2 Şubat 2017 Perşembe

3 Şubat 2017 Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları

Koç
İş hayatınız açısından değişik fırsatlarla karşılaşabileceğiniz günlerdesiniz. Ancak, işiniz veya kariyerinizle ilgili sırlarınızı kendinize saklamanızda fayda var. Fiziksel ve psikolojik sağlığınızı ihmal etmemenizde fayda var.

Boğa
Sosyal anlamda hareketli günler. Faydalı kişilerle tanışabilir veya arkadaşlarınızla faydalı programlar yapabilirsiniz. Bazı gelişmeler ailenizi veya akrabalarınızı da etkiler nitelikte olabilir.

İkizler
Maddi anlamda bazı yardımlar alabilir veya maddi açıdan desteklenebilirsiniz. İmajınızı, kariyerinizi veya iş hayatınızı ilgilendiren konularda beklenmedik olaylar söz konusu olabilir. Aile ilişkileriniz ise aşırı tepkiler veya iyimserlik türünde etkilere açık.


Yengeç
Eşinizin, ortağınızın veya arkadaşlarınızın sizi desteklediği günler. Üzerinde yoğunlaştığınız işlerde veya iş ortamınızda birkaç gündür bazı anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Ancak, iletişim, bilişim, satış, pazarlama, ulaştırma gibi konularda olumlu gelişmelere açık sürece girdiniz.

Aslan
Maddi başlıklı konularda dikkatli hareket etmeniz, ödemeleriniz veya alacak verecek konularında detayları gözden kaçırmamanız gereken günlerdesiniz. Anlaşmalar esnasında yanlış yapmamak veya yanıltılmamak için özellikle dikkatli olmalısınız. Duygusal yaşamınızda da önemli gelişmeler yaşanabilir.

Başak
Yeni işbirliklerine, ortaklıklara veya iş girişimlerine açık ya da mevcut işbirlikleri açısından beklenmedik gelişmeler yaşanabilecek günlerdesiniz. Birlikte çalışacak yeni kişiler bulabilir veya yeni bir aşka yelken açabilirsiniz.

Terazi
Aileniz veya aile çevrenizle olumlu bir gün geçirebilirsiniz. İş hayatınız açısından ani durumlara veya beklenmedik gelişmelere açık günlerdesiniz. Özellikle cuma gününe önemli görüşme veya toplantı koymamanızda fayda var. Sağlığınızı korumanız gerekiyor. Vücudunuzdan gelen sinyallere kulak vermelisiniz.

Akrep
Yaratıcılık gerektiren işler, sanatsal başlıklı konular veya estetik alanlarda davetler söz konusu olabilir. Etkileyici olduğunuz bir gün. Aşk hayatınız, çocuklarla bağlantılı başlıklar veya yaratıcılık gerektiren işler açısından sürpriz gelişmelere açık zamanlardasınız.

Yay
İş hayatınızda biraz zorlanabileceğiniz günlerdesiniz. Sağlık başlıklı konulara zaman ayırmanız gerekebilir. Otorite konumundaki bir kişinin sizi eleştirmesi veya desteklememesi sizi üzmüş olabilir. Evinizi ya da ailenizi ilgilendiren başlıklarda değişiklikler, farklı konular ön plana çıkabilir.

Oğlak
Yakın çevre ilişkilerinizde problemlere açık günler. Önümüzdeki süreçte de yakınlarınızı ilgilendiren ya da pazarlama, bilişim, teknoloji, iletişim başlıklı konularda beklenmedik gündemlerle uğraşmanız gerekebilir. Eğitim anlamında ise yenilikler olabilir.

Kova
Maddi başlıklı konularda eliniz güçlenebilir veya siz bu anlamda desteklendiğinizi hissedebilirsiniz. Yarınki tutulma sonrası parasal konularda hızlı gelişmeler yaşanabilir. Alacaklar ödemeler veya toplu para giriş çıkışları söz konusu olabilir. Cuma günü bu anlamda yanılmamaya veya yanıltılmamaya özellikle dikkat etmelisiniz.

Balık
Partnerinizle veya sevdiğiniz kişilerle ilişkilerinizde karşılıklı olarak birbirinize iyi davranmaya özellikle dikkat edeceğiniz, sevgi paylaşımlarına ve iltifatlara açık bir gün. Ancak, yarın burcunuzda bir güneş tutulması yaşanacak olması hayatınızda değişiklikleri, önemli kararları devreye sokabilir. Sağlığınızı ihmal etmemeniz ve vücudunuzdan gelen sinyallere kulak vermeniz gerekiyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder