9 Ocak 2017 Pazartesi

Yengeç Burcu Kasim 2017 Yorumu

Yengeç Burcu Kasım 2017 Aylık Burç Yorumları

Bu ay yaşamınızı basitleştirerek, miktardan çok kaliteye önem vermeniz gereklidir.

1 Kasım'da sizin dışınızda gelişen olaylar yüzünden gergin bir ruh hali içinde olacağınıza işaret etmekte. Özel hayatınızla ilgili yapmayı düşündüğünüz bir aktiviteniz hiç beklemediğiniz kişi ya da kişiler tarafından engellenmek istenebilir dürüst olmayan entrikalarla karşılaşabilirsiniz.

4 Kasımda 2017 tarihinde Koç Dolunay'ı gerçekleşiyor. Ev yaşamınızda fırtınalara hatta patlamalara neden olabilir. Bugünlerde çabuk adaptasyon gerektiren ani değişiklikler karşısında şaşıracak hatta şoka gireceksiniz. Ancak iş yaşamı dâhil olmak üzere ilişkilerde yaşanan çalkantılar, insanın gereksinimlerini tespit etmesine ve bunları gerçekleştirmek için gerekli planları yapmasına yol açarlar.


9 Kasım'da hemen her konuda dikkat çekip insanların pozitif yaklaşımlarıyla karşılaşabilirsiniz. Güler yüzünüz iletişime verdiğiniz önem iş hayatınızda olmaz gözüyle baktığınız olaylarda bile son derece etkili olacak sonuçlar almanızı sağlayabilir.

18 Kasım 2017 tarihinde Akrep Yeniay'ı, ilişkilerde öncülük yaparak onları başlatmanız gerekebilir. Kariyerinizde alacağınız riskleri çok iyi hesaplamanız gerekecek. Yine de fazla tedbirli olarak kendinizde stres yaratmamalısınız.

26 Kasım'da sizin başarısızlık korkunuz bu heyecanınızı sosyal yaşamınıza yansıtamamanıza neden olabilir. Kendiniz yalnız veya sevilmeyen bir kişi olarak görmemelisiniz. Amaçlarınıza odaklandığınızda sabır ve ısrarcı yaklaşımınız sizi başarıya taşıyacak.

27 Kasım'da ailevi konuların ön plana çıkarak huzursuz olduğunuz hemen her konuda karşılıklı anlayışla çözüm bulacağınıza işaret etmekte. Anlayışınız olaylara yaklaşımınızda ki adil tutumunuz sizlere iş ve özel yaşamınızda avantaj sağlayacak. Bu şekilde gerek iş yaşamınızda gerekse özel hayatınızda sizi en fazla isteyen kişileri seçebilir ve onlarla beraber olabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder