13 Şubat 2017 Pazartesi

Şenay Yangel 13-19 Şubat 2017 Haftasi Burçlar

Şenay Yangel 13 – 19 Şubat Haftalık Burç Yorumları


KOÇ: Bu haftanın en önemli olayı şüphesiz kendi içsel yolculuğunuzda yaşadığınız değişim ve farkındalık olacak sizler için. İşiniz ile ilgili konularda anlaşamaya varmakta zorlanabilir iletişim kaynaklı sorunlar yüzünden sözleşmeler kontratlar da gecikmeler yaşayabilirsiniz. Hafta boyunca ruhsal olarak kendinizi yenilemenizi adeta geçmişten bugüne uzanan yüklerinizden kurtulmanızı sağlayacak. Yeniden doğmuşçasına hür ve rahatlamış hissedeceksiniz. Bu ay boyunca iş ve eğitim hayatınızla ilgili önemli gelişmeler ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Yurt dışı ile ilgili konuları iyi değerlendirmeli ve başkalarının etkisi altında kalmadan sezgilerinize güvenerek kararlar vermelisiniz.

BOĞA: Hafta başından itibaren resmi konular sizler için önem kazanacak hukuki bir davanızın lehinize sonuçlanması olabileceği gibi bankalar resmi kurumlar ile ilgili adaletsizlikler ile ilgili konularda önemli gelişmeler yaşayacaksınız. Hafta boyunca yaşanan gelişmeleri akıllıca değerlendirmeli. Adaletin tecelli edişine tüm kalbiniz ile şükretmelisiniz. Bu hafta iş birlikleri gerçekleştirebilir önemli kurum ve yetkililer ile hızlı gelişmeler içinde bulabilirsiniz kendinizi. Gezegensel enerjiler bu hafta özel hayatınızı bir hayli fazla etkileyebilir olumlu ve olumsuzluğu ile size yaşatılanlar ile ilişkili olacak. Eş ya da sevgiliniz size dürüst bir aşkla bağlı ise sabrınızın mükafatını alırken, Önceliklerini sizden başka konu ve kişilere yönelttiyse bunun yansıması olarak büyük fikir ayrılıkları ve bitişleri yaşatabilir sizlere. Bekar Boğa’lar sizler içinse hafta sonuna doğru ilgi duyduğunuz biri ile yollarınızın kesişebileceği enerjiler ile karşı karşıyasınız.

İKİZLER: Bu hafta iş hayatınızda beklentileriniz ile ilgili verilen sözlerin gününde yerine getirilmemesi sinirlerinizin gerilmesine ve bir anda her şeye çatacak bir ruh haline bürünerek iş yaptığınız kişiler ile sorunlar başlatan taraf olmanıza neden olabilir, Dikkatli davranın.
Bu durum sizlere pahalıya patlayabilir hem ilişkileriniz hem de işiniz de ki gelişmeler sizin tavırlarınız yüzünden bir anda tıkanıp kalabilir. Finansal konularda Çarşamba gününden itibaren ise tavrınızı değiştirip diplomasi ile sabırlı olduğunuz takdirde başarıyı yakalayarak kazançlarınızı arttırabilirsiniz.. Özel yaşamında ilişkisi devam eden İkizler eş ya da sevgiliniz ile duygusal gel gitler fikir çatışmaları ve ilgisizlik şikayetleri ile gerginlikler ve tek taraflı karaların olumsuz yansımaları ile karşılaşabilirsiniz. Sizlere önerim bir adım önde olup haklı çıkmak için vazgeçmeyeceğiniz değerleri yok saymadan hareket etmeniz ve karşı tarafı da bu konuda doğru sözler ile yapıcı yönde uyarmanız her iki taraf içinde iyi olacaktır. Yeni bir ilişkinin içinde olan İkizler ise bu hafta duygusal yakınlığınızın daha da artabilir sizin için doğru insan la yolunuzun kesiştiğini daha iyi anlayabilirsiniz.

YENGEÇ: Gökyüzü bu hafta iş ve eğitim hayatınızda ki dostluklarınızı bozma çabası içinde olan sözde arkadaşlarınıza dikkat etmeniz için uyarıyor sizleri. Doğru olmayan yorumlar ile zaaflarınızdan faydalanmak isteyen kişilerin tesirinde kalmamaya çok dikkat edin. Finansla ilgili konular da ise risklerden uzak durmalı yapabileceğiniz işlerin bilmediğiniz konuların peşinden giderek doğrularınızı yok sayan yanlışlara kapılmamalısınız. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgiliniz ile ilgili ortak bir plan ya da programınızı atlayarak gerginlikler yaşayabilir karşı tarafın kendisini değersiz hissetmesini ifade etmesi ile bir anda gergin tartışmalar yaşayabilirsiniz. Tepki ye tepki ile karşılık vermek pire için yorgan yakıp pişmanlık duyacağınız olaylara sebep olsun istemiyorsanız anlamaya ve değer vererek güç olanı güzel çevirmeye çalışmalısınız. Çocuk sahibi Yengeçler için ise hafta sonuna doğru beklenen haberlerin onlardan gelmesi endişelerinizden uzaklaştıracak sizleri.

ASLAN: Haftanın ilk 2 günü aile ve iş arkadaşlarınız ile fındık kabuğunu doldurmayan konularda fikir ayrılıkları üzücü olaylara kırgınlıklara neden olabilir. Böyle bir duruma izin vermemek için geçtiğimiz hafta burcunuzda gerçekleşen Ay tutulmasının tekrarlardan uzaklaşıp hayatınıza temiz bir sayfa açmanız için size verdiğini güçlü enerjilerden yola çıkmanız gerektiğini aklınızdan çıkartmayın. İşiniz ile ilgili konularda ise istikrar sizin çabalarınız sayesinde aydınlatacak kariyerinizi. Ayrıldığınız işinize geri dönebilir yeni bir iş başvurusunun olumlu neticesi ile kalıcı bir başarı serüveninin yolcusu olabilirsiniz. Evli ve ilişkisi devam eden Aslanlar yorulduğunuz sorunları ya kesip atacak ya birlikte kararlar alıp emekle karşılıklı anlayış ile üstesinden gelerek mutlu olmak için uzlaşacaksınız. Bu hafta ki enerjiler tamam ya da devam diyeceğiniz yansımalar ile yön verecek aşk hayatınıza. Bekar ve ilişkisi olmayan Aslan’lar ise eğitim ya da çalışma arkadaşınız olan biri ile duygusal bir yakınlaşma ile karşılaşabilirsiniz.

BAŞAK: Bu hafta iç sesiniz eğitim hayatınızla ilgili cevabını aradığınız konularda rehberlik edebilecek kadar güçlü olacaktır. Nerede nasıl davranmanız gerektiğini bilerek hareket etmek aleyhinize gelişen pek çok şeyi lehinize çevirebilir ve size karşı tavırları ile baskı kuran kişileri bile yaptıklarından utanır hale getirebilirsiniz. Süre gelen sağlık problemleri olan Başak’lar bu hafta dikkat etmeniz gereken en önemli konu bağışıklık sisteminizin zayıf düşmemesi olmalı. Finansal konularda ise gerçek dostlarınızdan gelecek fikirleri dikkate alarak istemeyi de hakkınız olanın peşinden gidebilmeyi de başararak olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.

TERAZİ: Her türlü resmi hukuksal işinizde gecikmeler ve beklenmedik problemler yaşanabilir. Bu süreçten sonra artan kazancınızı değerlendirmek için yine acele etmemeli yatırımlar için bir sonraki ayı beklemelisiniz. Yine bu dönemde işe yeni başladıysanız çalışma arkadaşlarınızı tam anlamı ile tanımadan fazla samimiyetten kaçınmalı iş arkadaşlarınızla aranızda ki mesafeyi koruyarak hareket etmelisiniz. Özel yaşamınızda ise eşinizle daha yakından ilgilenmeli romantik ortamlar hazırlayarak evliliğinizi renklendirmelisiniz. İlk adımın daima ondan gelmesini beklemek yerine bu kez o adımı siz atın. Göreceksiniz ilişkiniz şu anda olduğundan çok daha iyi bir hale gelecek.

AKREP: Bu hafta işinizle eğitim hayatınız ile ilgili önemli kararlar vermeden önce gerçekten ne istediğinizi bildiğinizden emin olmalı. Öfke ya da kırgınlık ile kararlar almamalısınız. Ortaklıkları olan Akrepler borç ve alacaklar bu hafta yeniden karşınıza çıkabilir ve hakkınızı almak için size destek verecek adil dostlarınızın da yardımı ile bu kez hakkınızı kolaylıkla alabilir maddi olarak sorumluluklarınızı yerine getirebilmenin huzuru ile yapmanız gereken işleri ve değişimleri gerçekleştirecek ortama kavuşabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise sürekli fedakarlık eden taraf sizseniz bu hafta süregelen sorunların içinde biriken duygularınızı agresif bir şekilde karşı tarafa yansıtabilirsiniz. Sakin olun ve bu hafta eş ya da sevgilinizle ilişkiyi bitirme noktasında keskin kararlar almaktan uzak durun. Yüreğinizde birikenlerin öfke ve kırgınlığı ile kendinizi duygularınızı net bir şekilde ifade edemeyebilir söyledikleriniz ve aldığınız kararlardan ilerleyen zamanda pişmanlık duyabilirsiniz. İş hayatınızda hafta sonuna doğru yeni girişimlerden uzak durmanız yararınıza olacaktır. Bekar Akrepler sizler için bu hafta beklenmedik aşk itirafları fazlası ile şaşırtıcı olabilir.

YAY: Gökyüzü bu hafta iş ve arkadaşlık ilişkilerinizde olandan fazlasını bekleyerek bencilik noktasına erişecek tavırlardan uzak durmanız için uyarıyor sizleri. İstediklerinizin gecikmesi aksamaların olması ufak tefek iletişim problemlerini büyüterek yol arkadaşlarınızı suçlar tarzda tavırlar takınmamaya dikkat etmelisiniz. Ön yargı pişman olacağınız olaylara ve kırılan kalpler ile biten dostluklara neden olsun istemiyorsanız sakin ve sabırlı olmalısınız. Finansal konularda vergi daireleri ve bankalar ile sorunlar söz konusu olabilir. Zamanında yerine getiremediğiniz sorumluluklar yüzünden açıklamalar ve gerginlikler yaşamak istemiyorsanız sözlü tartışmaları bir yana bırakıp işinizi hakkı ile yapmaya gayret göstermelisiniz. Özellikle resmi daireler ile işlerinizde takipçi olmanız finansal sorunları aşmanız açısından fazlası ile önem taşımakta. Özel yaşamınızda ise geçtiğimiz hafta eş ya da sevgiliniz ile aranızda sorunlar söz konusu olduysa bunu uzatmamalı ona ve sevgisine haksızlık ederek hem kendinizi hem onu mutsuzluk karanlığına sürükleyecek inatçılıklar yapmamalısınız.

OĞLAK: Gökyüzü bu hafta çalışmalarınızın iş ve eğitim hayatınızda kabul göreceğine başarısızlıkla sonuçlanan işlerinizde ki mücadelenizin kazanç ve statünüzü yükseltebileceğine işaret etmekte. Yarışınız başkaları ile değil kendiniz ile olduğunda yapamayacağınız hiç bir şey yok. Bunun farkına varmalı yeteneklerinizi zekanızı azminiz ile harmanlayarak kaybettiklerinizi kazanmak daha iyi noktalara gelmek için vazgeçmeden yol almalısınız. Hayat size yenilgiler ile olgunluk kazandırmışken bunu kazanca kendinizi geliştirip yenilemeye yönlenerek hareket etmeniz kalıcı enerjiler ile aydınlatacak hayatınızı. Özel yaşamınızda ise hatalarınızı yinelemekten kaçınmalı. İlişkinizi daha iyi hale getirme çabası ile elinden geleni yapan eş ya da sevgilinizi hayal kırıklığına uğratmamalısınız. Geçmişle hesaplaşmanızı bitirmenin huzuru yaşama daha farklı ve özel anlamlar yüklemenizi sağlayacaktır. Bekar Oğlaklar sizler de bu hafta ertelenen buluşmanızı gerçekleştirerek hoşnutluk duyup etkileneceğiniz bir ilişkinin adımını atabilirsiniz.

KOVA: Haftanın ilk 3 günü kısa ve uzun seyahatlerinizde problemler ve iptaller yaşayabilirsiniz. Özellikle kendi aracınız ile yapacağınız yolculuklarda aracınızın her hangi bir sorunun olup olmadığını kontrol ettirmeniz faydanıza olacaktır. İş hayatınızda ise her ayrıntıya önem vermeli okumadan hiç bir belgenin altına imza atmamalısınız. Ailevi konularda ve hukuki anlamda geçmişle ilgili pek çok gelişme hiç beklemediğiniz şekilde gündeme gelebilir ve sizler için can sıkıcı sonuçlar doğurabilir. Sizlere önerim bu durum sizler için ne kadar sıkıntı yaratacak olsa da pozitif düşünmekten uzaklaşmamalısınız. Bu haftanın en iyi yansıması ise finansal olarak yaşanacak gelir düzeyinizde ki artış olacaktır. Özel yaşamınızda uzun süredir arkadaşınız olan biri ile bir anda duygusal bir yakınlaşmanın içinde bulabilirsiniz kendinizi dikkatli olun. Sonrasında hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Evli olan Kova’lar eşinizin arkadaşlarına ayırdığı zamanı size ayırmaması sonucu bu hafta sonu sizler için gergin geçebilir.

BALIK: Gökyüzü bu hafta beklemede kalan pek çok konun netleşeceğini müjdeliyor sizlere. İş arıyorsanız bulabilir beklediğiniz olumlu haberlerin gelmesi ile isteklerinize ulaşabilme imkanını elde edebilirsiniz. Son 8 ay da emek verdiğiniz sabır gösterdiğiniz Gayretlerinizin karşılığını almaya başlıyorsunuz. Özel yaşamınızda ise evli Balıklar eşinizin iş hayatında yaşadığı gerginliklere ev hayatına yansıtması hem çocuklarınızı hem sizi üzebilir. Anlayışlı olmalı ve yaşadıklarının hırsını sizden çıkarmaya kalkışmasının da karşısında durmalısınız. Ancak böylelikle dengeleri sağlar onunda kendi yaptıklarının sorumluluğun farkına varabilmesini sağlarsınız. Bekar Balık burçlar sizler içinde bu hafta pozitif enerjiler hakim olmakta. Tanımaktan heyecan duyacağınız biri ruhunuzun diğer yarısı gibi içten ve samimi duygular yaşamanızı sağlayabilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder