9 Şubat 2017 Perşembe

10 Şubat 2017 Günlük Burç Yorumu

10 Şubat 2017 Günlük Astroloji Burç Yorumları

Koç
İletişim trafiğiniz artıyor, cevaplanması gereken e-postalar, mesajlar, telefonlar hafta sonu da devam ediyor. İletişim kanallarıyla veya konuşarak kendinizi hızla ve net şekilde ifade edebileceğiniz günlerdesiniz. Bazı yüklerden kurtulmak isteyebilirsiniz.

Boğa
Bugünlerde, hızlı düşünüp, hızlı hareket ederek kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz ya da alışılmadık koşuşturmacadan kaçmanın yollarını arayabilirsiniz.

İkizler
Bugünlerde, yeni kişilerle tanışabilir, yeni şeyler deneyebilir, yenilikler yaparak vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Size keyif vermeyen şeylerden uzak duracağınız ve hızlı geçecek zaman diliminde olacaksınız.


Yengeç
Bugünlerde, kendi başınıza dahi olsa farklı şeyler yapmak, doğada zaman geçirmek veya sakin yerler aramak niyetinde olabilirsiniz.

Aslan
Bugün ve hafta sonu, ekip çalışmaları, grup aktiviteleri veya kalabalık çevrelerde bulunmak size daha fazla mutluluk verebilir ve bu faaliyetlerden dahi yeni fikirler ortaya çıkabilir.

Başak
Bugünlerde, aklınızı en iyi şekilde kullanabilir, en ufak detayı gözden kaçırmadan işlerinizi halletmeye çalışabilirsiniz.

Terazi
Bugün ve birkaç gün boyunca, parlak zekanız iyice keskinleşiyor. Kafanızda çok fazla fikir olabilir. Beyin fırtınası çalışmaları gündemde.

Akrep
Bugünlerde, risk alma eğilimindesiniz. Ancak, daha kontrollü olmanız ve en ufak detayı atlamadan hareket etmeniz gereken günler. Unutmayın.

Yay
Bugünlerde, aklınıza yine çok iş düşüyor. Kültürel aktiviteler, fikir alışverişleri, planlara getirilen fikirsel katkılar ön planda veya bu tür diyaloglara ihtiyaç duyabilirsiniz.

Oğlak
Bugün ve birkaç gün boyunca, gereksiz konuşmaları olan veya üzerinize gelen kişilerle uğraşmanız gerekebilir. Bu kişileri durdurmamanız durumunda lüzumsuz atışmalara devam edebilirler.

Kova
Bugünlerde, gözler üzerinize çevrilmeye başlıyor. Sempatikliğiniz ve çekiciliğiniz üzerinizde. Fikir alışverişleri veya sadece bir fikir olarak başlayan şeyler gelişebilir ve farklı bir hal alabilir.

Balık
Bugünlerde, konsantre olmanız gereken çok şey olabilir ve detayların içerisinde kaybolabilirsiniz. Ancak, her şey sürekli değişiyor. Dolayısıyla, önemli kararlar almamalı veya önemli adımlar atmamalısınız! Zira, tekrar değişen koşullar her şeyi tekrar tekrar ele almayı gerektirebilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder