4 Şubat 2017 Cumartesi

Hakan Kırkoğlu 6-12 Şubat 2017 Haftası


Koç Burcu Haftalık Yorumu

Bu hafta Saka burcunda ilerleyen Güneş ve büyümekte olan Ay sosyal konulara, gelecekle beklentilerinize daha heyecanlı ve yaratıcı bir atmosfer getirmekte. Kendinizi daha enerjik hissedebilirsiniz. Mars sayesinde yeni girişimler ve cesaret içerisindesiniz. 7’si civarında evinize, ailenize, yerleşime yönelik konularda mesafe almak zor olmayacak. 11’indeki Ay tutulması özellikle aşk hayatınız ve sevdiklerinizle ilgili konularda olumlu sürprizlere işaret ediyor. Bugünlerde kendinizi çok daha farklı ve eğlenceli yollardan sahneye koyabilirsiniz.

Boğa  Burcu Haftalık Yorumu

Bu hafta Saka burcunda ilerleyen Güneş özellikle sizi daha dikkat çekici kılıyor ve işinizle ilgili konuları öne çıkarıyor. Daha fazla sorumluluk içeren konular ve görüşmeler özellikle 7’sinden sonra daha belirgin olabilir. Düşüncelerinizi netleştirmeniz gerekebilir. Aşkta ise bazı gizli durumlar ya da tam olarak ortaya çıkmayan konular olabilir. Bu alanda daha akılcı olmalısınız. 11 Şubat’taki Ay tutulması işiniz ve özel hayatınız arasındaki hassas dengeyi korumanızı öneriyor. Ailenize ya da babanıza ait konularda daha hassas olabilirsiniz.

İkizler Burcu Haftalık Yorumu

Bu hafta Saka burcunda ilerleyen uzaklarla, yabancılarla ilgili konuları öne çıkarırken hareket ve canlılık da getirmekte. Düşüncelerinizi daha kolay yayabileceğiniz, paylaşabileceğiniz günlerdesiniz. Kardeşler, ziyaretler ve görüşmelerle ilgili konular artarken, 7’si sonrasında eğitim ve zihinsel uğraşlar içerisinde çok daha başarılı olabilirsiniz. 10 Şubat civarında yenilikler ve hoş sürprizler var. Arkadaşlıklarda daha samimi enerjiler söz konusu. 11’indeki Ay tutulması sözlerinizle ne kadar etkin olabileceğinizi gösterebilir. Yakın çevreniz çok canlı.Yengeç Burcu Haftalık Yorumu

Bu hafta Saka burcunda ilerleyen Güneş ortaklı işlere, parasal konulara ve psikolojik açıdan daha hassas bir döneme işaret ediyor. Yatırımlar ve finansal işlerde önemli ilerlemeler içerisinde olabilirsiniz. Bu dönemde mesleki alanda son derece atılımcı ve cesur davranabileceğiniz görülüyor. Özellikle 7’si ile birlikte olayların temposu hızlanmakta. Kafanızdaki endişelerden uzaklaşmalısınız. 11’indeki Ay tutulması gelirlerinizi ve parasal işbirliklerini özellikle öne çıkarmakta. Çalışma hayatınıza çok daha odaklı olabilirsiniz.

Aslan Burcu Haftalık Yorumu

Bugünlerde karşıt burcunuz Saka’da ilerleyen Güneş son altı aydır gündemde kalan koşulların değişmeye başladığını gösteriyor. Siz de önemli değerlendirmeler içerisindesiniz. Özellikle bu hafta ilişkileriniz ve başkalarından alacağınız görüşler çok dikkat çekici olabilir. Ortaklaşa konularda daha iyi bir dinleyici olmaya bakmalısınız. 7’si sonrasında karşıt görüşlere daha duyarlı olabilirsiniz. 11’inde burcunuzda gerçekleşen Ay tutulması duygusal hayatınızı ve ailenizi ilgilendirebilecek kişisel konulara, farkındalıklara işaret ediyor.

Başak Burcu Haftalık Yorumu

Bu dönemde Saka burcunda ilerleyen Güneş, iş, hizmet ve çalışma gerektiren uğraşlara işaret etmekte. Kendinizi vermeniz gereken koşullar içinde olabilirsiniz. Böyle zamanlarda çalışma koşullarında değişiklikler söz konusu olabilir. Bedensel olarak da daha özenli olmalısınız. 7’si sonrasında yakın çevrenizde ziyaretler, hassasiyetler dikkat çekmeye başlıyor. Mesleki alanda organize olmaya bakın. 11’indeki Ay tutulması kişisel açıdan önemsediğiniz ancak dile getirmekte zorlandığınız konuları öne çıkarmakta. Hassaslaşabilirsiniz.

Terazi Burcu Haftalık Yorumu

Bu hafta Saka burcundaki Güneş yaratıcı konulara, aşk hayatıza ve eğlenceli konulara vurgu getiriyor. Hayata daha pozitif ve heyecanlı şekilde yaklaşabileceğiniz günlerdesiniz. Yakın beraberlikler, flört ya da ciddi ilişkiler de gündemde olabilirsiniz. Duygularınızı daha hızlı belli edebilirsiniz. 7’si ile birlikte eve ve ailenize yönelik önemli kararlar gündeme gelebilir. Düşüncelerinizi anlatmakta zorlanmayacaksınız. 11’indeki Ay tutulması gelecek beklentileriniz yönünde sizi daha iyimser ve heyecanlı kılıyor. Bu dönemi iyi değerlendirmelisiniz.

Akrep Burcu Haftalık Yorumu

Bu dönemde Saka burcundaki Güneş özellikle aileniz, babanız ya da toprağa, gayrimenkullere ait konulara vurgu yapmakta. Kişisel önceliklerinizi daha iyi düşünmelisiniz. Evde tamamlanması gereken uğraşlar olabilir. Aynı zamanda yakın çevrede hareketlilik de artıyor. 7’si ile birlikte uzaklarla ilgili konularda daha hızlı ilerlemeler söz konusu. 11’indeki Ay tutulması ise özellikle iş hayatında önemsediğiniz ya da bir şekilde sizin adınızı öne çıkarabilecek konuların hassasiyet getirdiğini anlatmakta. Daha çok dikkat çekebilirsiniz.

Yay Burcu Haftalık Yorumu

Bugünlerde Saka burcunda ilerleyen Güneş ziyaret ve görüşmelerin, çevresel değişikliklerin özellikle dikkat çekebileceği zamanlara işaret ediyor. Yeni şeyler öğrenmek, aktarmak ve paylaşmak daha olumlu ve harekete geçirici olabilir. Yolculuklar, yakın ya da uzak çevreniz hayatınıza değişiklikler getirmekte. 7’si sonrasında ortaklaşa bir alanda çözülmesi gereken işler de var. 11’indeki Ay tutulması özellikle akademik konular, uluslar arası konular ya da medyayı içine alan gelişmelere ışık tutmakta. Fikirlerinizle öne çıkabilirsiniz.

Oğlak Burcu Haftalık Yorumu

Bu dönemde Saka burcundaki Güneş mesleki uğraşlara, parasal gelişmelere ve imkanlara vurgu getirmekte. Kişisel gelirlerinizi arttırabileceğiniz ve olumlu yönde harcamalar yapabileceğiniz günlerdesiniz. Aynı zamanda grup çalıması, teknik konular ve yeteneklerinizi kullanabileceğiniz işler öne çıkıyor. 7’si civarında ortaklaşa bir konuda karar vermek hızınızı arttıracak. Yeniliklere daha açıksınız. 11’indeki Ay tutulması şahsen önemli gördüğünüz ve gurur konusu yaptığınız bir konuda yeniden düşünmenizi gerektirebilir.

Kova Burcu Haftalık Yorumu

Bu dönemde burcunuzda ilerleyen Güneş ve 7’sinden sonra Merkür kişisel enerjinizi ve kararlılığınızı daha kolay ortaya koyabileceğiniz adımlara, yeni başlangıçlara işaret etmekte. Pek çok açıdan daha kolay ilerleme sağlayabileceğiniz günlerdesiniz. 7’si civarında bazı uğraşlar ve tamamlanması gereken işler olabilir. Her zamanki orijinal bakış açınızı daha iyi ortaya koyabilirsiniz. 11’indeki Ay tutulması kişisel ilişkilerinizde bazı hassasiyetler ve karşınızdakini daha iyi dinleme gereği getirmekte. İlişkilerde farkındalığınızı arttırabilirsiniz.

Balık Burcu Haftalık Yorumu

Bugünlerde koşullar biraz karışık ve belirsiz olabilir. Çalışma hayatınızda ve parasal konularda daha kararlı olabilirsiniz ancak harcamalarınızı da dengelemeye bakın. Saka burcundaki Güneş henüz tam netleşmemiş ya da gizli kalan durumlara işaret etmekte. Düşüncelerinizde pratik olmaya özen gösterin. 7’si ile birlikte sevdiklerinizle ilgili konularda, çocuklarla ilgili işlerde daha çok şey yapabilirsiniz. 11’indeki Ay tutulması özellikle iş ve çalışma ortamınıza ait konulara, sağlık ve hizmet konularına vurgu getiriyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder