3 Ocak 2017 Salı

Yengeç Burcu Ekim 2017 Yorumu

Yengeç Burcu Ekim 2017 Aşk, Evlilik, Kariyer ve Sağlık Yorumları

Bu ay iş ve özel yaşamınızda şans sizden yana… Yeni bir ilişkiye başlayabilir iş hayatınızda uzun süren belirsizliklerden sonra dikkat çekecek maddi manevi rahatlayacağınız gelişmeler yaşayabilirsiniz.

5 Ekim 2017 tarihinde Koç burcu Dolunayı gerçekleşiyor. Sizi ciddi bir ruh haline sokacaktır. Bugün her şeyin zor kısmını görmek yerine sizi gelecek için yaptığınız planları gerçekleştirmekten alıkoyan engelleri ortadan kaldırmaya çalışmalısınız.

6 Ekim tarihinde iyi niyetiniz yüzünden maddi manevi kayıplar yaşayabilirsiniz duygusal değil gerçekçi davranarak hareket edin özellikle iş hayatınızda.

Ancak 7 Ekim'de Neptün'ün Mars'a alacağı dik açı hareketlerinizin gerçekleri yansıtmaması halinde sizi amaçlarınızdan uzaklaştıracak.


9 Ekim'de yakın çevrenizde gelişen şanslı olayların sizi de olumlu yönde etkileyeceğine işaret etmekte. Belki de yaşamınız boyunca yaşamadığınız güzel bir olayı deneyimleyebilirsiniz. Maddi konularda yapacağınız görüşmelerin olumlu gelişmesi ile kısa sürede isteklerinize ulaşabileceksiniz.

10 Ekim tarihinde maddi konularda şanslısınız devam eden bir davanızı kazanıp hakkınız olanı alabilirsiniz. Bu sayede biriken Ani çıkışlar yapmamalı ve ilk sözü söyleyen taraf siz olmamalısınız.

19 Ekim tarihinde 2017 tarihinde Terazi burcu Yeniayı, sizin gönül gözünüzü açacak ve geçmişinizi daha iyi anlamanıza neden olacak. Bu yeni deneyim sizin iş ve ev yaşamınızda yeni uygulamaları denemenize olanak verecek.

16 Ekim'de harcamalarınıza dikkat etmeli ve her hangi bir konuda size verilecek uzman görüşüne kulak asmamalısınız. 23-25 Ekim döneminde sonsuz beklentilerinizi sorumluluklara dönüştüreceksiniz. Sağduyunuzu bir kenara itmeniz halinde

27 Ekim'de iş hayatınızın getirdiği tempo sizleri oldukça zorlayabilir bir süre kendinize zaman ayırarak beden ve zihninizi dinlendirin.

29 Ekim'de iş hayatınızın bir hayli önem kazandığına dikkat çekmekte. İşinin uzmanı kişilerden alacağınız öneri ve destekle kendinize olan güveninizi birleştirecek önemli girişimler elde edecek gelen her şansı akıllıca değerlendireceksiniz. Maddi anlamda da hızlı gelişmelerle ilerlemeler kaydedeceksiniz. Özel yaşamınızda ise bekar Yengeç’ler eski bir arkadaşlık aşka dönüşebilir. Korkmadan aşkın rüzgarına kapılabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder