5 Şubat 2017 Pazar

Dinçer Güner 6-12 Şubat 2017 Haftasi

Yılın ilk Ay Tutulması Aslan burcunda! 

Ay Tutulmaları etkisi iki katına çıkmış, Dolunay zamanlarıdır. Duygu dünyamızı, sağlığımızı, ilişkilerimizi ve günlük düzenimizi değişime uğratabilecek güçlü etkiler taşır. Ay'ın Aslan burcunda, Güneş'in de Kova burcunda yer aldığı bu Ay Tutulması’nda, ilişkilerde ben – sen çatışması, kendi prensiplerimizi ve ideallerimizi ortaya koymak bakımından stres yaşanmasına sebep olabilir.

İlişkilerde karşımızdakinin istek ve duygularını göz ardı etmemek gerekiyor. Aslan'ın kalp enerjisi ile Kova'nın zihinsel rasyonel duyguyu katmadan kişisel nedenlerle karar vermeme arzusu içimizde duygu ve mantık arasında kalacağımız çelişkili duygulara yol açabilir. Aslan/Kova burçlarında yer alan Dolunay ve tutulmalar kişinin bakış açısının başkalarının bakış açısı ile karşılaştırılması ve kendi ilkelerinizin savunulması olarak yansıyacaktır. Uranüs bu tutulmada etkin rol oynuyor. Fikirlerde ani değişimler, isyan ettiren duygular, projelerde ve tasarımda değişiklikler, maddi ve ekonomik konularda dalgalanmalar beklenebilir.Gururlu olmak, egoist tutumlar ile beğenilme arzusu, takdir edilmek, onaylanmak ve kabul görmek ihtiyacı ile hareket edebilir. Böyle tutum sergileyen kişilerle karşılaşabilirsiniz. Bu yoğun ve sert eleştirel enerjilerde ani çıkışlar yapmak, keskin bir dille, esnek olmayan bir tavırla davranmak akıllıca olmayacak. Diğer yandan yaratıcı enerjilerin yüksek olduğu bu dönemde beyin fırtınası yapabilir, geleceğe yönelik orijinal proje ve fikirleri açığa çıkaracak kararlar alabilirsiniz. Kitlelerin dikkatini çekecek tanıtımlar veya ekip çalışmaları yapmak için kararlarınız olgunlaşabilir. Bu dönemi bir araya gelerek daha yenilikçi, özgür ve yaratıcı olmak için kullanabiliriz. Aşk ve arkadaşlar arasında kalıp ilişkide sınav verebiliriz.

Astrolog Dinçer Güner 6 - 12 Şubat 2017 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu hafta yılın ilk tutulması olan Aslan burcundaki Ay Tutulması etkileri ile geçecek. Tutulmanın etkileri 15 gün kadar etkin olacak. Bu tutulma en çok size yarayacak belli ki! Tutulmanın odaklanacağı konular ise aşk, özel hayat, flörtler, çocuklar, hobiler, hayatın zevk ve keyif veren yanları, yaratıcılık gerektiren konular üzerine olacaktır.

Ummadığınız birinden bir ilanı aşk durumu olabilir ve bu sizi çok şaşırtabilir. Hayatınızda kimse yok ise gerçekten ayaklarınızı yerden kesecek bir ilişki potansiyeli oldukça yüksek. Ama evli iseniz şayet, eşinizde size beklenmedik bir hoş bir sürpriz yapabilir. Eğer ki hamilelikle ilgili bir beklentiniz var ise, bu tutulma zamanı sizi sevindirecek bir gelişme ile karşılaşabilirsiniz. Ya da partnerinizle birlikte yapabileceğiniz bir hobiye yönelebilirsiniz. Eğer ki işiniz sahne, sanat odaklı bir iş ise ajansta ya da bir başkası sayesinde gelebilecek yeni iş teklifleri ile de karşılaşabilirsiniz.

Tutulma zamanı Güneş ile Jüpiter arasında güzel bir etkileşim meydana gelecek. İletişim, seyahatler, arkadaşlıklar, dostluklar, sosyal çevre ilişkileri konusunda bir takım fırsat ve şanslar elde edebileceğinize işaret etmektedir. Dostlarınızdan büyük fayda görebilir, size çok iyi gelecek sürpriz bir seyahate çıkabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte iş yapmak, ortak projeler kurmak, para kazanmak için oldukça uygun bir hafta. Bu hafta yeni tanışacağınız kimseler yaşamınıza olumlu anlamda oldukça faydası olabilecek.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu hafta yılın ilk tutulması olan Aslan burcundaki Ay Tutulması etkileri ile geçecek. Tutulmanın etkileri 15 gün kadar etkin olacak. Tutulmanın odaklanacağı konular ise ev, yuva, aile ile ilgili konular, yerleşim, gayrimenkul, alım veya satıma ilişkin konular, aile içi ilişkiler üzerine olacaktır.


Tutulma ile evinizi değiştirebilir, yeni bir eve geçebilir, ev almak için kolları sıvayabilirsiniz. Evinize yeni televizyon, ses sistemi, müzik sistemi, teknolojik bir takım aletler alabilirsiniz. Bazılarınız evinizle işinizi birleştirebilir, home office tarzı bir yapıya doğru da gidebilirsiniz. İşiniz ile evinizi yakınlaştırmak isteyebilirsiniz. Tutulma ile birlikte ailenizden veya kan bağınız olan birileriyle iş projeleri yaratabilirsiniz. Arzu ettiğiniz geniş ferah bir ev kiralayabilirsiniz. Her şekilde yaşam alanınızda kendinizi daha özgür ve güvende hissedeceğiniz gelişmeler kapınızda olacaktır.

Tutulma zamanı Güneş ile Jüpiter arasında güzel bir etkileşim meydana gelecek. Hem kariyer anlamında hem iş ortamınızda süre gelen işinizde hem sağlığınızı ilgilendiren konularda hem işinizle ilgili son zamanların belki de en bereketli ve en şanslı haftasında olacaksınız. Bu alanda tüm işleriniz su gibi akıp gidecek, sıkıntılar varsa hepsinin üstesinden gelebileceksiniz. İstediğiniz işi, istediğiniz müşteriyi kapabileceksiniz. Terfi alabilir, ödül alabilirsiniz. Kısacası iş anlamında şahane bir hafta sizleri bekliyor olacak. Eskiden kaçırdığınız iş fırsatları ile yeniden karşılaşabilirsiniz. İş ile ilgili hak ettiğiniz ama elde edemediğiniz bir şeyi elde edebilirsiniz.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu hafta yılın ilk tutulması olan Aslan burcundaki Ay Tutulması etkileri ile geçecek. Tutulmanın etkileri 15 gün kadar etkin olacak. Tutulmanın odaklanacağı konular ise eğitimle ilgili konular, kardeşler, yakın çevreniz, seyahatler, komşuluk ilişkileri, kuzenler ile ilgili konular olacaktır.

Öncelikle tutulma ile birlikte spontane, plansız bir tatile bir seyahate çıkabilirsiniz. Hatta hoşlandığınız biri veya partneriniz  varsa onunla da çıkabilirsiniz bu seyahate. Yaratıcılık, hobiniz olan bir konuda eğitim almaya da karar verebilirsiniz. Tutulma etkisi ile iş konusunda bir anlaşma yapabilir, sözleşmelerle haşır neşir olabilirsiniz. Özellikle kariyer konusunda harika fırsatlarla karşılaşabilirsiniz bu hafta, değerlendirmeye bakın. Eğer ki hayatınızda kimse yoksa bu tutulma mesafe olarak size yakın biri ile flört veya tanışma durumunu da ortaya çıkarabilir, bilginiz olsun. Yine tutulma etkisi ile internet üzerinden bir şeyler yapmak isteyebilir, sosyal ağlar üzerinde daha aktif çalışmalar yapabilir, daha çok okuyabilir, araştırabilir, web sitesi açabilir, blog açabilirsiniz.

Tutulma zamanı Güneş ile Jüpiter arasında güzel bir etkileşim meydana gelecek. Yurt dışı, yabancılar, uluslararası işler, projeler, hukuksal konular hem de aşk, çocuklarla ilgili konularda süper şans ve fırsatlar söz konusu olabilir. Eğer yalnızsanız aşk var size de artık! Çocuk sahibi olmak isterseniz de gayet uygun bir hafta. Vize, pasaport işlemlerini halletmek, ticarete atılmak için de kaza öyle. Bu saydığım tüm alanlarda atacağınız her adım desteklenecek hem de fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Eskiden kaçırdığınız sizin için önemli bir fırsat yeniden önünüze düşebilir.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu hafta yılın ilk tutulması olan Aslan burcundaki Ay Tutulması etkileri ile geçecek. Tutulmanın etkileri 15 gün kadar etkin olacak. Tutulmanın odaklanacağı konular ise paranız, bütçeniz, kazançlarınız, sahip olduğunuz varlıklar, gelirleriniz, satış işleri, ürettiğiniz her türlü konu üzerinde olacaktır.

Kişisel anlamda kazançlarınızı arttırabileceğiniz koşullarla karşılaşabilirsiniz. Bu kazanç zam ile olabilir ya da bir satım işi ile elinize geçecek ekstra para ile olabilir ya da vergisel bir kazanç olabilir. Eğer ki işiniz bir ortak ile gerçekleşiyorsa, birlikte daha çok kazanabileceğiniz koşullarla karşılaşabilirsiniz. Bu tutulma ile kendinize yeni teknolojik aletler, telefon, yüksek teknolojik ürünlerde satın alabilirsiniz. Aslında koşullarınız uygun ise bu tutulma bir ev kredisine girip kendinize yeni bir ev veya araba alabileceğiniz koşulları da sağlayabilir. Kendinize yeni gelir kaynakları da yaratabilirsiniz.

Tutulma zamanı Güneş ile Jüpiter arasında güzel bir etkileşim meydana gelecek. Ev, yuva, aile, yerleşim, arsa, ofis alım veya satımını ilgilendiren konularda rahat nefes almanızı sağlayacak hem de finansal anlamda borçlar, ödemeler, kredilerle ilgili konularda destekleyici bir etki yaratacaktır. Ev almak, kredi çekmek, aile içinde birinin rahatsızlığının giderilmesi, kiraya çıkmak, ev bulmak, nafaka bağlatmak, ortak işlerden elde edilen gelirlerin artması gibi durumlar söz konusu olacak. Tüm bu alanlarda oldukça keyifli bir haftaya işaret etmektedir.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu hafta yılın ilk tutulması olan Aslan burcundaki Ay Tutulması etkileri ile geçecek. Tutulmanın etkileri 15 gün kadar etkin olacak. Tutulmanın odaklanacağı konular ise bedeniniz, hayattan beklentiniz, yetenekleriniz, dış görünümünüz, kişisel istekleriniz üzerinde etkili olacaktır.

Öncelikle fiziksel olarak daha fit görünmek için kolları sıvayabilir, spora başlayabilir, egzersizler yapabilirsiniz. Belki de daha güzel görünmek adına küçük bir operasyon yaptırabilirsiniz. Hayatınızın gidişatı ile ilgili radikal bir takım kararlar alabilirsiniz. Bazılarınız kişisel bir takım yeteneklerinizi eğitimle süsleyebilir ve mesleğe dönüştürebilirsiniz. Yalnız ikili ilişkilerde, partner ilişkilerinizde özgür hissetmek adına biraz huzursuzluk çıkartabilirsiniz. Yine tutulma sürecinde kendinize yeni elektronik aletler alabilir, elinizdeki elektronikleri değiştirebilirsiniz. Kendi işinizi kurmak için de tutulma ile birlikte yakın çevreniz veya yakın akrabalarınızdan destekler alabilirsiniz.

Tutulma zamanı Güneş ile Jüpiter arasında güzel bir etkileşim meydana gelecek. Bu etkileşimle eğitim, yayıncılık, imza gerektiren konular, ortaklık, evlilik, ilişkiler konusunda yaşamınızda fırsatlar sunmasına, yolunuzu açmaya, olumlu anlamda yeni gelişmelere işaret etmektedir. Bu hafta atacağınız imzalar, ortaklıklar oldukça bereketli ve şanslı olabileceğini düşünebiliriz. Keza bu hafta yeni bir kitap yazmaya başlamak, iletişimle ilgili konularda önemli toplantılar, el sıkışmalar da meydana gelebilir. Eskiden yarım bıraktığınız iyi projelerinizi yeniden hayata geçirmek için de harika bir hafta. Eskiden kaçırılan bir fırsatı yeniden elde edebilirsiniz.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu hafta yılın ilk tutulması olan Aslan burcundaki Ay Tutulması etkileri ile geçecek. Tutulmanın etkileri 15 gün kadar etkin olacak. Tutulmanın odaklanacağı konular ise sağlık, bilinçaltı, korkular, psikoloji, rüyalar, ruhsal konular, arkanızdan dönen işler, kontrol edemediğiniz konular, yalnızlık, yaratıcılık, sırlar üzerine olacaktır.

Öncelikle sağlıkla ilgili devam eden bir tedaviniz var ise tedavi yönteminde veya gittiğiniz hastanede değişikliğe gidebilirsiniz. Bir süredir devam eden bir sağlık durumunuz var ise bu hafta artık sona erebilir. Tutulma sürecinde farkında olmadan etrafınızdaki bir çok insanın sırrına ortak olabilir, gizli kalmış konular duyabilirsiniz. Bu dönem biraz kendinizle kalabilir, yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Özellikle para kazanmakla ilgili ilginç fikirler, yöntemler geliştirebilirsiniz. Tutulma haftasında içe dönme, ruhsal egzersizler yapma, psikolojik olarak terapi alma dönemi olacak. Fikirlerinizi çok rahat bir şekilde paraya dönüştürebileceksiniz.

Tutulma zamanı Güneş ile Jüpiter arasında güzel bir etkileşim meydana gelecek. Hem parasal konular, kazançlar hem iş, yeni projeler, yeni müşteriler, iş sayesinde gelebilecek ödüller, övgüler, güzel gelişmelere işaret etmektedir. Olası bu alanlarda problemleriniz var ise eğer bu hafta su gibi akacak işleriniz, bu hafta kuracağınız kontaklar oldukça önem arz edecektir. Bu hafta atacağınız adımlar paranızı, kazançlarınızı olumlu anlamda etkileyecektir. Eskiden para kazandıracak olması muhtemel bir işiniz olmadıysa bu hafta bu durum yeniden gündeme gelebilir ve bu sefer şeytanın bacağını kırabilirsiniz.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu hafta yılın ilk tutulması olan Aslan burcundaki Ay Tutulması etkileri ile geçecek. Tutulmanın etkileri 15 gün kadar etkin olacak. Tutulma ile beraber hayatınızın öne çıkacağı konuları ise dostlar, arkadaşlıklar, üye olduğunuz gruplar, kulüpler, sosyal ilişkileriniz, iş hayatınızdan kazandığınız gelirler olacak.

Bu tutulma ile bazılarınız arkadaş gruplarınızdan özgürleşmek ve bağımsızlaşmak adına ayrılabilir, bazılarınız ise yeni gruplar, kulüpleri, STK’lara üye olabilirsiniz. Hayatınızda sosyal alanda devrimler yaratabilirsiniz. Revize edebilirsiniz. Belli ki bir değişikliğe ihtiyacınız var. Sürekli gördüğünüz yüzleri görmekten sıkılmış ve yeni dostluklara, arkadaşlıklara yelken açmak isteyebilirsiniz. Bu hafta kendinize yeni bir akıllı telefon, elektrikli ev aletleri alabilirsiniz. Son teknoloji ürünlerine daha çok ilgili olabilirsiniz. Tutulma etkisi ile oldukça eğlenceli bir davete, partiye davet edilebilirsiniz. Bu partide çok eğleneceksiniz muhakkak! Şu dönem hayatınızda daha önce yapmadığınız, kişisel anlamda tabularınızı yıkmak isteyeceğiniz bir süreçten geçiyor olacaksınız.

Tutulma zamanı Güneş ile Jüpiter arasında güzel bir etkileşim meydana gelecek. Hem kişisel girişimlerinizin hızla yol alacağı, kariyer başarısı gibi etkilerin yanı sıra eğer ki yalnızsanız aşk konusunda da beş yıldızlı bir haftaya giriş yapıyor olacaksınız. Biraz flörtöz ve şımarık davranmanız da gerçi olası ama problem yok! Zaman zaman şımarmak sizin de hakkınız… Keza hamile kalmak, çocuk yapmaya karar vermek gibi durumlarda söz konusu olabilir. Bu hafta dört ayak üstüne düşebileceksiniz. Ben yerinizde olsam şansımı şans oyunlarında da (abartmayarak tabii) deneyebilirdim veya borsada falan. Eskiden yarım kalan işlerinizi tamamlamak ve paraya çevirmek için de harika bir hafta. Yine eskiden hoşlandığınız ama size pas vermeyen biri ile de bu hafta yollarınız yeniden kesişebilir. Bu sizin pas vermediğiniz biri de olabilir.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu hafta yılın ilk tutulması olan Aslan burcundaki Ay Tutulması etkileri ile geçecek. Tutulmanın etkileri 15 gün kadar etkin olacak. Tutulma ile kariyer, statü, prestij, iş konuları hayatınızın odak noktası haline gelecektir. Bu alanda sıra dışı, daha önce görmediğiniz, denemediğiniz deneyimler yaşayabilir, tekliflerle karşılaşabilirsiniz.

İş konusunda önemli bir organizasyona dahil olabilirsiniz. Bir proje içinde olmanız gerekebilir veya teklifi gelebilir. Her şekilde bu size prestij katacak bir gelişme olacaktır. Bu tutulma ile sizlere yeni iş kapıları açılabilir, tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Yaptığınız işte teknolojiyi, dijital pazarlamayı daha aktif bir şekilde kullanabilirsiniz. Dijital bağlantılı işlerle daha fazla haşır neşir olmanız gerekebilir. Bu sizin pek de beklediğiniz, umduğunuz tarzda bir kariyer gelişmesi olmayacaktır. Kariyer konusunda sürprizlere hazır olun! Emin olun, kendinizi daha özgür hissetmenize neden olacak gelişmeler gerçekleşecek.

Tutulma zamanı Güneş ile Jüpiter arasında güzel bir etkileşim meydana gelecek. Hem ev, yuva, aile, yerleşim, taşınmaz mallar konusunda hem de sağlık, psikolojik sağlık, bilinçaltı, ruhsal konular, bilinçlenme, hayatı ve evreni anlama, ruhsal çalışmalar, şifalanma ile ilgili konularda harika fırsat ve şanslar sunacaktır. Mesela bu hafta sigara kullanıyorsanız eğer veya başka bir takım kötü alışkanlıkları geride bırakmak için harika bir hafta! Sizi ruhsal anlamda değiştirecek, iyi gelecek çalışmalar içine girebilirsiniz. Sağlıkla ilgili olası problemleriniz var ise rahatlıkla çözüm bulabileceksiniz. Buna psikolojik olanlarda dahil.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu hafta yılın ilk tutulması olan Aslan burcundaki Ay Tutulması etkileri ile geçecek. Tutulmanın etkileri 15 gün kadar etkin olacak. Tutulma; yurt dışı, yabancılar, uluslararası işler, eğitim, inançlar, hukuksal konular üzerinde etkili olacaktır.

Tutulma etkisi ile iş konusunda önemli ve heyecan verici seyahatlere çıkmanız gerekebilir. Uzunca bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Bu yolculuk size özellikle kariyerinizi ilişkilendiren konularda elinizi güçlendirecek bir durum yaratabilir ya da çok umut ettiğiniz bir konuya daha da yaklaşabilirsiniz. Eğer ki elinizde bir süredir yazdığınız ve biriktirdiğiniz yazılarınız varsa ve bir yayınevi arayışı içindeyseniz, işte bu tutulma sizi bir yayınevi ile yollarınızı kesiştirebilir. Yeni bir marka yaratmak, patent işlerine girişmek, web sitesi açmak için de fırsatlarınız olacaktır. Eğitimle ilgili de radikal kararlar verebilirsiniz. Yeni bir eğitime başlayabilir, yeniden üniversite okumaya karar verebilir ya da yarım bıraktığınız bir eğitime dönmek isteyebilirsiniz. Bu dönem dostlarınızdan, arkadaşlarınızdan beklenmedik sürpriz destekler görebilirsiniz. Eğer bir davanız var ise size fayda sağlayacak şekilde ilerlemeye başladığına şahit olabilirsiniz. Tutulma etkisi ile eğer ki bir iş arayışınız var ise çok uluslu bir firmada işe başlayabilirsiniz ve buna arkadaşlarınızdan biri vesile olabilir.

Tutulma zamanı Güneş ile Jüpiter arasında güzel bir etkileşim meydana gelecek. İletişim, seyahatler, arkadaşlıklar, dostluklar, sosyal çevre ilişkileri konusunda bir takım fırsat ve şanslar elde edebileceğinize işaret etmektedir. Dostlarınızdan büyük fayda görebilir, size çok iyi gelecek sürpriz bir seyahate çıkabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte iş yapmak, ortak projeler kurmak, para kazanmak için oldukça uygun bir hafta. Bu hafta yeni tanışacağınız kimseler yaşamınıza olumlu anlamda oldukça faydası olabilecek.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu hafta yılın ilk tutulması olan Aslan burcundaki Ay Tutulması etkileri ile geçecek. Tutulmanın etkileri 15 gün kadar etkin olacak. Tutulmanın hayatınızda odaklanacağı konular ise krediler, borçlar, ekonomi, finansal durumlar, vergiler, miraslar, sponsorluklar, nafaka konuları, muhasebe ile ilgili işler, değişim, dönüşüm ile ilintili konular olacaktır.

Bu dönem belki de uygun faiz oranları ile yatırım için kredi çekebilirsiniz. Belki de bu krediyi kendi işinizi kurmak için de kullanabilirsiniz. Beklenmedik, sürpriz bir ödeme yapılabilir size ya da bir borcunuzu ödemeniz konusunda bir kolaylıkla karşılaşabilirsiniz. Tutulma belki sponsorluk görüşmeleri yapıyorsanız sizi mutlu edecek bir konu karşınıza çıkarabilir veya burs bulabilirsiniz. Eğer ki ortaklı bir iş yapıyorsanız ortağınız sayesinde gelirlerinizde artışlar da bekleyebilirsiniz. Evli iseniz veya uzun süreli bir ilişkiniz varsa partnerinizin iş veya maaş konularında iyileşmeler gözlemleyebilirsiniz. Belki de zihninizde kendinize ev alma fikri oluşacak ve bunun araştırmaları içine gireceksiniz. Kariyeriniz ile ilgili sizin de maaşınızda bir düzeltme, iyileştirme, zam gibi bir durumla da karşılaşabilirsiniz.

Tutulma zamanı Güneş ile Jüpiter arasında güzel bir etkileşim meydana gelecek. Bu etkileşim size hem kariyer hem de para anlamında harika kapıların açılacağına işaret etmektedir. Terfi ise terfi, daha iyi bir iş ise daha iyi bir iş, statü ise statü! Bu hafta hem maddi hem de kariyerinizi ilgilendiren konularda karşınıza çıkacak olan teklifleri iyi değerlendirin! Zira önümüzdeki seneye kadar bir daha böyle bir etkileşim olmayacak. Eskiden kaçırdığınız bir iş fırsatı ile de karşılaşabilir, iş hayatınızda hak ettiğiniz değeri artık elde edebilirsiniz.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu hafta yılın ilk tutulması olan Aslan burcundaki Ay Tutulması etkileri ile geçecek. Tutulmanın etkileri 15 gün kadar etkin olacak. Tutulma ile birlikte eğer ki bir partneriniz var ise ona sürpriz bir şekilde evlenme teklif edebilir, yüzük takabilir, yüzük alabilir, nişanlanabilir, ilişkinizi daha heyecan verici bir noktaya taşımak isteyebilirsiniz.

Tutulma etkisi ile sizi çok iyi temsil edecek biri ile bir anlaşma yapabilirsiniz. Avukat olabilir, tutulma muhasebeci olabilir ya da iş anlamında sizi besleyecek bir ortaklık başlatabilirsiniz. Tutulma her şekilde size destek olacak kişileri hayatınıza çekmeniz konusunda sizin için fayda odaklı çalışacaktır. Bir diğer olası senaryo da sizden uzakta biri ile bir aşk meselesini ortaya çıkarabilir. Bu kişi sizden mesafe olarak uzak olabilir ya da ruhsal konulara ilgisi olan biri olabilir. Arkadaş çevrenizden biri ile de yakınlaşmalar söz konusu olabilir.

Tutulma zamanı Güneş ile Jüpiter arasında güzel bir etkileşim meydana gelecek. Hem tüm kişisel girişim ve çabalarınızın karşılığını alabileceğinize hem yayıncılık, hukuksal konular, eğitim, yurt dışı bağlantılı işlerde şansınızın yaver gitmesine hem de kariyer anlamında güzel fırsatlar ve kontaklar elde etmenize, ticaretten yana şansa işaret etmektedir. Bu hafta resmen dört ayak üstüne düşeceksiniz sürekli! Karşınıza altın değerinde fırsatlar çıkabilir.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu hafta yılın ilk tutulması olan Aslan burcundaki Ay Tutulması etkileri ile geçecek. Tutulmanın etkileri 15 gün kadar etkin olacak. Tutulmanın odaklanacağı konular ise sağlığınız, günlük zorunlu yaptığınız aktiviteler, iş ortamınız, iş arkadaşlarınızla olan ilişkiler gündemde olacaktır.

Öncelikle yeni iş projeleri gündeme gelebilir, iş bağlantıları kurabilir, iş konusunda harika destekler alabilirsiniz. Çalıştığınız iş ortamınızın organizasyonel yapısında bir değişiklik olabilir ve size sürpriz bir konum teklifi gelebilir. Çalıştığınız iş yerinin lokasyonunda da değişiklikler olabilir. İş ortamınızda kullanmak üzere yeni elektronik aletler alabilir, bilgisayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Belki de bu tutulma ile birçok işinizi çok hızlı bir şekilde halledecek bir yardımcı veya çalışan da alabilirsiniz. Sağlığınızla ile ilgili kontrollerden geçebilir, beslenmenize dikkat edebilir, hayatınızı sağlık anlamında yeniden düzenlemeniz gerekebilir. Bu tutulma zamanı belki kullandığınız bir ilacı değiştirebilir ya da doktorunuzu değiştirebilirsiniz.

Tutulma zamanı Güneş ile Jüpiter arasında güzel bir etkileşim meydana gelecek. Gizlilik içinde yürüttüğünüz tüm işleriniz olumlu sonuçlanacak. Maddi anlamda beklenmedik bir destek bulabilirsiniz. Kredinize onay çıkabilir, burs bulabilir, borçlarınızı ödeme konusunda kolaylıklar yakalayabilirsiniz. Keza sağlıkla ilgili konularda da destekleyici etkiler söz konusu olabilecek. Özellikle hem finans hem de kariyer anlamında güzel fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. İyi değerlendirin bu haftayı. Eskide kalan ama çözemediğiniz bir takım konuları çözüme kavuşturmak için de harika bir hafta!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder