5 Şubat 2017 Pazar

6 Şubat 2017 Günlük Burç Yorumu

KOÇ
Gergin hissetmeniz, bazı işlerinizi halletmenizi engelleyebilir veya verimi düşürebilir. İstediklerinizi yapabilmeniz veya koyduğunuz hedeflere ulaşabilmeniz için odaklanmanız ve yöntemlerinizi belirlemeniz gerekiyor. Yüksek yaratıcılığınız sayesinde düşündüğünüzden de güzel şeyler ortaya koyabilirsiniz.

BOĞA
Bütçenizi aşmamak kaydıyla, önünüzdeki seçenekleri istediğiniz gibi değerlendirme şansınız var. Ancak, kuralların dışına çıkmak veya belli düzenlemeleri tanımamak sorun yaratabilir. Konsantrasyon ve disiplin olumlu sonuçlar ortaya çıkmasını sağlayacaktır. Seyahatler ya da ziyaretler keyifli anlar yaşanmasını sağlayabilir.

İKİZLER
Kaçınılmaz olan şeyler varsa, cesurca kabullenmek daha doğru olacaktır. Diğerlerinin yaptıklarını bir kenara bırakmalı ve kendi işlerinize bakmalı, kendi planlarınızı uygulamalısınız. Gerçekçi olmayı başarabilirseniz doğru seçimler yapabilirsiniz. Evinizi veya ailenizi ilgilendiren somur adımlar atma ihtimaliniz var.


YENGEÇ
Durumunuzu gözden geçirmeli ve son değerlendirmeleriniz doğrultusunda harekete geçmelisiniz. Bazı kişiler bundan sonra ne yapmanız gerektiği konusunda üzerinizde baskı kurmak isteyebilirler. Geçmişi geride bırakmalı ve önünüze bakmalısınız. Geliştirilmeyi bekleyen ilişkiler veya işbirlikleri söz konusu. Tartışmalardan uzak durmanızda fayda var.

ASLAN
Daha önce gitmediğiniz yerlere gidebilir veya sizi heyecanlandıran yerlere ziyaretler gerçekleştirebilirsiniz. Göz önünde olmak isteyeceğiniz bir hafta sonu. Rekabet veya mücadele gerektiren ortamlar bazı konularda yararınıza sonuçlar doğurabilir. Esnekliğinizi korumalı ve açık fikirli olmalısınız.

BAŞAK
Fikirlerinizi ve duygularınızı açıkça dile getirmeniz durumunda işe yarar bir düzenleme ortaya çıkabilir. Disiplinli davranmanın olumlu sonuçları olacaktır. Pratik yaklaşımlarınız birlikte daha fazla zaman geçirmek istediğiniz kişilerle sizi bir araya getirebilir.

TERAZİ
Jestler ve yardımlar söz konusu olabilir. İlginç fırsatlarla karşılaştığınızda değerlendirmek istiyorsanız, bütçe yapmalısınız. Hayat tarzınızda yapacağınız değişiklikler gerilimi azaltmanıza ve kendinize güveninizin artmasına yardım edebilir.

AKREP
Aklınıza evinizi veya ailenizi ilgilendiren konularda olumlu etkisi olabilecek farklı fikirler gelebilir. Ailenizin, arkadaşlarınızın veya akrabalarınızın desteğini hissedeceğiniz günlerdesiniz. Diğerlerinin işleriyle meşgul olmak yerine, kendiniz için yapmanız gereken şeyler var.

YAY
Karşı karşıya olduğunuz durumla yüzleşmeli ve gerilimi azaltacak değişiklikler yapmalısınız. Size zarar veren veya imajınız ya da tarzınızla ilgili konularda yanıltan kişilere ödün vermemeli, kendiniz için en iyisi ne ise, o yönde ilerlemelisiniz.

OĞLAK
Bazı duygularınızı ve düşüncelerinizi filtresiz şekilde dile getirmeniz nedeniyle kendinizi savunmak zorunda kalabilirsiniz. Ağızdan kaçan kelimeler sıkıntı yaratabilir. Diğerleriyle çatışmayan bir zemin bulana kadar kendi başınıza hareket etmenizde fayda var.

KOVA
Tecrübeleriniz veya geçmişte yaşadığınız durumlar şu an yüz yüze olduğunuz olaylarla başa çıkmanızı sağlayacaktır. Yeni öneriler sunulabilir veya farklı seçenekler üzerinde durulabilir. Kişisel gelişiminize önem vermeniz ve kendinizi geliştirmeniz iltifatların ve başarıların önünü açabilir.

BALIK
Belli yeteneklerinizi veya özelliklerinizi iyi amaçlar için kullanmanız durumunda kendinizi geliştirebilirsiniz. Birlikte çalışmaktan keyif aldığınız kişilerle bağlantı kurmaktan çekinmeyin. Beklenmedik kaynaklar kanalıyla elinize para geçebilir veya kârlı alışverişler söz konusu olabilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder