25 Eylül 2017 Pazartesi

Su Karakuş 25 Eylül-1 Ekim Haftası Burçlar


Su Karakuş 25 Eylül - 1 Ekim 2017 Haftalık Burç Yorumu

Pazartesi: Merkür- Satürn ve Merkür –B.M(Ayın karanlık yüzü) arasındaki sert açılar Merkür Retro dönemlerinden daha acımasız bir etki yaratabilir. Sözleriniz ve düşünceleriniz engellenebilir, neden-sonuç ilişkisi kurmakta zorlanabilirsiniz. Sözleşmeleri başka bir zamana bırakmakta, uzlaşmaya çalışmamakta, restleşmekte fayda var. Bildiklerinizden daha fazlası göremedikleriniz ve aklınıza gelmeyenler!

Neptün hem Ay, hem Marsla sert açı kurarken ilham vermekten ziyade düş kırıklığı yaratmakla ve tembelleştirmekle ilgilenecek. Tuzaklara düşmeden yaratıcılığı parlatmalı.


Salı:Ay ( duygusal kararlılık ), Satürn’den ( otorite ve kararlı adımlar) güç alarak Merkür, Mars ve Neptün’e meydan okuyacak. Egonun ve duygusal çıkışların cezası anlaşmaların bozulması, öfkenin kine dönüşmesi ve düş kırıklıklarının ajite eden sonuçlar getirmesi kaçınılmaz olabilir. Doğru davranış sağduyu ve sakinlikle gelecek. Zira Uranüs-Jüpiter karşıtlığıda günün zirve yapan sertliklerinden biri. Uzun sürecek bu açı şansı zorlamakla kaçırmak arasındaki ince çizgiden geçiş yapılacağını anlatıyor. Kısaca özgüvenli görünen çıkışlar ne yazık ki duygusal yenilgiyle ve şansın elden gidişiyle sonuçlanabilir. Jüpiter-Uranüs karşıtlığı ise hala meydan okumakla şansın nasıl yok edileceğine tanık olmamız anlamına geliyor.

Çarşamba: Hayal kırıklığı ve gerilimli hava doğal afetleri çağrıştırdığı gibi doğal olmayan afetleri de gündeme getirebilir. Ani değişim arzusu geleceğin talihsizliğini de yaratabilir. Yenilikten yana olmak yerine var olan düzeni sürdürmek ve geleneksel olanı tercih etmek iyi sonuçlar verecektir. Sabır anahtar kelime.

Perşembe: Ay bu kez kardeşlik, barış ve merhametten yana. Güce yakınlaştıkça bir despota değil, babacan ve arabulucu davranma eğiliminde. Tam tersi davrananlar için zaman acımasız olabilir.

Cuma: Venüs-Neptün karşıtlığı sevgisizlik tuzağının duygusal ilişkileri de sarsması anlamına geliyor. Empati yoksunluğu, tahammülsüzlük günün tuzakları. Doğru adımları anlayış ve objektif bir görüş sağlayabilir. Jüpiter-Uranüs karşıtlığı hafta boyunca sürmüştü ve devam ediyor.

Cumartesi: Morallerin yükseleceği bugün Ay düğümleri-Jüpiter arasındaki şahane açı kendimizi iyi hissedip geleceğe yönelmemiz için yeterli nedeni sağlayacak. Üstelik günü güzel kılacak Güneş-Ay uyumu hem kendimizden hem yaşantımızdan memnuniyet getirecek.

Pazar: Gizlenen gerçekleri keşfedip, doğru bilgiye ulaşmak, gücün olabildiğince olumlu ve kararlı kullanımı günün hediyeleri. Toprak grubuna özgü güvenlik ve garantici tutumlar ile geleceğe açılabilir, adalet terazimizi dengeleyerek puan kazanabiliriz.

Su Karakuş

http://www.sukarakus.com/25-eylul-1-ekim-astrolojisi/ alınmıştır. Detaylı yorumları için ziyaret ediniz..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder