7 Şubat 2017 Salı

8 Şubat 2017 Günlük Burç Yorumu

8 Şubat 2017 Günlük Astroloji Burç Yorumları

KOÇ
Zamanı doğru değerlendirmeli ve etrafınızda olan biteni ya da ortaya çıkan haberleri anlamaya çalışmalısınız. Yargılayıcı olmamanız durumunda çevrenizdeki kişilere olduğu kadar kendinize de daha fazla şans tanımış olursunuz. Olumlu düşünmeye çalışmalı ve objektif olmalısınız.

BOĞA
Yapmak istediğiniz şeyleri, planlarınızı, düşüncelerinizi ya da duygularınızı paylaşmanız durumunda ilginç cevaplar ve geri dönüşler alabilir, farklı çözümler geliştirebilirsiniz. Amaçlarınıza ulaşmanıza yardım edebilecek kişilerle iletişime geçmenin faydasını görebilirsiniz.

İKİZLER
Olayları anlamaya çalışmalısınız. Yanlış anlaşılmaları gidermek için, sizden ne istendiğini tam olarak anlamaya çalışmanız ve neler olup bittiğini gözlemlemeniz gerekiyor. Bilgi ya da haber toplamak üzere hazır beklemeniz durumunda, yeni kararlar alabilir, çözümler üretebilirsiniz.


YENGEÇ
Bilinmeyen şeyleri araştırmanız veya merak sarmanız durumunda, aklınızın sınırlarını zorlayabilir ve kendinizi geliştirebilirsiniz. Düşüncelerinizi farklı kültürlerden gelen veya farklı eğitimler almış kişilerle paylaşmanız farklı ve yararlı bilgiler edinmenizi sağlayabilir.

ASLAN
Hayatınızda hareket arıyorsunuz. Sizi fiziksel veya mental olarak meşgul edecek uğraşılar içerisine girmeniz durumunda, yeni şeylere ilgi duyabilir, o alanlarda da başarı sağlayabilirsiniz. Farklı yaşam tarzları, yeni eğitimler ya da seyahatler her anlamda faydalı olabilir.

BAŞAK
Bazı kayıplar yaşamak istemiyorsanız, her şeyi detaylandırmalı ve net fikirlere sahip olmalısınız. Olayları şansa bırakmak doğru olmayabilir. Duygularınızı kontrol altında tutmalı ve mantıksız davranan kişilerle tartışmaktan kaçınmalısınız.

TERAZİ
Olayları izlemekten vazgeçmeli, eğer başarılı olmak ya da ilerlemek istiyorsanız katılımcı olmalı ya da uygulamaya geçmelisiniz. Günlük rutininizde değişiklikler yapabilir, fark edilmenizi sağlayacak işlerle ön plana çıkabilirsiniz.

AKREP
Kontrolü veya liderliği ele almanız durumunda yapılacak çok şey olabilir. İlginizi çeken plan ve projelere adapte olabilir, size ilham veren kişilere zaman ayırabilirsiniz. Aşk hayatınız veya romantik planlar farklı hayat tarzlarını anlamanıza yardım edebilir.

YAY
Bazı konularda detaylı açıklamalar yapmamanız veya net olmamanız durumunda sorgulamalar artabilir. Hayatınızda rahatsızlıklara neden olabilecek bazı durumları açıklamanız gerekiyor olabilir. Ancak, net tablolar çizerek olayların lehinize sonuçlanmasını sağlayabilirsiniz.

OĞLAK
Çok fazla denenmemiş şeyler denemeniz durumunda, hayatınızı değiştirebilecek şeyler söz konusu olabilir. Hayat felsefenizi değiştirebilir, farklı şekilde düşünebilir, yeni düşünce sistemlerini anlamaya çalışabilir ve bu sayede stresi azaltarak, ruhsal ve duygusal ihtiyaçlarınızın karşılandığını görebilirsiniz.

KOVA
Dahi tarafınızı kullanmanız durumunda istediğinizi alabilirsiniz. Yaratıcılığınızı konuşturmalısınız. Harekete geçmek ve kafanızdakileri gerçekleştirmeniz size bağlı. Duygularınızı dile getirmenizde bir sorun yok, ama uzlaşmacı olmalısınız. Bazı kişilerin verdiği sözlere güvenebilirsiniz. Yardımcı olmaktan çekinmeyin.

BALIK
Yapılmasını veya hallolmasını beklediğiniz şeyler varsa, uyumlu olmalı ve huzuru sağlamalısınız. Eleştiri veya şikayetlerle uğraşmanız gerekebilir. Kendi işlerinize angaje olmalı ve başkalarının işlerine karışmamalısınız. Ya da tam tersi, işlerinize karışılmasına izin vermemelisiniz. Kişisel gelişiminize veya sevgi temalı ilişkilerinize ağırlık vermeniz gereken günlerdesiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder