10 Şubat 2017 Cuma

11 Şubat 2017 Günlük Burç Yorumu

11 Şubat 2017 Günlük Astroloji Burç Yorumları

KOÇ
Duygu ve düşüncelerinizi açıkça dile getirebilirsiniz. Bu sayede diğerleri de ne düşündüğünüzü ve ne noktada durduğunuzu net olarak görebilirler. Arkadaşlarınız size istediğiniz alanlarda doğru kararlar almanızda yardımcı olabilir.

BOĞA
Yaşadığınız yerde gerekli değişiklikleri yapabilirseniz, kendinize hoşlandığınız şeyleri yapabilmek için daha fazla zaman kazandırabilirsiniz. Aşk hayatınızı veya sevgi temalı ilişkilerinizi ilgilendiren konularda olumlu gelişmeler var. Keyifli planlar yapabilirsiniz.

İKİZLER
Normal koşulların dışında eğilimler problemler yaşanmasına neden olabilir. Yalnız başınıza çalışmanızda ya da ruhen veya fiziksel olarak stres oluşturan konularda rahatlamaya çalışmanızda fayda var. Amaçlarınıza ulaşabilmek için kendinizi yenilemeniz gerekiyor.


YENGEÇ
Ulaşmak istediğiniz hedefleriniz var ve buraya doğru hızla ilerleyebilirsiniz. Karşı karşıya olduğunuz problemleri çözebilmek için rahatınızı bozmanız gerekebilir ama buna değecektir. Aşk hayatınız veya sevgi temalı ilişkileriniz size kendinizi iyi hissettirebilir.

ASLAN
Bildiğiniz ve yapmakta iyi olduğunuz şeylere odaklanmalısınız. Sizden beklenenin üzerinde gayret göstermeniz durumunda takdir görebilir veya insanların ilgisini çekebilirsiniz. İlerlemek istediğiniz konularda size yardımcı olabilecek kişiler söylediklerinizi dinlemek isteyebilir.

BAŞAK
Paranızı işinize yarayacak şeyler için harcamak isteyebilirsiniz. Ancak, risk alıp huzurunuzu kaybetmemeye dikkat etmeniz gerekiyor. İşleri kendi bildiğiniz yöntemlerle ele alarak ya da pratik olarak maddi anlamda rahat davranma şansı bulabilirsiniz.

TERAZİ
İş hayatınızı veya özel yaşamınızı ilgilendiren ilişkilerinizi geliştirmeli ve size kimin yararlı, kimin zararlı olduğu üzerine daha detaylı düşünmelisiniz. Hayatınızda size faydası olabilecek kişilerle vakit geçirmenizi sağlayacak değişiklikler yapmanız gerekiyor.

AKREP
Çekiciliğiniz ve karizmanız bazı kişileri etkilemenizi sağlarken, bazı kişilerde kıskançlık uyandırmanıza neden olabilir. Ancak, uyumlu yapınız ve sempatikliğinizle rahatsızlıkları gidermeniz zor olmayacaktır.

YAY
Size sorulan sorulara doğru cevaplar vermeniz gerekiyor. İnsanları eğlendirerek oyalamaya çalışmanız yeterli olmayabilir. Gerçekleri anlatarak veya doğruları dile getirerek sizin için önemli kişileri etkileme şansı bulabilirsiniz.

OĞLAK
Alışık olmadığınız yöntemler deneyerek, farklı şeyler öğrenmeye çalışarak ve yenilikler peşinde koşarak karşı karşıya olduğunuz zorlukları yenme şansı bulabilirsiniz. Kafanızda olan biteni gözden geçirip olumlu değişiklikler yapabilirsiniz.

KOVA
Amaç ve hedeflerinize ulaşmak için daha fazla gayret göstermeniz ve zaman harcamanız gerekiyor. Kendinize faydalı bir iş planı ya da günlük rutin belirlemenizde fayda var. Belli işbirlikleri veya ortaklıklara girmeniz durumunda duygusal ilişkiler geliştirebilirsiniz.

BALIK
Normalde uyguladığınız planların dışına çıkmamalısınız. Aşırı hırslı davranmanız durumunda borçlanmanız gerekebilir. Gereksiz risklerden uzak durmalı, sağlığınızı, paranızı veya sahip olduğunuz şeyleri korumalısınız. Risk almanız fiziksel ya da maddi anlamda zararlı durumlar oluşturabilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder