4 Eylül 2017 Pazartesi

Su Karakuş 4-10 Eylül 2017 Haftalık Yorumları

Bu Hafta Burçları Neler Bekliyor?

Pazartesi: Merkür gerilemesi Aslan burcunun 28.derecesinde devam ediyor. Bu gün Uranüs-Merkür-B.M arasındaki üçgen açı gelecekte önemli olacak olayların başlangıcını yaratabilir. Eskiden tanıdığımız kişiler ve ilişkiler yeni dahice düşüncelere ve gelecekte işe yarayacak projelere vesile olabilir. Bu sayede bilinmeyen bazı gerçekler açığa çıkarak içimizi rahatlatabilir. Yine de Merkür-Mars yakınlaşması yanlış anlamaların yaratacağı öfkeye işaret ediyor. Titizliğimizin ciddiye alınmadığı konularda gergin hissedebiliriz. Uranüs kozmik sihir yapmak için uygun bir gün.


Salı: Merkür retrosu sona erdi. Fakat henüz Merkür ilerlemediği için hala zorluk yaratabilir. Güzel olan Başak burcundaki kadar güçlü bir baskı yaratamayacağı Aslan burcunda durağanlaşması. Egosantrik yanlış anlamalar aşkı ve çocuklarla ilişkileri zedeleyebilir. Uranüs-Merkür üçgeni yarım kalan projeleri yeniden gündeme getirebilir. Bununla birlikte Mars Başak burcuna yerleşti. İş ve sağlıklı yaşam konusunda kararlı ve güçlü adımlar atmak mümkün. Jüpiter ve Neptün kozmik sihirlerini yapmak için uygun günler Salı-Çarşamba-Perşembe


Çarşamba: Dolunay Balık burcunun 13.derecesinde Neptün eşliğinde gerçekleşiyor. Dolunayın 2 türlü etkisi olabilir hayallerimizi gerçekleştirecek bir alan bulabiliriz veya tamamen düş kırıklığı yaşayabiliriz. Hangisinin olacağı doğum haritanızda 13. Derece balık, başak, yay, ikizler, akrep, yengeç burcunda bir gezegen veya köşe noktanızın bulunmasına bağlı. Başak, yay, ikizler burcunun 13. Derecesi ve 5 derece yakınlarındaki bir gezegen sizi zorlayabilir. Akrep, yengeç, balık burcunun 13 derecelerindeki bir gezegen hayatınızı kolaylaştırabilir. Kova ve boğa burçlarının 13.derecesindeki bir gezegen küçük mutluluklar yaşamanızı sağlayabilir. Genel olarak doğum haritanızı bilmeniz ve olumlu-olumsuz tetiklenmeleri değerlendirebileceğiniz bir profesyonel harita incelemesi yaptırmanız en net sonucu almanızı sağlar. Doğum haritanızı yaşamınız boyunca 1 kez alırsınız.

Perşembe: Merkür hız kazanmaya başladı ve Uranüs’le üçgen açısı devam ediyor. Birkaç gündür aklımızda olan fikirleri eyleme geçirmenin zamanı geldi. Dolunayda gerçekleştiği için daha rahat ve huzurlu hissetmek mümkün. Engellerle karşılaşırsanız sadece araştırmak işçin zaman kazandığınızı düşünmelisiniz. Jüpiter-Satürn uyumu zamanı iyi değerlendirip şansı yanınıza alabileceğinizi bildiriyor.

Cuma: Gökyüzünde olumlu açıların baskın olduğu bir gün. Güneş-Plüton uyumu güçlü kişilerin desteği, köklü değişiklikleri kolaylıkla yapabilme yeteneği ve kararlılık sağlayacak. Jüpiter-Kuzey ay düğümü bağlantısı ise hayat amacımıza ulaşmamıza yardım eden şansı kullanabileceğimizi ifade ediyor.

Cumartesi: Ay-Uranüs kavuşumu 27.derece Koç burcunda gerçekleşiyor. Her koşulda şok olacağımız haberler ve olaylar sarsılmamıza neden olabilir. Uranüs gerilemesi olayların geçmişte başladığını ve nihayet ortaya çıktığını simgeliyor. Bununla birlikte olayların tahmin edilebilir olması imkansız.

Pazar: Merkür başak burcuna tekrar yerleşti. Bu konum 25 Temmuz da yaşanmıştı. O dönemde yarım kalan işler ve sağlık sorunları yeniden gündeme gelirken çözüm arayışında daha kararlı ve bilgili olacağız. Mars, Merkür ve Güneş’in Başak burcuna güç vermesi ile temizlik, yardım severlik, günlük işler ve sağlıklı yaşam konusundaki kararlılık artıyor.

Su Karakuş

Uzman astrolog

http://www.sukarakus.com/balik-burcunda-dolunay/ detaylı yorumlar için ziyaret ediniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder