1 Şubat 2017 Çarşamba

Şenay Yangel Şubat 2017 Aylik Burçlar


Koç 2017 Şubat Ayı Yorumu


Şans bu ay boyunca sizden yana olacaktır. Bu ay yapılan herhangi bir seyahat yurt dışı ile ilgili bağlantılar sizler için kazançlı gelişmeleri beraberinde getirebilir. Yurt dışı ile ilgili seyahatlerinizde iptaller gecikmeler iletişim sorunları yaşayabilir ve yaptığınız görüşmeleri tekrarlayacak yolculuklar görüşmeler yapabilirsiniz.

Kariyerinizle ilgili konularda 12 Şubat 2017’den sonra yükselişe başlayacağınız enerjiler söz konusu. Var olan durumunuz değişebilir ve işinizdeki başarınız dikkat çekici bir şekilde artabilir. Daha iyi bir itibara imza atan otoriter bir pozisyon elde edebilirsiniz. 26 Şubat 2017’de gerçekleşecek Güneş tutulması gelir beklentilerinizi etkileyebilir ve bu anlamda girişimci davranarak isteklerinizi elde etme yolunca önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Boğa 2017 Şubat Ayı Yorumu


Şubat ayının başından itibaren ufak tefek gerginlikler söz konusu olsa da iş hayatınızda beklenmedik kaynaklar size iyi gelir getirebilir. Bununla birlikte, özellikle resmi daireler vergi daireleri gibi kurumlar ile sorunlar yaşamamak için dikkatli olmalı ay boyunca bu anlamda işlerinizin sorunsuz yürümesi için takipçi olmalısınız. Aksi halde sorunlar yaşayabilirsiniz. Öğrenci Boğalar 6 Şubat sonrasında değişimler ve şanlı enerjiler ile karşı karşıyalar. Şans oranındaki iyileşme, 12 Şubat 2017’den sonra fazlası ile yansıyacak sizlere.


Ay sonunda ani bir yolculuk karlı kazançları ve yeni iş imkanlarını getirebilir sizlere. Ayrıca, ayın sonunda erdemli arayışlarınız vakıflar sosyal sorumluluk projelerinde başarılı faydalı işler yaparak adınızdan övgü ile söz ettirmenizi sağlayabilir. Güneş tutulması 26 Şubat’ta meydana geliyor ve bu da sizin aile ve arkadaşlık ilişkilerinizde huzursuzlukların artmasında bir miktar etkili olabilir. Anlamadan dinlemeden kararlar vermemelisiniz.


İkizler 2017 Şubat Ayı Yorumu


İş hayatınızda yönetim kadrosundaki insanlar ayın başında size karşı gelebilir beklenmedik baskı ve eleştiriler ile karşılaşabilirsiniz. Yurt dışı ile ilgili işler ve eğitimle ilgili konularda oldukça başarılı gelişmeler ay boyunca etkili olacaktır. Bu ay evlilik planlarınızla ilgili gecikmeler ve ertelemeler yaşayabilirsiniz. Jüpiter geri hareketinin yansımasıdır bu beklemeli paniğe kapılmadan hareket etmelisiniz. Evli olan İkizlerde eş ile ilgili sorunlar yaşayabilirler. 12 Şubat 2017’den sonra sağlıkla ilgili sorunlar yaşanabilir. Bu ay çok fazla engel ve gecikme ile karşılaşabilirsiniz. Özellikle ayın 2.nci yarısında tutmakta zorlanacağınız söz vermemeli veya çok fazla sorumluluk almamanızı öneririm. Gerçekleşecek tutulmalar ile ayın sonlarına doğru kendinize güveniniz artabilir.

Yengeç 2017 Şubat Ayı Yorumu


Finansal konular ve mesleki gelişmeler ile ilgili gelişmelerin damga vuracağı bir aydasınız. İş hayatınızda ilerleme kaydedecek daha iyi koşullara sahip olabileceksiniz. Sağlık ile ilgili konularda sıkıntılarınız bu ay azalmaya başlıyor fakat Babanızın sağlığı ile ilgili sorunlar ortaya çıkabilir. 12 Şubat 2017’den sonra, eşiniz ile karşılık lı ego çatışmaları aranızda ki bağın bozulmasına neden olabilir. Bu ay ayrıca iş seyahatleri gerçekleştirebilirsiniz. İşiniz ve eğitim hayatınız ile ilgili araştırma çalışmalarınızı 26 Şubat tarihinden önce bitirmek isteyebilirsiniz.

Aslan 2017 Şubat Ayı Yorumları


Ay’ın ilk 10 günü hiç kimse ile tartışmalar içine girmemeli hakkınızı aramak için sakinlik ve diplomasi ile hareket etmelisiniz. Aksi takdirde hukuki konularda başınızı ağrıtacak durumlar ile karşılaşabilir maddi olarak zorluklar yaşayabilirsiniz. Eğitim hayatınızda da yurt dışı ile ilgili gelişmeler yaşayabilir yarım kalan bir süreci tamamlama fırsatı yakalayabilir eğitim hayatınızda hayalini kurduğunuz pek çok şeye kavuşabilirsiniz. Bu ay kronik sağlık sorunlarınızın tekerrür etmemesi için dikkatli olmalı ve rahatsızlıklarınızı geçiştirmeden uzman bir hekime başvurmalısınız. 12 Şubattan itibaren daha istikrarlı ve olumlu enerjiler ile karşı karşıyasınız. Bu ay özel yaşamınızda kadın arkadaşlardan gelecek zorluklara dikkat etmeli eş ya da sevgilinizle ilgili özel konuları kimse ile paylaşmamaya özen göstermelisiniz. Aksi takdirde sırlarınızın ortaya dökülmesi ile büyük krizler ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Başak 2017 Şubat Ayı Yorumu


Bu ay anneniz ile ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bunlar aranızda ki buzların erimesi ve ilişkinizin daha iyi olması anlamını taşıyabileceği gibi onun hayatında ki pek çok sorunun cevabını bulacağı olayları deneyimlemesi de olabilir. Bu süre içinde anneye ait konular sizler için fazlası ile önem taşıyacaktır. Bu ay finansal olarak beklentilerinizi karşılayacak gelişmeler yaşayabilir yeni bir mülk veya araba satın alma olasılığı elde edebilirsiniz. Bununla birlikte, 6 Şubattan sonra arkadaşlarınızla bazı mali sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Alacaklarınızı tahsil edememek ve onların yapmadığı ödemeleri yapmak zorunda kalmak gibi. 17 Şubat 2017’den sonra özellikle mide ile ilgili sağlık sorunları ile uğraşabilirsiniz. Evli Başaklar bu ay çocuklarla olan ilişkiniz üzerine odaklanmanın zamanı geldi.

Terazi 2017 Şubat Ayı Yorumu


Seyahatler bu ay sizlere önemli bağlantılar ve faydalar sağlayabilir. Bu ay için de kardeşleri ile sorunları olan Teraziler sorunları çözüme kavuşturabilirler ve istikrarı yakalayabilirler. 6 Şubat’tan sonra sağlığınız ile ilgili konularda önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. 12 Şubat 2017’den itibaren iş ve arkadaşlık ilişkilerinizi gözden geçirecek istikrar ve güven duygunuzu geliştireceksiniz. Bu ay gayri menkul ve yatırımlar ile ilgili fırsatlar elde edebilirsiniz. Elinizi çabuk tutmalı fırsatları kazanca çevirebilirsiniz.

Akrep 2017 Şubat Ayı Yorumu


Kendi ihtiyaçlarınıza ve koşullarınıza öncelik vermeniz gereken bir ay. Başkaları için yaptığınız fedakarlıkları şimdi kendiniz için yapmalı iş ve özel yaşamınızda rahatsızlıklarınızı çözüme kavuşturacak yol ayrımlarını yapılanmalarını gerçekleştirmek için kararlı olmalısınız. Toplumdaki durumunuz ve saygınlığınız çok önemli olacak. Emek verecek kararlı olacak başaracaksınız. Bir ilişkinin içinde olan Akrepler bu ay evlilikten vazgeçmek üzere olan karşı tarafa karşı anlayışlı olmalı onun endişelerinin azalması için yardımcı olmalı sabırla hareket etmelisiniz. 12 Şubat 2017’den sonra aile hayatınızda ortak değerler üzerinde uzlaşı sağlamak yaşanan nahoş gelişmeleri de ortadan kaldıracak kırılan kalpleri iyileştirecektir. Gezegenler, ayın sonunda mali konularda daha fazla şansa sahip olacağınız vurgusunu yapmakta.

Yay 2017 Şubat Ayı Yorumu


Kendinize dönüş farkına varamadığınız mücadele etmekten ortaya koyamadığınız yetenekleriniz ve istekleriniz için bilinçlenme dönemidir. Bu dönemin sonunda hem iş hem de özel hayatınızda faydalı kararlar alarak uygulayacaksınız. İş hayatınızda yaşanan belirsizliklerin ortadan kalkmaya başlamasıyla birlikte kendinize olan güveninizi ve parlak zekanızı ortaya koyarak bulunduğunuz ortamın vazgeçilmez kişi si olmaya adaysınız. Sezgileriniz oldukça yoğun ve yol gösterici olacaktır. 12 Şubat 2017 tarihinden itibaren hayatınızda yeni bir canlılık bulacaksınız. Ailevi konularda bu süreçte ön plana çıkıyor. Yakınlarınızın sağlık problemleri ile ilgilenebilir onlarla işbirliği içinde olmanın bir çok avantajını yakalayabilirsiniz. Aşk hayatınızda ise başkalarına göre bencil fakat kendi duygularınıza adil davranacağınız bir sürecin içindesiniz.

Oğlak 2017 Şubat Ayı Yorumu


Bu ay iş değişikliğine gitmek ortak projeler de bulunmak umduğunuzu bulamamanıza neden olabilir. Verilen sözlere güvenerek harcamalarınızı dengelemeyi başaramazsanız yılın ilerleyen ayları ile birlikte ciddi bir ekonomik krizle karşı karşıya kalabilirsiniz. Ay boyunca, İşinizle ilgili gelişmeleri yakından takip etmeli ve hemen her konuda bilgi sahibi olmaya çalışmalısınız. Özellikle ortaklıkları olan Oğlak burçları bu ay içinde kapalı kapılar ardında dönen bir çok dolabın farkına vararak en az zarar ve kayıpla sürüklendiğiniz bir işten kurtulabilirsiniz. Seçimlerinizi çok iyi yapmalısınız. Aynı anda birden fazla işle ilgileniyorsanız ruhunuzu yansıttığınız ve sezgilerinizin de işaret ettiği baskın gelecek tarafı seçerek yola devam kararı almalısınız. Özellikle 12 Şubat 2017 tarihine kadar maddi kayıplara karşı dikkat etmelisiniz.

Kova 2017 Şubat Ayı Yorumu


Bu ay boyunca, daha iyi bir sosyal ve finansal duruşun tadını çıkaracaksınız. Yaşam tarzınız rahat olurdu. Ayrıca aktif bir sosyal hayatınız olur ve diğerlerinin şirketini zenginleştirir bulurdunuz. 6 Şubat’dan sonraki dönem yabancı derneklerden iyi haberlere neden olabilir. Yeni gelir potansiyelleri bu ay yükselebilir. Mali iniş çıkışlar 12 Şubat 2017’den sonra da devam edebilir ve bu nedenle harcama alışkanlıklarına dikkat edilmelidir. Seyahat, ödüllendirici olmayabilir, bu yüzden dikkatli bir şekilde harcayın ve tutumlu olmaya çalışın.

Balık 2017 Şubat Ayı Yorumu


Kariyer ilerlemesi bu ay hızlanıyor gibi görünüyor. Mesleki konuların yanı sıra aile hayatında olumlu gelişmeler yaşayabileceksiniz. Bu ay gerçekleşecek tutulmaların enerjisi ile Sürekli tekrar eden yorucu tüm enerjiler yaşamınızdan çıkıp gidecektir.. Ruhsal olarak yeniden doğduğunuzu hissedebilir acılardan sonra gelen mutluluk ve başarının güzelliklerini deneyimlemeye başlayabilirsiniz. Özel yaşamınızda yanılgılar hayal kırıklıklarından sonra yeniden yapılanacağınız unuttuğunuz heyecanları tüm coşkusuyla deneyimleyeceğiniz tutsak tutulduğunuz zincirlerinizi kıracağınız çok özel ve kalıcı enerjiler ile karşı karşıyasınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder