12 Şubat 2017 Pazar

Dinçer Güner 13-19 Şubat 2017 Haftası

Dinçer Güner 13 - 19 Şubat 2017 Haftalık Burç Yorumları


Güneş bu hafta itibari ile artık Balık burcuna geçiş yapıyor ve bir ay boyunca bu burçta kalmaya devam edecek. Daha duygusal, sezgisel, yumuşak, daha yaratıcı, daha yardımsever, daha hassas bir dönemde olacağız. Duygular hayatımızda ön planda olacak. Ne düşündüğümüzden çok ne hissedeceğimize önem vereceğiz. Dansa, tiyatroya, sanatsal konuların eğitimine başlamak için de harika bir dönemde olacağız. Bu bir aylık dönemde ruhumuzda romantizmin küçük dokunuşlarını hissedeceğiz.

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu hafta Güneş Balık burcuna girecek ve bu burçta tam bir ay boyunca da bu burçta kalacak. Bu süreçte rüyalarınız ön plana çıkabilir. Özel anlam ve sembollerle dolu olabilir.

Akabinde Güneş ile Neptün birlikte hareket edecekler. Yoga, meditasyon gibi ruhunuza iyi gelecek konular yönelebilirsiniz. Sağlıkla ilgili konular daha ön plana çıkabilir. Check-up…vb tarzda bir şeyler yaptırabilirsiniz. Bunun yanı sıra yaratıcılık gerektiren projeler veya konular gündeme gelebilir. Bu dönem aslında dinlenme, içe dönme, kendinizi dinleme, isteklerinizi keşfetme zamanıdır. Her kulağınıza gelene hemen inanmayın! Öncelikle ölçüp tartın ve kariyerinizle ilgili konularda alelacele kararlar vermemeye özen gösterin.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu hafta Güneş Balık burcuna girecek ve bu burçta tam bir ay kalacak. Bu süreçte sosyal anlamda daha hareketli ve keyifli bir sürece giriş yapıyor olacaksınız.


Daha çok sosyalleşebilir, arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, onlardan keyifli destekler alabilir, yeni ortamlara girebilir, yeni arkadaşlıklar kurabilir, yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Akabinde Güneş ile Neptün birlikte hareket edecekler. Bazı arkadaşlarınızla yardımlaşma temaları ön planda olacakken, bazı arkadaşlarınızdan işin içinde sanat, yaratıcılık, moda, renkler, müzik…vb olan iş projeleri, teklifleri alabilirsiniz. Bazı arkadaşlarınızla romantik yakınlaşmalar söz konusu olabilir veya arkadaşlar arası yanlış anlaşılmalar biraz can sıkabilir.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu hafta Güneş Balık burcuna girecek ve bu burçta tam bir ay kalacak. Bu süreçte iş ve kariyerinizi ilgilendiren konular ön planda olacak. Terfi edebilir, üstlerinizden destekler alabilir, iş değiştirebilir, önemli bir konuyu halledebilirsiniz.

Güneş/Neptün iş başında olacağından dolayı fazla da abartmak istemiyorum ama işinizden pek de memnun değilseniz hayalini kurduğunuz işe başlayabilir, teklifini alabilirsiniz. İşle ilgili yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz. Sezgileriniz size yol gösterici olabilir, bence çok keyifli bir dönem. Bu hafta iş yerinizde müzikli, danslı, yemekli bir kutlama da olabilir. Tek ihtiyacınız olan, kararlı olmanızdır. İşinizle ilgili yanlış tespitler, gereksiz alınganlıklardan uzak durmanız ruhunuz açısından iyi olacaktır. Kariyerinizle ilgili konularda yanlış değerlendirmeler, yanlış kararlar almamaya özen gösterin. Eğer size bir teklif gelirse, bu teklifin içeriğini, ne kadar gerçekçi olup olmadığını iyice araştırın. Hayallere dalıp, realiteden uzaklaşmayın, ya da siz kariyerle ilgili bir konuda soğuk bir gerçekle de yüzleşmeniz gerekebilir.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu hafta Güneş Balık burcuna girecek ve bu burçta tam bir ay kalacak. Bu süreçte iş ile ilgili şehirden uzaklaşıp bir yerlere seyahat etmeniz gerekebilir. İş için olmasa bile bu dönem sık sık seyahat etmek için çok uygun etkilere sahip! Deniz aşırı yollara gidebilirsiniz.

Bunun yanı sıra eğer ki iş arıyorsanız, medya, tanıtım, reklam, sanatla ilgili sektörlerde iş bulma potansiyeliniz çok daha yüksektir. Bu süreçte önemli ve güçlü kadınlardan destekler görebilirsiniz. Daha çok okuyabilir, araştırabilir, felsefe ve din gibi konularla daha çok haşır neşir olabilirsiniz. Daha çok hayatı, evreni anlamaya yönelik işlere, konulara ilginiz kayabilir. Hukuksal konularda yanılgılara da açıkçası dikkat! Güneş ile Neptün birlikte hareket edecekler. Çıkacağınız olası seyahatlerde değerli eşyalarınıza mukayyet olun, bavulunuzu bir yerlerde unutmayın. Dalgınlık yüzünden yanlış rezervasyonlar, hatalı bilet alımları söz konusu olabilir. Resmi evraklarınızın zarar görmemesine dikkat edin veya bir yerlerde unutmayın.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu hafta Güneş Balık burcuna girecek ve bu burçta tam bir ay kalacak. Bu süreçte odak noktanız para olacak. Başkalarının finansal kaynakları, krediler, primler, ödemeler, borçlar…vb konular üzerinde etkili olacak. Bu dönemin çok olumlu etkileri olacaktır. Özellikle bir süredir üzerinde uğraştığınız işin veya projenin meyvelerini maddi anlamda alabilirsiniz.

Bazılarınız kredi çekmek için araştırmalar yaparken, bazılarınız da ortaklaşa işlerden kazandığınız gelirleri arttırabilmek için çalışmalar yapabileceksiniz. Öğrenci iseniz umduğunuz bursa kavuşabilir, boşanma arifesindeyseniz nafaka için anlaşabilirsiniz. Her halükarda bu hafta maddi konularda şans sizden yana olacaktır. Para ile ilgili hesap kitap konularında yanılgılar, hatalarda olabilir. Akabinde Güneş ile Neptün birlikte hareket edecekler. Parasal meselelerde kendinizi aptal yerine koydurmayın, doğru kararlar verin. Cebinizde, banko sandığınız bir iş son anda direkten dönebilir ve bir hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Banka işlemlerinizde de hatalı işlemler, kredi kartı kaybolması, hesap hataları söz konusu olabilir.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu hafta Güneş Balık burcuna girecek ve bu burçta tam bir ay kalacak. Bu süreçte eğer ki yalnızsanız romantik ve dolu dizgin bir ilişkiye hazır olun. Fakat diyelim ki bir ilişki ışığı yok hiç görünürlerde, bu bir ortaklık teklifi de olabilir sizlere.

Yeni bir anlaşma, sözleşme, ortaklık teklifleri gelebilir. Bunun yanı sıra bu hafta bazılarınız söz, nişan, evlilik…vb konularla daha fazla haşır neşir olabilirsiniz. Bazılarınız evlenebilir, sözlenebilir, ilişkilerini update edebilirler. Bu dönem çok romantik etkilere sahip! Romantik bir seyahat olabilir mesela, ilişkiniz daha romantik bir hal alabilir. Bazılarınıza da estetik, yaratıcılık, sanat…vb konularda ortaklık teklifleri gelebilir. Akabinde Güneş ile Neptün birlikte hareket edecekler. İlişkiler, ortaklıklarla ilgili konularda yanılgılar, hayal kırıklığı gibi durumlarda söz konusu olabilir. Kendinizi kandırılmış, enayi yerine konmuş gibi hissedebilirsiniz veya size arkanızdan iş çevriliyormuş gibi gelebilir. Önemli konularda kesin hükümler vermeden önce, dostlarınızın görüşüne ve fikrine de önem verin.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu hafta Güneş Balık burcuna girecek ve bu burçta tam bir ay kalacak. Bu süreçte iş ve çalışma ortamınızda bazı minik değişikliklere, sürprizlere, yeni projelere, iş kollarına hazırlıklı olun. Maddi anlamda kazançlarınızı arttırabileceğiniz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

Güneş/Neptün etkisinden dolayı kendinizi daha yaratıcı hissedebilirsiniz. İşin içinde renkler, sanat, dans, müzik…vb konuların olduğu işlere çekilebilirsiniz. Bunun yanı sıra sağlıkla ilgili konularda ise bu dönem kendinize çeki düzen vermeniz, özellikle beslenmenize dikkat etmeniz gerekebilir. Bu hafta sağlığınız bir parça hassas olabilir veya iş yoğunluğundan dolayı kendinize çok fazla bakmıyor olabilirsiniz. Özellikle de alerjiler, zehirlenmelere karşı dikkatli olmanızda yarar var.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu hafta Güneş Balık burcuna girecek ve bu burçta tam bir ay kalacak. Bu süreçte aşk dolu bir sürece giriş yapıyorsunuz. Eğer yalnızsanız çok romantik ve hayallerinizi yansıtabilecek bir ilişki içine çekilebilir, romantizmin doruklarını yaşayabilirsiniz.

Eğer partneriniz var ise ondan yana bu hafta bir hoşluk, sürpriz, sizi sevindirecek bir gelişme yaşanabilir. Ama ben bu bir ayın hayatınıza ayaklarınızı yerden kesecek bir aşkı getirebileceğini düşünüyorum. Yaratıcılık gerektiren işlerde şanslı olabileceksiniz. Hobilerinize daha fazla zaman ayırabilecek, hayatın renkli, eğlenceli tarafları ile daha çok ilgilenebileceksiniz. Bu dönem evli çiftler bir hamilelik haberi de alabilirsiniz. Çocuk sahibi olmak için güzel bir hafta. Yalnız özellikle bu hafta Güneş/Neptün etkileşiminden dolayı özel hayatınızla ilgili hayal kırıklığı, yanlış ifadeler veya anlamalara karşı da dikkatli olunmasında yarar var. Olmayacak insanlara olmayacak değerler verebilir ve akabinde siz hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Yine bu hafta gereksiz lüks harcamalardan da kaçınmanızda yarar var.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu hafta Güneş Balık burcuna girecek ve bu burçta tam bir ay kalacak. Bu süreçte ev, yuva, aile, yerleşime ait konular ön planda olacak. Bu hafta kiralama, alım veya satım gibi konuları yapmak için çok ideal bir hafta olacak.

Bazılarınız evinizi güzelleştirmek adına alışveriş yapabilir, boyayabilir, dekoratif anlamda bir takım değişikliler yapabilirsiniz. Eviniz içinde olası problemler bu hafta hızla çözülmeye başlıyor, bunun yanı sıra evinizde davetler verebilir, organizasyonlar yapabilirsiniz. Akabinde Güneş ile Neptün birlikte hareket edecekler. Mutfak, banyo ile ilgili su tesisatında sorunlar meydana gelebilir. Evinizde tadilat işlerine biraz zaman ayırmanız gerekebilir. Ev içinde meydana gelen bir takım olayları veya konuları doğru değerlendiremeyebilir, hatalı kararlar alabilirsiniz. Evinizde bir şeyleri kaybetmeniz de olasıdır.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu hafta Güneş Balık burcuna girecek ve bu burçta tam bir ay boyunca kalacak. Bu süreçte ise seyahatlerinizde artışlar meydana gelebilir, seyahat planlar yapabilirsiniz.

Bunun yanı sıra resmi belgelerle, devletle ilgili konularda işlerinizi bu hafta halledebilirsiniz. Neptün etkisi ile özellikle bu hafta daha yaratıcı çalışmalar yapabilirsiniz. Mesela bu hafta reklam, tanıtım, organizasyon, kitap yazma, kitap evleri ile görüşme için oldukça uygun bir hafta. Kardeş veya komşularınızla yanlış anlamalar, ifadeler, gereksiz alınganlıklar söz konusu olabilir.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu hafta Güneş Balık burcuna girecek ve bu burçta tam bir ay kalacak. Bu süreçte para ile ilgili konular ön planda olacak hayatınızda. Bu dönemde iş değişikliği, terfi, zam, paranıza para katacak durumlar oluşabilir.

Yine bir aylık süreçte alım ve satım işleri gündeme gelebilir. İşin içinde Neptün olduğundan dolayı paranızı biraz daha sanat, kozmetik, giyim, renkler, müzik…vb konulara da harcayabilirsiniz. Para konularında, hesaplarında hatalar, para ile ilgili konularda hayal kırıklıkları söz konusu olabilir. Değerli eşyalarınıza, cüzdanınıza mukayyet olun! Bir yerlerde unutmayın, çaldırmayın.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu


Bu hafta Güneş Balık burcuna girecek ve bu burçta tam bir ay kalacak. Bu süreçte hayatınızda yeni başlangıçlara yer açabilirsiniz. Yeni ev, yeni araba, yeni iş, yeni sevgili, yeni arkadaşlar aklınıza gelebilecek her anlamda yeniliklere, yeni başlangıçlara açık olabileceksiniz.

Bunun yanı sıra sezgilerinizin pik yapacak bu hafta! Sezgileriniz yol gösterici olabilecek ve onlara güvenebilirsiniz. Bu haftaki Güneş/Neptün etkileşimi özellikle, yaratıcı tarafınızı çok daha güçlendirecektir. İlham melekleri yanınızdan pek ayrılmayacak bu hafta. Eğer ki sanat, müzik gibi alanlara yeteneğiniz varsa bu hafta bunları daha çok parlatabilirsiniz. Keza bu hafta bağımlı olduğunuz konularla da uğraşmanız gerekebilir. Sezgileriniz rahatsız edici derecede güçlenebilir. Önemli bir şeyi önceden sezebilir veya rüyalarınızda görebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder