28 Ağustos 2017 Pazartesi

Su Karakuş 28 Ağustos-3 Eylül Haftası Yorumları

Pazartesi: Jüpiter-Satürn olumlu açısı haftaya şanslı ve havalı başlamamızı sağlayacak. Mali konularda- tatile rağmen- şanslı hissedecek, disiplin isteyen alanlarda şansımızı zorlamadan sonuç alacağız. Amaçlar ve hedefler öne çıkarken asıl kazanımların geleceğe yatırım olacağını kavrayacağız. Uğruna mücadele verdiğimiz her konu gelecek için bir ışıklı basamak niteliğinde. Zira Mars-Kuzey ay düğümü kavuşuyorlar.

Salı: Ay-Merkür sert açısı sinir bozucu engellere, iletişim aksaklıklarına yanlış anlamanın getireceği aşırı tepkilere neden olabilir. Bu sayede bir gerçeği kavrasak bile tepkili davranışlarda dikkatli olunmalı.


Çarşamba: Zafer bayramımız kutlu olsun. Ay-Neptün sert açısı yeni düş kırıklıkları getirebilir. Beklentiyi minimuma indirmek ve uyuşma, tembellik eğilimine yenilmemek gerekiyor.


Perşembe: Olumlu açıların zirve yaptığı özel bir gün. Ay-Ay düğümleri arasındaki uyum en başta ruhsal rahatlama ve sonra gelecekle ilgili planların akıcılık kazanmasını sağlayacak. Mars-Uranüs olumlu açısı ise hedeflenen işlerin zamanında bitirilmesine, hedefe kolayca ulaşılmasına ve yarım kalan projelerin tamamlanmasına yardım edecek. Merkür-B.M uyumu ise bilinmeyenleri öğrenmenin keyfini ve bilgiye tam zamanında ulaşmanın kurtarıcı etkisini yaşatacak.

Cuma: Güneş-Ay uyumu ruha dinginlik ve kendinden hoşnutluk yaratırken, sağlam değerler oluşturulmasını sağlayacak.

Cumartesi: Ay-Plüton ve Merkür-Mars iki ayrı kavuşum yani güçbirliği yapıyor. Bu durum aşırı özgüvenli davranışlara ve egonun ani yükselişine neden olabilir. Geçmiş hatalarının altını çizerek, tehditkar davranışlarla korkutma çabası ters tepebilir. İyşi bir şifacı olmak ve eksik kalan projeleri tamamlamaya çalışmasa gelecek için iyi yatırımlar.

Pazar: Olmayan, ertelenen herşeyin kişinin hayrına döneceği bugün, ertelemeler ve iptaller kurtarıcı. Jüpiter-Ay düğümleri arasındaki pozitif bağlantı ise şansı ikiye katlıyor. Hem geçmişten alınan dersler hem gelecekle ilgili planlar kişiyi geliştirecek.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder