18 Eylül 2017 Pazartesi

Su Karakuş 18-24 Eylül 2017 Haftası Burçlar

Astrolog Su Karakuş 18-24 Eylül 2017 Haftalık Burç Yorumları

Pazartesi: Ay-Plüton dostluğunun özel bir anlamı var elbette. Güçlü insanların desteğini almanın, duygusal gereksinimlerimizi karşılamanın bir formülü bugün bulunacak. Toprak grubuna özgü kararlılıkla (örneğin para biriktirmenin mümkün olduğu) eyleme geçeceğiz.

Salı: Venüs yani aşk ve çekicilik gezegeni Başak burcuna gece yarısından  sonra yerleşiyor. İyi niyete, temizliğe ve saflığa( arılığa) duyulan aşkı öne çıkaracak. Sabah saatlerinde gerçekleşen yeniay fark etmeden katlandığımız fakat hayatımıza hiçbir şey katmayan sadece alışkanlıktan veya  güvenli bulduğumuz için sürdürdüğümüz gereksizlikleri hayatımızdan çıkarıp yenilik yapmaya zorlayacak. Hayal kırıklıkları ve talihsiz gelişmeler söz konusu olsa da, daha sağlıklı ve daha iyi koşullar yaratabileceğiz. Yeniay hafta boyunca etkili.


Çarşamba: Açılsın saklanan gerçeklerin kutusu ve gizli saklı kalmasın. Satürn-B.M kavuşumunun ay düğümlerini tetiklemesiyle geçmişten bu güne gelen ve saklanan sırların ortaya dökülmesi, geleceğin yeniden şekillenip, güzelliklere dönüştürülmesi muhtemel. Bu kez Satürn engelleri ortadan kaldırıp ilişkileri revize etmekle ilgili.

Perşembe: Ay-Jüpiter kavuşumu, aşık, ortaklıkların, mali gelişmelerin şanslı ve duygusal açıdan memnuniyet verici olduğunu müjdeliyor. Ancak Uranüs’ün bu mutlu ikiliye meydan okuması, son dakika engellerini, beklentilerin ve sözlerin şaşırtıcı bir biçimde  değiştirilmesini, diretilmesini getirecek. İyimserliği korumak, duyguların zedelenmesine izin vermemek gerekli. Şok eden detayları es geçmeli.

Cuma: Ay duygularımızı ve duyarlılıklarımızı simgeliyor. Aynı zamanda aşık olma biçimimizi. Ay-Mars arasındaki mutlu bağlantı daha atak ve cesur davranabileceğimizi, taleplerimizi açıkça ortaya koyarak mutluluğa adım atacağımızı müjdeliyor.

Cumartesi: Düş kırıklıkları tahammül sınırlarını zorlayabilir ve aşrı tepkili davranmak kaçınılmaz olabilir. Gökyüzüne yeterince sert açılar hakim. Sözlerin nereye gideceği, hangi köşede zarar dönüşeceğini öngörmek mümkün değil. Oldukça sakin ve sağduyulu davranılması gereken bir gün.

Pazar: Biraz daha deneyim kazanmış ve kuşkulanmayı öğrenmiş olsak da, tehlike henüz geçmiş değil. Mars-Neptün sert açısı düş kırıklıkları karşısında sert tepkiler verebileceğimizi ancak Merkür-Satürn sert açısı da sözlerimizin ve açıklamalarımızın engellenebileceğini ifade ediyor. Susmak ve içe dönmek, hayallerimizi gerçekleştirmek adına mücadeleci davranmak iyi çözümler olabilir.

18-24 Eylül 2017 Haftası Detaylı Burç Yorumları

KOÇ: Haftaya sağlık ve iş alanında zorunlu yenilikler yapmakla başlayacaksınız. Tüm hafta boyunca karşınıza engeller çıkacak ve siz baş ederek kendinizle gurur duyacaksınız. Sizden beklenmeyen olgun tepkilerle yaşamınızı konforlu hale getirebilirsiniz. Salıdan itibaren iş alanınızı ve evcil hayvanlarınızla ilişkinizi sevgi, güzellik ve estetik donatacak. Perşembe yakınlarınızla ilişkinizde şanslı bir duygulanım yaşayabilirsiniz. Hafta biterken hayal kırıklıklarına bir yenisi eklense de, azminizle başarıyı elde edeceksiniz.

BOĞA: Yeniay aşk alanınızda doğuyor. Bu bir ayrılık çanı olabilir ya da kavuşma! Her koşulda yaşamınıza iyi gelecek bir yeniliği mecburen yapacaksınız. Mali sorunlar projelerinizi iptal etmenizi gerektirirse üzülmeyin. Daha iyi bir olanak elde edecek, elinizdeki bekleyen projeleri değerlendirebileceksiniz. Yalnızsanız hafta başından itibaren yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Yıldızınızın parlayacağı bir evredesiniz. İş anlaşmalarınızı ve işle ilgili kararlarınızı Perşembe almanızda yarar var. Şanslı hissedeceksiniz. Hafta biterken arkadaşlarınızdan birinin tavrı dostluk ve aşk kavramınızı yeniden gözden geçirmenizi sağlayacak.

İKİZLER: Evinizle ilgili yenilik yapmak zorundasınız. Artık olumlu görünen ama size hiçbir yararı olmayan koşulları sürdürmemelisiniz. Yakınlarınızın önerileri ve desteği ile büyük adımlar atabileceksiniz. Koşullar çetin ama cesur hissedeceksiniz. Aşkta ve yaratıcı projelerinizi değerlendirmekte şanslı gününüz Perşembe. Tüm iyimserliğinizle en doğru tavrı sergileyecek puan kazanacaksınız. Hafta biterken yöneticilerinden birinin tepkileri düş kırıklığı yaratabilir. Bu nedenle ev yaşamınızda daha agresif bir tutum izleyebilirsiniz. Oysa mücadeleci ve sağduyulu davranışlar kazandıracak.

YENGEÇ: Yakın çevrenizle ilişkilerinizi yenilemelisiniz. Özellikle iş alanınızdaki engelleri aşmak istiyorsanız yön değiştirmeli, bakış açınızı değiştirmeli, kendinizi silkelemelisiniz. Büyük bir avantajı ancak bu şekilde elde edebilirsiniz. Salıdan itibaren oldukça iyi anlaşacağınız yeni insanlar tanıyacaksınız. Yalnızsanız yakın çevrenizden biriyle aşk yaşamaya başlamanızda olası. Perşembe ailenizi bir araya toplamak, şefkati doyasıya hissetmek için harika bir gün. Hafta biterken yolculuklarda dikkatli olmalısınız. Beklenmedik kazalar gözünüzü dört açarsanız önlenebilir.

ASLAN: Mali konularda hareketli bir döneme giriyorsunuz. Salıdan itibaren hem avantajlı olacak hem de yenilik yapacaksınız. Gelir kaynaklarınız değişebilir. Ya da şimdiye dek kısıtladığınız harcamaları yeniden yapabilirsiniz.  Perşembe yakın çevrenizle buluşmak ve sosyalleşmek, tanıtımlarınızı ortaya koymak açısından mükemmel. Hafta sonunda gelir-gider dengenizi koruduğunuzdan emin olmalısınız. Beklemediğiniz bir ödeme can sıkabilir.

BAŞAK: Gezegenler burcunuzda buluşuyor ve yeniay burcunuzda doğuyor. Salıdan itibaren Venüs burcunuza yerleşecek ve çekiciliğiniz artacak. Güzellik, karizma ve estetik kaygılarınızı gidermek için bu dönemi değerlendirmelisiniz. Yeniay ev ve yuva konusunda bir engeli elimine etmenizi sağlayabilir. Yuvanızı yenilemek iyi bir seçenek. İlk anda canınız sıkılsa da daha konforlu bir yaşam biçimine geçiş yapabileceksiniz. Perşembe mali konularda şanslı olduğunuzu gözlemleyecek ve beklenenin ötesinde kazanabileceğinizi anlayacaksınız. Hafta sonunda yakınlarınızdan biri söylemleriyle şaşırtabilir hatta hayal kırıklığı yaratabilir. Tepkili değil mücadeleci ve sağduyulu olmalısınız.

TERAZİ: İçe dönmenin ve kişisel gelişim konusunda bildiğiniz her şeyi yerle bir etmenin zamanı geldi. Bu kez farklı bir teknik denemelisiniz. Salıdan itibaren özünüzle tanışacak, farkındalığınızı arttıracak özetle kendinizi yeniden ve gerçekten seveceksiniz. Aynı gün yakın çevrenizden birinin yaratacağı engel, hakkınızda çıkan söylentiler yenilenmek için biraz daha güç bulmanızı sağlayacak. Ne kadar mücadele ederseniz o kadar iyi. Kendinize kızmak tuzağına düşmeyin. Perşembe her açıdan şanslısınız. Kendinizle gurur duyacaksınız. Hafta sonunda yakınlarınızın sağlık sorunları üzebilir. Mücadeleyi asla bırakmayın.

AKREP: Arkadaşlık alanınız yeniliğe açık. Sevdiğiniz dostlarla el birliği yapacak, katlandıklarınızla özgüveninizi zedeleyen tavırları nedeniyle yollarınızı ayıracaksınız. İyide yapacaksınız. Yeni dostlara yaşamınızda yer açmanız gerekli. Ve tabii yeni dileklere, yepyeni bir hayat amacına da! Perşembe önsezileriniz sizi yanıltmayacak ve kendinizle ilgili değer duygunuzu parlatacaksınız. Kalıcı bir parlaklık olmasını sağlayın. Hafta sonunda çocuklarınız, partneriniz sizi düş kırıklığına uğratabilir. İyi dostlarla çözüm arayışında olmaya çalışırken öfkenizin yükselmediğine emin olun. Gün kavga değil, barış için mücadele günü.

YAY: Yollarda olmalısınız. Görmediğiniz bilmediğiniz diyarlara yolculuk yapmalı ya da iç dünyanıza doğru yol almalısınız. Salıdan itibaren avantajlı bir olayla hem seyahat etme hem de eğitim alma şansı bulabilirsiniz. Bir ihtimal de medyada yer almanız. Kuralları ve kendinize koyduğunuz engelleri aşabilirseniz tabii! Perşembe arkadaşlarınızın şanslı bir teklifi kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak. Hiçbir teklifi veya öneriyi göz ardı etmeyin. Büyük şansa böylece ulaşacaksınız. Hafta sonunda aile bireylerinden biri işinize ket vuracak tavırlar sergileyebilir. Amaçlarınızı hafta başında belirleyin ve bildiğiniz yoldan şaşmayın.

OĞLAK: Seyahat ve tanınırlığınızı arttırma konusunda özel bir dönemdesiniz. İyi değerlendirmelisiniz. Yeniay, Venüs sizin için çabalarken sizde olanakları göz ardı etmemelisiniz. Bu hafta en büyük engeliniz kendiniz olacaksınız. Geçmişte aldığınız yaraları sarmayı ihmal etmezseniz olayları iyi yönetebilirsiniz. Kariyerinizle ilgili bir adım atacaksanız veya otoritelerinizle ilgili bir adım atmanız gerekirse Perşembe şanslısınız. Yakın çevrenizden birinin başına gelenler ya da sizin başınıza getirecekleri şaşırma sebebiniz olabilir. Hafta sonunda kısa yolculuklarda dikkatli olmalısınız.

KOVA: Ödemeler, miras, borçlanmalar hafta başından itibaren harekete geçmeniz gereken alanlar. Bir biçimde avantajı ele geçireceksiniz ama yardım eli uzatmayan bir dost nedeniyle yeni yollar keşfedeceksiniz. Sözlerde durulmayabilir ya da önünüze taş konulabilir. Yine de yola devam edin. Yepyeni olasılıklar karşınıza çıkacak ve beklentilerinizin ötesinde bir yere ulaşacaksınız. Perşembe yollarda olmayı seveceksiniz. İyi bir eğitim fırsatı ya da medyada yer alma avantajını yakalayacak, değerlendireceksiniz. Mali konularda düş kırıklığı hafta sonu üzebilir. Ekstra gelirler için mücadele etmek en doğru adım.

BALIK: Ortaklık veya evlilik için ideal döneminiz başlıyor. Ama hiçbir şey göründüğü kadar kolay değil. Mücadele gücünüzü bileylemelisiniz. Salıdan itibaren ne çok sevildiğinizi, yakınlarınızın yanınızda yer aldığını fark edeceksiniz. Perşembe ekstra gelirler kazanmak, başarılı ameliyatlarla iyileşmek ya da sezgilerinizi kullanmak açısından mükemmel. Hafta sonunda başkalarını düş kırıklığına uğratarak aşırı tepki alabilirsiniz. Bildiğiniz yoldan şaşmamak için yakınlarınızdan destek almalısınız.
Su Karakuş

Uzman Astrolog http://www.sukarakus.com/basak-burcunda-yeniay-zorunlu-yenilikler/ detaylı yorumlar için takip ediniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder