1 Şubat 2017 Çarşamba

2 Şubat 2017 Günlük Burç Yorumu

2 Şubat 2017 Günlük Astroloji Burç Yorumları

KOÇ
Rekabetçi taraflarınızı bir kenara bırakmalı, eğer ilerlemek istiyorsanız karşınızdaki bazı kişileri düşünmelisiniz. Bugünlerde bilinçaltınızın sesine kulak verebilirsiniz. Sakinlik arayışı artacaktır. Sezgileriniz sizi her alanda doğru yönlendirecek.

BOĞA
Rutin akışınızda ortaya çıkan yeni durumlar nedeniyle değişiklikler yapmanız gerekebilir. Hayatınızda yeni bir şeyler olabilir. Heyecan yaratan durumlar meydana gelebilir veya sabrınız test edilebilir. İlginizi çeken konularda hızla ilerlemek istemenize rağmen, beklemek zorunda olmanın rahatsızlığı söz konusu olabilir.

İKİZLER
Bazı girişimlerde bulunmak veya yeni başlangıçlar yapmak konusunda tereddütleriniz olabilir. Siz başlangıcı yapın, gerisi gelecektir. Bugünlerde, bazı gerçeklere ulaşmak veya gerçekleri ortaya çıkartmak için yoğun çaba sarf edebilirsiniz.


YENGEÇ
Yeni planlarınız veya başlamak istediğiniz işler olabilir. Ancak, bu alanda diğerlerinin söylediklerine de kulak vermenizde fayda var. Bu kişileri ikna etmeniz gerekebilir. Bugünlerde, duygusal anlamda kafa karışıklıkları nedeniyle aşırı tepkiler verebilirsiniz.

ASLAN
Çekiciliğiniz ve etkileyici konuşmalarınızla herkesi kendinize hayran bırakıyorsunuz. İnsanları ikna etmeniz de çok kolay olabilir. Ancak bugünlerde, gizli niyetleri olan kişiler, gizli planlar veya görünenin arkasındaki gerçekler dikkatli hareket etmeyi gerektirebilir.

BAŞAK
Beklenmedik gelişmeler planlarda değişiklik yapmayı gerektirebilir veya ani kararlar söz konusu olmuş olabilir. Bugünlerde, aklınızı en iyi şekilde kullanabilir, entelektüel konulara ilgi duyabilir veya merak ettiğiniz konuları en ince detayına kadar araştırabilirsiniz. Verimli konuşmalar veya bilginizi gösterebileceğiniz girişimler ön plana çıkabilir.

TERAZİ
Maddi konulara ağırlık verebilir, sahip olduğunuz şeyleri değerlendirmek, maddi durumunuzun üzerinden geçmek, yeni şeyler almak veya bütçe yapmak isteyebilirsiniz. Bir arkadaşınız veya bir akrabanız sizi yarı yolda bırakabilir.

AKREP
Bugünlerde, insanlarla daha akışkan iletişim kurabilir, bol bol sosyalleşebilirsiniz. İnsanlar sizinle konuşmaktan memnuniyet duyacabilir. Doğal bir lider olmanız nedeniyle de insanlar size akıl danışmak isteyebilir.

YAY
Kafanız karışabilir, kafanızı toplamakta zorlanabilirsiniz veya hayallere dalma ihtimaliniz yüksek diyebilirim. Biraz hava değişikliği, değişik yerlere ziyaretler veya farklı şeyler deneme isteği ruhunuza iyi gelebilir.

OĞLAK
Mücadele veya rekabet gerektiren işlerle uğraşabilir veya bu tür ortamlara girebilirsiniz. Mücadeleden kaçmıyorsunuz ve her şeyi halledebilecek güçtesiniz. Belli konularda çevrenizdeki kişilerin yardımını görebilirsiniz.

KOVA
Edineceğiniz tecrübeler size her zaman faydalı olacaktır. Yeni şeyler denemekten veya yeni kişilerle bir araya gelmekten çekinmemelisiniz. Bugünlerde hayallere dalabilir, büyük düşünmeye başlayabilir, yalnız kalma ihtiyacı duyabilirsiniz.

BALIK
Sizin için önem teşkil eden, ciddi veya resmi problemlerle ilgili koşuşturmalarınız olabilir ama ilginç olaylar veya gelişmeler yararınıza durumları ortaya çıkararak sizi bile şaşırtabilir. Sizden daha önemli pozisyondaki kişilerden yardım görebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder