4 Şubat 2017 Cumartesi

5 Şubat 2017 Günlük Burç Yorumu

KOÇ
Gizli bilgilerinizi kimseyle paylaşmamalısınız. Sahip olduğunuz şeyleri korumalı, resmi kurum ve kuruluşlarla ya da bankalarla problemlere neden olabilecek tartışmalardan veya girişimlerden uzak durmalısınız. Öncelikle neler olup bittiğini netleştirip, ona göre davranmanız gerekebilir. Eşitlikçi ve adil olmaya çalışmalısınız.

BOĞA
Bazı konuları dikkatle takip etmeniz huzuru yakalamanızı sağlayabilir. Bazı kişilere yapacağınız ziyaretler gelecekle ilgili planlarınız üzerinde etkili olabilir. Aşk hayatınız veya sevgi temalı ilişkilerinizle ilgili hoşluklar bazı belirsizliklerin giderilmesini de sağlayabilir.

İKİZLER
İlişkilerinizde eşitliğe önem vermeniz gereken günler. Bu sayede, yeni bir şeylerin başlangıcına neden olabilecek sonuçlar ortaya çıkabilir. Aldığınız kadar vermeniz gerektiğini unutmazsanız, yeni fırsatlarla karşılaşabilir veya istediğiniz sonuçları elde edebilirsiniz.


YENGEÇ
Bazı konulardaki fikir ve düşüncelerinizi gözden geçirmelisiniz. Uzlaşmacı yönünüzü ön plana çıkartmazsanız, karşıt görüşlü kişilerle ve eleştirilerle karşılaşabilirsiniz. Yapabileceğiniz şeyle konusunda kendinizi kısıtlamayın. Her şeyi kendi başınıza halledemezsiniz veya her şeyi kendinize isteyemezsiniz. Adil davranmaya çalışmanın faydasını görebilirsiniz.

ASLAN
İlginizi çeken konulara yönelebilirsiniz. Sunabileceğiniz veya göstermek istediğiniz şeyler var. Dolayısıyla, gözlerin üzerinizde olması sizi rahatsız etmemeli, kendinizi göstermelisiniz. Liderlik yönünüzü gösterebilirsiniz.

BAŞAK
Maddi, hukuki veya sağlıkla ilgili konular su yüzüne çıkabilir. Nelerle yüz yüze olduğunuzu anlamaya çalışırsanız, size sunulan veya teklif edilen şeyleri daha doğru şekilde değerlendirebilirsiniz. Uzlaşmacı ve sempatik olmanız size iyi gelebilir.

TERAZİ
Bazı rekabet veya mücadele ortamlarının içerisine girmeden önce, nelere ihtiyacınız olduğunu netleştirmenizde fayda var. Aksi takdirde yüksek bedeller ödenebilir. Doğru strateji geliştirmeniz direnç gösterilmesi durumunda hazırlıklı olmanızı sağlayabilir. Bazı konulardan vazgeçmeye hazır olmanız sonuçların sizi rahatsız etmemesini sağlayacaktır.

AKREP
Bugünlerde karşılaşacağınız mücadele veya rekabet ortamları sizi daha iyisini yapmaya motive edebilir. Sezgileriniz doğru seçimler yapmanızı sağlayabilir. Duygularınızı dile getirmeniz durumunda özel hayatınızda ilişkileriniz gelişebilir. Aşk hayatınız veya sevgi temalı ilişkileriniz ön planda.

YAY
Duygularınızı kontrol edememeniz durumunda ileride pişmanlık duyacağınız sözler söyleyebilirsiniz. Bazı durumların her iki tarafını da görmeye çalışmalısınız. Bazı sorunların çözümünde, uzlaşmacı olmanın ve herkesin ihtiyaçlarının farkına varmanın faydasını görebilirsiniz.

OĞLAK
Çevrenizdeki kişilere de kendi istediğiniz özgür alanı sağlamalısınız. Bazı konularda sınırları belirlemek kendi işinize odaklanmanıza yardım edebilir. Resmi evraklarla veya hukuki konularla ilgili gelişmeler sizin yararınıza bir hal alabilir.

KOVA
Eskiyle yeniyi birleştirebilir, bazı fikirlere yenilikler katabilir ve bazı alanlarda ilkleri yaratabilirsiniz. Popülariteniz artıyor ve insanlar sizi fark etmeye başlıyorlar. Maddi durumunuzu ilgilendiren olumlu gelişmeler veya bir değişiklik iyi hissetmenizi sağlayabilir.

BALIK
Bazı konularda gereğinden fazla ısrarcı ya da iddiacı olmak yerine, sabırlı olmanız daha faydalı olabilir. Dinleyip anlamaya çalışmalısınız. Gelecek planlarınızı anlatmadan veya bazı konularda girişimlerde bulunmadan önce, olayları ya da neyle karşı karşıya olduğunuzu tam olarak anlamaya çalışmanız ve zamanı doğru kullanmanız gerekiyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder