberleşme, ilişkilerinize yoğunlaşacaksınız. Ortaklı konularda işleriniz varsa bu hafta çarşambadan itibaren ele alabilirsiniz. Cumadan itibarense fiziksel ve ruhsal olarak dengede kalmaya gayret etmek ve sakin ortamları tercih etmek yerinde olacaktır.

OĞLAK YÜKSELEN VEYA OĞLAK BURCU:

Hafta ortasına kadar borsa, spekülatif parasal işler açısından taşların yerinden sık oynadığı bir süreç var. Çocuklar, eğitim konuları da öne çıkabilir. Çarşambadan itibaren günlük rutinde halletmeniz gerekenlere yönelebilirsiniz. Haftanın etkileri sizin için çarşambadan itibaren biraz daha dengeye geçiyor. Cuma günü ve hafta sonu daha çok duygusal alanlar hareketleniyor.

KOVA YÜKSELEN VEYA KOVA BURCU:

Hafta başında ev ve yuva alanlarınız, aile ve ebeveynlerle ilgili konulara odaklanabilirsiniz. Çarşambadan itibaren ilişkiler ve çocuklarla alakalı konular hareketlenecek. Cumadan itibarense daha çok rutin konulara yönelip, agresif işler veya yorucu bir tempodan uzak durmaya çalışın.

BALIK YÜKSELEN VEYA BALIK BURCU:

Bu hafta yakın çevreniz, kardeşler, aile üyeleriyle halletmeniz gereken meseleler, ev ve yuva konuları, taşınma veya benzer kararların yeniden ele alınması söz konusu olabilir. Hafta sonuna doğru Cumadan itibaren aşk ve ilişkiler, evli iseniz çocuklarla ilgili konulara yoğunlaşmanız gerekebilir. Duygusal konularda iletişime dikkat etmek yerinde olacaktır. Bilhassa hafta sonu ilişkilerinizde tartışmalara dikkat edin. Veya ilişkilerinizde doğru iletişim kurmaya özen gösterin.

http://www.sebnemeksib.com.tr/9-15-ekim-haftalik-astroloji-yorumlarim/ alınmıştır. Detaylı yorumları için ziyaret ediniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder