25 Eylül 2017 Pazartesi

Şebnem Ekşib 25 Eylül-1 Ekim 2017 Haftası Burçlar

Şebnem Ekşib 25 Eylül - 1 Ekim 2017 Haftalık Burç Yorumları

Haftanın ilk iki günü etkin olan bu enerjilerden Akrep burçları, Ay burcu Akrep olanlar ve Yükselen Akrep’ler en yüksek dozda etkilenecekler. Hafta başı hissedişler, sezgiler açısından tam kapasite etkiler içindesiniz. Zihinsel olarak gergin ve çabuk öfkelenmeye dönük olacağınız için iç dengelerinizi korumaya önem vermelisiniz. Hafta ortasından itibaren, iletişim ve telefon trafiğiniz hızlanabilir. Temponuz yoğunlaşabilir ama zihinsel olarak gerginlikler Akrep için hafta sonuna kadar devam edebilir.

Değişim etkisi Koç burçları ve Ay veya Yükselen burçları Koç’ta olanları da hayli güçlü etkiliyor. Maddi konularda ani gelişmeler yaşanabilir. Tartışmalardan, düşünmeden hareket etmekten haftanın ilk iki günü uzak durmanız doğru olur. Salı günü fiziksel olarak aktif olmaya çalışabilirsiniz ya da zihninizi meşgul etmeye bakın. Enerjinizi doğru kanalize etmeniz özellikle Salı günü önemli olacak.


Boğa ve Yengeç burçları, Ay veya yükselen burçları Boğa veya Yengeç olanlar ilişkiler, duygusal alanlar, eş veya partnerle ilgili konularda haftanın ilk iki günü dikkatli olsunlar. Çarşamba ve Perşembe günleri, ani kararlar almak, uygulamak için şartlar uygun olmayabilir. Yengeç burçları Çarşamba ile Cumartesi arası sağlıklarına dikkat etsinler.

Aslan ve Yay burçları, Yükselen veya Ay burçları Aslan veya Yay olanlar, haftanın ilk iki gününü ev ve aile konuları, iş ve kariyer, ebeveynlerle ilgili alanlarda gelişmeler içinde geçirebilirler. Aslan burçları ev ve aile konularında bu iki gün sakin geçirmeye çalışsınlar. Yay burçları ise kalabalık yerler bu iki gün boyunca sizin için uygun değil, her iki burçta mümkünse bu dönemi evde veya huzurlu ortamlarda geçirmeye gayret etsinler. Değilse, karışık veya kompleks konuları ele almak için Cumadan sonrasını tercih edin. Yay burçları haftanın ilk yarısı rüyalar ve sezgiler adına yüksek enerjilerden geçeceksiniz.

Başak ve Oğlak burçları, yükselen veya Ay burçları Başak veya Oğlak olanlar, yakın çevreniz, girişimleriniz, sosyal alanlarınız, arkadaşlarınızla ilişkileriniz, hedefleriniz adına ani gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sosyal alanlarda ilişkilerinize hafta başına dikkat etmekte fayda var. Çarşamba dan itibaren özellikle Başak burçları ev ve aile konuları, ebeveynlerle ilgili alanlara Cumartesiye kadar yoğunlaşabilirsiniz. Oğlak burçları ise önemli bir konuda hareket etmek için Cumartesiyi beklemekte fayda var.

Terazi, İkizler ve Kova burçları, yükselen veya Ay burçları Terazi, İkizler, Kova olanlar; kariyer, iş, mesleki konularda haberler, gelişmeler adına haftaya hızlı başlayabilirsiniz. Meslektaşlarınızla iletişime dikkat etmeniz doğru olacak. Ele aldığınız işleri planlı ve sakin bir şekilde düzene koyarak ilerlemeniz gerekmekte. Terazi burçları ev ve aile konularına Çarşambadan itibaren daha fazla yoğunlaşmanız gerekebilir. Kova burçları ise Cumartesiye kadar hareketli bir hafta geçirecekler ancak Cumartesiden itibaren iç gerginlikler ve duygusal konularda dikkatli olmalısınız.

Balık burçları, Ay veya Yükselen Balık’lar bu hafta duygusal ve sezgisel olarak çok yüksek enerjilere sahipsiniz. Sezgilerinizle bağlantılı ilginç gelişmeler yaşanabilir. Çarşamba ile Cumartesi arası iş ve kariyer öne çıkarken, hafta sonu sosyal alanlar, arkadaşlarla ilişkiler açısından hareketli olabilirsiniz.

http://www.sebnemeksib.com.tr/haftaya-karmik-kavusumla-basliyoruz/ detaylı ve diğer yorumları için ziyaret ediniz..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder