3 Şubat 2017 Cuma

4 Şubat 2017 Günlük Burç Yorumu

4 Şubat 2017 Günlük Astroloji Burç Yorumları

KOÇ
Olaylara yaratıcı şekilde yaklaşmanız durumunda ilerlemek istediğiniz konularda yol alabilirsiniz. Belli özelliklerinizi özgün şekilde kullanmanız, yeteneklerinizi farklı biçimde değerlendirmeniz durumunda olabileceğini hiç düşünmediğiniz alanlarda başarılı olmanızı sağlayabilir. Aşk hayatınız ve sevgi temalı ilişkileriniz ön planda.

BOĞA
Diğerlerinin duygu ve düşüncelerine gereken önemi göstermelisiniz. İletişim ağınızı doğru kullanmanız durumunda doğru kişilere ulaşabilirsiniz. Duygularınızı açıkça dile getirmeniz diğerlerinin duygu ve düşüncelerini öğrenmenizi, kimin sizin yanınızda kimin karşınızda olduğunu anlamanızı sağlayabilir.

İKİZLER
Hem kendiniz hem de sevdikleriniz için doğru yatırımlar yapmanızı sağlayacak bir bütçe oluşturabilirsiniz. Başkalarına güvenmemeli, sadece kendi fikir ve hesaplamalarınızın peşinden gitmelisiniz. Hızlı para kazanma yöntemleri geliştiren kişiler yanıltıcı olabilir.


YENGEÇ
Başkalarının sözlerine aşırı tepkiler vermeniz sizi güçsüz pozisyona düşürebilir. Özel sırlarınızı paylaşırsanız, iyi niyetinizi kötü kullanabilecek kişiler söz konusu olabilir. Planlarınızı kesintisiz uygulamak istiyorsanız ön hazırlıklar yapmalı, yeni tecrübeler edinmekten kaçınmamalısınız.

ASLAN
Kendinizden başka kimseye güvenmemelisiniz. Aksi takdirde fikirlerinizi çalan, yoğun gayretlerinizden fayda sağlamaya çalışan ya da maddi anlamda sizi yanıltan kişiler söz konusu olabilir. Elinizden gelenin en iyisini ortaya koymalı ve hata yapmamak için gayret göstermelisiniz. Eleştiri ve şikayetler söz konusu olabilir.

BAŞAK
Ön plana çıkabilir ve herkese neler yapabileceğinizi gösterebilirsiniz. Çalışmalarınız insanların dikkatini çekmenizi sağlayabilir ve bu sayede beklentilerinizin karşılandığını görebilirsiniz. Sevdiğiniz kişilerle vakit geçirmeniz uzun vadeli planlar yapmanızı veya keyifli vakit geçirmenizi sağlayabilir.

TERAZİ
Önemli bir rol üstlenmeyi düşündüğünüz girişimlerde, ilişkilerde veya işbirliklerinde olayları geciktirmeniz veya ertelemeniz aleyhinize sonuçlar doğurabilir. Bazı konuların artı ve eksilerini doğru hesaplamalı ve gereken kararları almalısınız.

AKREP
Sizinle aynı yönlü kişilerle bir araya gelmek için daha faza sosyalleşmelisiniz. İşbirliğine, ekip çalışmalarına veya grup aktivitelerine uyumlu olmanız beklentilerinizin veya diğerlerinin sizden beklediklerinin üzerinde performans göstermenizi sağlayabilir. Bazı planlarda lehinize değişiklikler söz konusu olabilir. Değişiklikler sizi endişelendirmesin.

YAY
Duygusal şantajlar veya sizi manipüle etmeye çalışan kişiler söz konusu olabilir. Kendi kararlarınızı kendiniz almalı, fikirlerinize veya kararlarınıza sahip çıkmalı ya da kendi yönünüzü kendiniz belirlemelisiniz. Yaşam tarzınızda ve evinizde olumlu değişiklikler yapabilirsiniz.

OĞLAK
Fikirlerinizi ve planlarınızı başkalarıyla paylaşmamaya özen gösterin. Sizin yaptıklarınızı ilgilendirse bile diğerlerinin yaptıklarıyla ilgilenerek zaman kaybetmemelisiniz. Tecrübelerinizin ve geçmiş olayların izinde ilerlerseniz pişman olmayacaksınız.

KOVA
Hoşlanmadığınız şeyleri değiştirmenin zamanıdır. Yeni bir iş, yeni ev, yeni bir yer, yeni bir plan veya aklınıza gelen her ne ise siz yerine yerleştirin zamanıdır. Mutlu olmak istiyorsanız, ilk önce siz bir adım atmalısınız. Bütçenizi aşmamak kaydıyla farklı şeyler deneyebilir, farklı yollara girebilirsiniz.

BALIK
Sezgileriniz diğerlerinin ne yapmak istediğini veya neler beklediğini anlamanızı sağlıyor. Bilginiz ve tecrübenizle insanların beklentilerini gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Eskiden tanıdığınız kişilerle bir araya gelerek bazı konuların ivme kazanmasını sağlayabilirsiniz. Ancak, dikkat inatçılığınızın veya ısrarcılığınızın bedeli yüksek olabilir. Pişman olacağınız şeyler söylememeli veya yapmamalısınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder