16 Ekim 2017 Pazartesi

Şebnem Ekşib 16-22 Ekim 2017 Haftası Burçlar

Astrolog Şebnem Ekşib 16 - 22 Ekim 2017 Haftalık Burç Yorumları

KOÇ YÜKSELEN VEYA KOÇ BURCU:

İlişkiler, evlilik ve her türlü ikili ilişkiniz adına bu hafta hareketli zamanlar geçirebilirsiniz. Çarşamba gününden itibaren etkisi başlayacak Yeni Ay süreci, evlilik, partnerle ilgili alanlar, eşinizle veya iş ortaklıklarınızla olan konularda yeni kararlar almayı, daha önce düşündüğünüz, hissettiğiniz bir durumun gelişme göstermesine neden olabilir. Duygusal konular, çocuklarla ilgili alanlar haftanın genel olarak sizin için önemli alanları olacak. İş, çalışma veya günlük koşturmalarınız adına Salı, Çarşamba ve Cuma günleri yoğun olabilir. Ancak Çarşamba gününün genel zorlayıcı etkileri nedeniyle, Salı ve Cuma günleri planlamalarınız adına daha destekli olacak.BOĞA YÜKSELEN VEYA BOĞA BURCU:

Sağlığınıza, bağışıklık sisteminize genel olarak dikkat etmeniz gereken etkiler var. Günlük işler adına temponuz yüksek olacak. Özellikle Perşembe gününden itibaren hızlanmanız söz konusu. Hafta başı Pazartesi ve Salı günleri ev ve aile konuları, çocuklarla ilgili alanlar öncelikleriniz olabilir. Çarşamba günü aileniz veya yakınlarınız, önem verdiğiniz kişilerle ilişki ve kontaklarınıza, diyaloglarınıza dikkat etmek geriyor. Yanlış anlaşılmaya açık olacaksınız ki hafta ortası ağırlıklı olmak üzere sözlerinize dikkat edin.

İKİZLER YÜKSELEN VEYA İKİZLER BURCU:

İlişkiler, aşk ve duygusal hayatınızla ilgili konularda aktif olacak Yeni Ay süreci, hafta ortasından itibaren dikkatinizi bu konulara yöneltmenize neden olabilir. Pazartesi ve Salı günleri iletişim trafiğiniz hızlanıyor. Yakın çevre ile kontaklar, kardeşlerle ilgili konular öncelikleriniz olabilir. Çarşamba’dan itibaren ise Cuma’ya kadar ilişkiler, duygusal konularda dikkatli olmalısınız. Duygusal hassasiyetleriniz artarken, tepkisel davranma riskiniz de hayli yüksek. Cumadan itibaren rahatlayacaksınız ve Çarşamba ve Perşembe günleri bu nedenle aşk ve ilişkilerde veya arkadaşlarınızla olan kontaklarda sakin olmaya çalışın.

YENGEÇ YÜKSELEN VEYA YENGEÇ BURCU:

Aile ve ev alanlarınız hafta boyunca yoğunlaştığınız konular olabilir. Evinizle ilgili planladığınız bir durumu hayata geçirmek adına yeni ay size destekli ancak duygusal hassasiyetlerinizi de arttırıyor. Tepkisel olmanız olası ki özellikle eş, çocuklar veya ebeveynlerinizle ilişkilerinizde sakin ve yapıcı olmaya çalışmalısınız. Çarşamba ve Perşembe günleri çevrenizle olan kontaklarınıza ve diyaoglarınıza dikkat etmeye özen gösterin, günlük işlerinizde acele etmeyin ve şartları zorlamayın. Israr etmenin pek de faydalı olmayacağı iki gün geçireceksiniz. Cuma’dan itibaren rahatlamanız olası.

ASLAN YÜKSELEN VEYA ASLAN BURCU:

İletişim açısından yoğun bir hafta olacak. Farkında olmadığınız bir durum veya konuyla ilgili yeni gelişmeler duyabileceğiniz gibi, başlatmak istediğiniz bir iş veya konuyla ilgili haber de alabilirsiniz. Haftanın ilk günü parasal işler, toparlamanız gereken alanları organize edip dinlenmek yerinde olacaktır. Salı sizin için aktif bir gün olurken, Çarşamba beklemek ve acele adımlar atmamak yerinde olacaktır. Cumadan itibaren ise ev ve aile konularında halletmeniz gereken konuları düzenlemek için desteklisiniz. Duygusal olarak bu hafta değişimler, bir günden diğerine değişen duygu durumları içine girmeniz olası, bu nedenle duygusal kararlar almamak gerekmekte.

BAŞAK YÜKSELEN VEYA BAŞAK BURCU:

Pazartesi günü duygusal hassasiyetleriniz, içe kapanma ve kendinizi daha yorgun hissetmeniz olası. Mümkünse haftanın ilk gününü sakin ve rutin işlerle tamamlamaya çalışın. Salıdan itibaren burcunuza geçecek Ay etkisi ile duygusal iniş çıkışlara açık olmakla birlikte hızlanacaksınız. Çarşamba günü kişisel alanlar, duygusal konular, estetik ve benzeri işlerinizde beklemek daha doğru olabilir. Perşembe günü gerçekleşecek Yeni ay maddi alanlar, finansal konularda yeni gelişmeler getirebilir ama Çarşamba ve Perşembe günleri adım atmak çok destekli değil. Hafta ortasından itibaren konuşmalar, diyaloglar artabilir. Bir konuda dolaylı şekilde bilgi alabilirsiniz. Farkında olmadığınız bir durumu öğrenebilirsiniz.

TERAZİ YÜKSELEN VEYA TERAZİ BURCU:

Hafta başı sosyal alanlar, arkadaşlarınızla ilişkiler adına hızlı bir temponuz var. Pazartesi görüşmeler, arkadaşlar toplantıları, işinizde toparlama ve düzenleme yapmak için etkiler uygun. Salı gününden itibaren Perşembeye kadar olan dönemde iç huzursuzluklar artabilir. Bu aralıkta biraz daha kendinizle kalmaya çalışmak, kalabalıklardan mümkünse uzak durmak yerinde olur. Daha hassas ve alıngan olabilirsiniz. Perşembe günü gerçekleşecek Yeni ay burcunuzda oluyor ki Yeni Ay yazımdan ayrıntıları okuyabilirsiniz. Duygusal konular ve ilişkilerle ilgili Yeni ay döngüsü hızlı gelişmeler getirebilir.

AKREP YÜKSELEN VEYA AKREP BURCU:

Hafta başı, Pazartesi ve Salı günleri işlerinizi toparlamak, düzene koymak adına destekleyici olan etkiler, Çarşambadan itibaren şartları zorlamadan ve fiziksel, ruhsal olarak kendinizi yormadan işlerinizi ele almak gerektiğini vurgulamakta. Duygusal dalgalanmalar adına bu hafta biraz yorucu olabilir. Ele aldığınız konuları abartmadan esneklikle ve gerginliklerden uzak durmaya çalışarak çözmeye çalışın. Çarşamba ve Perşembe günleri adıma atmak, başlatmak uygun değil. Sosyal alanlar ve çevrenizle ilişkilerde bu haftayı iyi yönetmeniz gerekebilir. Duygusal patlamalara açık olduğunuz için eşiniz, partner veya çocuklar gibi yakınlarınızda hayatı paylaştığınız kişilerle iletişiminize dikkat edin. Haftanın etkileri Cumartesi akşam saatlerinden itibaren sizin için daha rahat bir aralığa geçecek ancak öncesinde sakin ve esnek olmanız hem güncel konularda, hem de iş alanlarında önemli olacak.

YAY YÜKSELEN VEYA YAY BURCU:

İş ve kariyer konularında haftaya eğer çalışıyorsanız hızlı bir tempo ile başlayacaksınız. Evde veya iş yerinde pazartesi gününü biraz daha rutinle ilgilenerek ve toparlama yapmaya dönük geçirmek doğru olur. Salı gününden itibaren iş ve kariyer temponuz artabilir, organizasyonlar ve detaylı işler Salı ve Çarşamba birden fazla konuyla uğraşabilirsiniz. Çarşamba günü etkileri zorlayıcı olduğu için hafta ortası karar almak, uygulamak veya ağır bir tempo ile çalışmak, evde kendinizi yormak çok uygun değil. Perşembe günü gerçekleşecek Yeni Ay sosyal alanlar, arkadaşlar  ve maddi konularda yeni gelişmeler getirebilir.

OĞLAK YÜKSELEN VEYA OĞLAK BURCU:

Hafta başı maddi konular, banka veya benzeri alanlarda toparlamanız gereken işleri tasnif etmek adına şartlar uygun olacak. Salı gününü mümkünse eğitim veya bir konuda araştırma veya öğrenme ile geçirmeniz sizin için faydalı olacaktır. Çarşambadan itibaren ise kariyer ve iş konularında dikkat etmek ve özellikle çalışan Oğlak burçlarının iş alanlarında bu iki günü iyi yönetmeleri gerekiyor. Üstlerinizle diyaloglarınıza bu aralıkta dikkat edin ve işinizde riskli adımlar atmamaya çalışın. Cuma gününden itibaren haftanın etkileri sizi rahatlatmaya başlayacak ancak bu hafta çalışan Oğlak burçları iş alanlarında sakin ve esnek olmanız doğru olacaktır.

KOVA YÜKSELEN VEYA KOVA BURCU:

Eğitim, yurtdışı konuları, kişisel gelişim alanlarında bir süredir planladığınız bir iş veya başlangıç varsa hafta boyunca bu konular sizi yoğun şekilde meşgul edebilir. Bu hafta Pazartesi günü duygusal konular, ilişkiler, partner veya eşinizle alakalı konular öncelikleriniz arasında. Salı günü parasal işlerinizde tamamlamanız gereken bir banka veya benzeri bir konu varsa ele alabilirsiniz. Çarşambadan itibaren başlayan Yeni ay döngüsü eğitim ve yurtdışı alanlarında adım atmanızı veya karar vermenizi sağlayacak fırsatlar getirebilir. Fakat hafta ortası Çarşamba gününün sert etkileri Çarşamba ve Perşembe günleri boyunca önemli adımlar atmak, kontaklar kurmak için destek vermiyor. Bunun için Cuma’yı bekleyin. Sanat veya tasarım işleriniz varsa yine Cumadan itibaren başlangıçlar yapabilir, harekete geçebilirsiniz. Hafta boyunca karışık etkiler devrede olacağı için planlı hareket etmek, işleri tasnif ederek ve önceliklerinizi iyi belirleyerek program yapmak çok faydalı olacaktır.

BALIK YÜKSELEN VEYA BALIK BURCU:

Yeni Ay döngüsü beklediğiniz veya beklettiğiniz bir konuda ani gelişmeler verirken, yeni durumlar, ani gelişmeler içinde kendinizi bulabilirsiniz. Pazartesi günü günlük işleri düzenlemek ve sonrasında dinlenmek için uygun olan etkiler, Salı günü duygusal konular, ilişkiler ve eşiniz, partnerle olan bağlantılar için hareketli etkiler barındırmakta. Perşembe gününe kadar ana planda ilişkiler ve duygusal konular öne çıkarken, Perşembe günü gerçekleşecek Yeni Ay, bir süredir beklediğiniz bir alanda sonuç almak için harekete geçmenize neden olabilir. Duygusal gerginliklerin ve takıntıların arttığı bu hafta özellikle ilişkilerde, partnerinizle ilgili konularda takıntılı davranma eğiliminizi yükseltebilir. Meseleleri gerek partnerinizle, gerekse arkadaşlarınızla ilişkilerinizde büyütmemek, sakin ve abartıdan uzak ele almaya çalışmak yerinde olacak.

http://www.sebnemeksib.com.tr/16-eylul-haftasi-etkileri-burclar/

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder