6 Şubat 2017 Pazartesi

7 Şubat 2017 Günlük Burç Yorumu

7 Şubat 2017 Günlük Astroloji Burç Yorumu

KOÇ
Bugünlerde saklamanız gereken bilgilere veya sırlarınıza dikkat etmelisiniz. Ağzınızdan kaçırmanız durumunda aleyhinize kullanabilecek kişiler olabilir. İlerlemenize faydası olacak kişisel değişiklikler yapabilirsiniz. Yeteneklerinizi geliştirmenin, özelliklerinizi belirginleştirmenin ve yeni şeyler öğrenmenin faydasını görebilirsiniz. Aşk hayatınızı veya sevgi temalı ilişkilerinizi ilgilendiren olumlu gelişmeler söz konusu olabilir.

BOĞA
İşlerinizi kendiniz halletmeli başkalarına güvenmemelisiniz. Olayları bizzat ele almanız veya işlerin içerisinde yer almanız durumunda fırsatlar söz konusu olabilir. Belirsizliklerin veya kararsızlığın yapabileceklerinizin önüne geçmesine izin vermemelisiniz.

İKİZLER
Açık fikirli olmanız gereken günlerdesiniz. Ancak, bu durum karşı karşıya olduğunuz durumların artı ve eksilerini hesaplamamanız anlamına gelmiyor unutmayın. Aşırı tepkiler veren kişilerden uzak durmalısınız. Alçak gönüllü, objektif ve esnek olmanın faydasını görebilirsiniz.


YENGEÇ
Yapabileceğiniz ve sunabileceğiniz çok şey var. Yerinizde durmamalı ve bir yerden başlamalısınız. Yaratıcılığınızı besleyecek veya belli konularda gelişmenize yardım edecek faaliyetler içine girmenizde veya aktivitelerde yer almanızda fayda var. Aşk hayatınızı veya sevgi temalı ilişkilerinizi ilgilendiren olumlu gelişmeler söz konusu olabilir.

ASLAN
Geçmişte kaybolmamalı ve size sunduğu tecrübelerden faydalanmalısınız. Bu sayede daha güzel bir gelecek kurma şansınız olacaktır. Çok çalışmak, uzağı görmekve disiplinli olmak olumlu sonuçlar elde edilmesini sağlayabilir.

BAŞAK
Karşı karşıya olduğunuz durumları her açıdan ele almalısınız. Diğerlerinin neler hissettiğini anlamaya çalışmanız ve herkesin isteklerini içine alan kararlar vermeniz size iyi gelecektir. Size başarı getirecek çözümler için ekip çalışmasına veya diğerleriyle uyumu yakalamaya önem vermelisiniz.

TERAZİ
Dürüst ve samimi olmanız ve diğerlerine yardımcı olmak isteğinizi göstermeniz durumunda, insanlar sizin yanınızda olmak isteyeceklerdir. Baskıcı kişilerin sizi inanmadığınız bir yöne sürüklemesine izin vermemelisiniz. Kendinize karşı da dürüst olun.

AKREP
Aklınızı daha iyi kullanmanızı sağlayacak veya yaratıcılığınızı arttıracak şeylerle ilgilenmenin faydasını görebilirsiniz. Fikir paylaşımları veya alışılmadık nedenlerle ilgili grupsal çalışmalar kendinizi iyi hissetmenizi sağlayabilir. Aşk hayatınızı veya sevgi temalı ilişkilerinizi ilgilendiren konularda olumlu gelişmeler var.

YAY
Hayattan ne beklediğiniz veya ne hissettiğiniz konusunda samimi olmanız karışıklıklara veya belirsizliklere neden olabilir. Bazı değişiklikler yapmanın zamanı gelmiş olabilir, ama öncelikle sizi yavaşlatan ya da engelleyen şeylerle ilgilenmelisiniz.

OĞLAK
Elinizden gelenin en iyisini ortaya koymanız gerekiyor. Kötü alışkanlıklarınızı veya boşa harcanan zaman ya da para anlamına gelen işlerinizi bir kenara bırakın. Yeni bir süreç başlıyor ve faydalı başlangıçlar yapabilirsiniz. Fırsatlarınızın farkına varmalı ve en iyi şekilde değerlendirmelisiniz.

KOVA
Disiplinli olmanız ve kendinizi tam olarak vermeniz durumunda istediğiniz her şeyi başarabilirsiniz. Duygusal nedenlerle yanlış adımlar atabilirsiniz. Sevgi dolu tavırlarınız anlamsız tartışmaların engellenmesini sağlayacaktır. Kişisel gelişiminize önem vermenin faydasını göreceğiniz günlerdesiniz.

BALIK
Başkalarının işlerine karışmamanızda fayda var. Aksi takdirde zararlı çıkma olasılığınız yüksek olabilir. Ya da tam tersi , sizin işinize veya ilişkilerinize karışan kişiler nedeniyle problemler yaşanabilir. Kişisel gelişiminizi ön plana almalı ve diğerlerini değiştirmeye çalışmamalısınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder