11 Şubat 2017 Cumartesi

Hakan Kırkoğlu 13-19 Şubat Haftası

Hakan Kırkoğlu 13 - 19 Şubat 2017 Haftalık Burçlar

Koç
Bu hafta içinde olduğunuz gruplar ve arkadaşlıklar gelecek yönünde size daha çok ilham getirebilir. 14’ü civarında yakın ilişkilerde iyi bir dinleyici olmayı becerebilirseniz, süregelen işlerinizi daha iyi tamamlayabilirsiniz. Venüs ve Mars burcunuzda ilerlerken aşkta ve tutkulu olduğunuz konularda daha cesur ve ataksınız. Düşünmeden harekete geçemeye eğilimlisiniz. Bu durum sabırsızlıklara da yol açabilir. 16’sında düşüncelerinizi daha samimi ifade etmeniz kolay. 18’inde uzaklarla ilgili konularda daha fazla çaba içinde olabilirsiniz.

Boğa
Bu hafta sorumluluklarınıza ve iş hayatınıza ait vurgular devam ediyor. Bu dönemde ev ve iş arasındaki dengeleri daha iyi gözetmeniz gerekebilir. Aynı zamanda bilemediğiniz ve riskli konular, girişimler de bazı endişeler, belirsizlikler yaratıyor olabilir. 14’ü civarında iş ve çalışma konularında özellilkle ilişkilerin olduğu alanlarda toparlanması gereken işler olabilir. 16’sı civarında riskli konulara dikkat edilmeli. Bugünlerde aşkta da gizli durumlar söz konusu olabilir. 18’i ile birlikte sizi hassas kılan konulara yeniden eğilmeniz gerekebilir.

İkizler
Bu dönemde eğitim, hareket ve yabancılarla ya da medya ile ilgili olabilecek konulara vurgular var. Düşüncelerinizi zekice ifade edebileceğiniz, canlı günlerdesiniz. Sürprizlere açıksınız. 14’ü civarında dostluklar, arkadaşlıklar ve beraberlikler açısından güzel imkanlar var. 16’sında da görüşlerinizi daha
özgür açıklayabilirsiniz. Bu dönemde yakın çevrenizde oldukça hızlısınız, sözlerinizde çok samimi davranabilirsiniz. 18’i civarında ise ortaklaşa konular iş ve para durumunuzu etkileyebilir, bu konuda en iyisini yapmaya çalışabilirsiniz.

Yengeç
Bu hafta parasal işlere ve ortaklı konulara daha fazla dikkat etmeniz gerekebilir. Aynı zamanda iş hayatındaki hedefleriniz açısından da son derece girişken ve hırslı olabileceğiniz günlerdesiniz. Enerjinizi ısraf etmemelisiniz. 14’ü civarında eve ve ailenize yönelik işlerde daha toparlayıcı olabilirsiniz. 16’sında ortaklı konularda daha hızlı görüşmeler mümkün. 18’i civarında uzaklarla ilgili gelişmelerde önemli ilerlemeler var. Bugünlerde işinizi en iyi şekilde yapmak için gayret içerisinde olacaksınız. Eğitsel konular da söz konusu olabilir.

Aslan
Bu hafta önemli değerlendirmeler ve sonuçlar üzerinde düşünebilirsiniz. Son altı aydır devam eden koşullar yenilenmekte. Aynı zamanda kendinizi geliştirebileceğiniz, hayata daha cesur bakabileceğiniz, yenileyici şartlar dar var. Duygularınızı anlatmakta zorlanmayacaksınız. 14’ü civarında görüşmeler, ziyaretler işle ilgili düzenlenmesi gereken konular söz konusu olabilir. 16’sında ortaklaşa konularda farklı görüşlere daha esnek yaklaşmalısınız. 18’i civarında ise finansal açıdan bağlayıcı sorumluluklar, işler olabilir.

Başak
Bu hafta kafaca yoğun olabileceğiniz konulara vurgu var ve gereksiz endişelerden uzak kalmaya bakmalısınız. Bugünlerde sizi uğraştıran, çalışma ve efor gerektiren işlerle ilgilenebilirsiniz. Aynı zamanda korkularınızla da yüzleşmeniz gerekebilir, kendinizi rahatlatmaya bakın. 14’ünde iş ve parasal konularda gayretlerinizle daha çok şey üretebilirsiniz. 16’sında organizasyon gerektiren konularda hızlı davranabilirsiniz. 18’i ile birlikte yeni koşullar ve önemli değerlendirmeler var. Ev ve yerleşim konuları önemli olabilir.

Terazi
Bu hafta ilişkilerinizde ve yaratıcı alanda heyecan ve hareketlilik getiren konular var. Yeni adımlar ve işbirlikleri içinde olabilirsiniz. Ancak ilişkilerinizde düşmanlık ve terslik yaratabilecek gelişmelere de dikkat etmelisiniz. 14’ü civarında Ay burcunuzda ilerlerken üzerinde çalıştığınız konuları düzeltip toparlamanız daha kolay olabilir. 16’sında hızlı görüşmeler olabilir. Bu dönemde aşk hayatınız, çocuklarla ilgili konular ve kendinizi gösterebileceğiniz pek çok gündem var. 18’inde işlere ağırlık vermek daha iyi olacak.

Akrep
Bu döemde bir yandan ailevi işler ve yakınları ilgilendiren konular, diğer yandan da sorumluluklar dikkat çekiyor. Ay tutulmasının ardından işinizi ve statünüzü ilgilendiren hassasiyetler gündeme gelebilir. İş ve çalışma ortamında hızlı yenilikler ve başlangıçlar gündeme gelmekte. Sağlığınızı da ihmal etmemelisiniz. 14’ü civarında gizli kalmış durumlar söz konusu olabilir. 16’sında ise yorucu koşullar var. İyi organize olmaya bakın. 18’i ile birlikte daha rahat hareket edeceğiniz, kazançlarınızı arttırabileceğiniz olanaklar söz konusu.

Yay
Bu hafta ziyaretler, görüşmeler ve yakın çevrenizdeki hareketlilik açısından canlandırıcı koşullar söz konusu. Cesaretiniz de yerinizde. Özellikle aşk hayatında ve zevkler alanında abartılı olabilirsiniz. Hobileriniz ya da eğlenceli konular, çocuklarla ilgili gelişmeler de sizi oldukça meşgul edebilir. 14’ü civarında arkadaşlıklar ve gruplar yeni hedefler getirebilir. Daha pozitifsiniz. 16’sında yeteneklerinizi ortaya koymanız zor olmayacak. 18’i ile birlikte, ailevi konularla, sizi hassas kılan işlerle daha fazla ilgilenmeye başlayabilirsiniz.

Oğlak
Bu hafta iş ve para durumunuzu, harcamalarınızı ilgilendiren konularla daha çok ilgilenebilirsiniz. Aynı zamanda ailenizi, eve yönelik gayretleri içeren uğraşlar da söz konusu. İş hayatında daha sabırlı olmak gerekiyor. Enerjinizin büyük bir kısmını eve, toprağa ya da ailenize yöenlik kullanabilirsiniz. 14’ü civarında ortaklaşa konularda daha bilinçli düşünmeniz gerekiyor olabilir. 16’sında yeteneklerinizi ortaya koymanız zor olmayacak. Bu dönemde ortaklı konulara özen göstermelisiniz. 18’inde yakın çevrenizle daha fazla uğraşabilirsiniz.

Kova
Bu dönemde Güneş burcunuzda ilerlerken daha aktif ve kararlı hareket edebilirsiniz. Yeni başlangıçlar ve adımlar söz konusu. Özellikle konuşmalar, yazışmalar ve hızlı karar almayı gerektiren çevresel değişiklikler içindesiniz. Sözlerinizle daha etkin ve iddialı olmanız mümkün. Hatta bu nedenle tartışmalara da açıksınız. 14’ünde uzaklarla ilgili işlerde ilerlemeler var. Düşüncelerinizi yayma konusunda fırsatları iyi değerlendirmeye bakmalısınız. 18’inde hedefleriniz yönünde daha fazla gayret içerisinde olabilirsiniz.

Balık
Bu dönemde henüz netleşmemiş konular var ancak 18’inde Güneş’in burcunuza ilerlemesi ile kendinize güveniniz artacak. Bugünlerde daha fazla yük ve fedakarlık göstermeniz gereken, tam olarak kontrol edemediğiniz durumlar olabilir. Özellikle iş hayatında ve maddi alanda daha girişken ve cesursunuz. Yeteneklerinizi ortaya koymanız bekleniyor. Ancak masraflarınıza da özen göstermeniz gerekebilir. 18’i ile birlikte, düşüncelerinizi, projelerinizi daha iyi ifade edebileceğiniz olanakların gelişmekte olduğunu görebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder