16 Ocak 2017 Pazartesi

Yengeç Burcu Aralik 2017 Yorumu

Yengeç Burcu Aralık 2017 Aylık Burç Yorumları

Aralık 2017 İlişkiler Yengeç burcu insanları için her zaman çok önemlidir ancak Aralık ayında bu ilişkilerin önemi zirveye ulaşacak. İnsanların bu dönemde sizi otoriter bulmalarından sıkıntı duymamalısınız. Otoriter bir lider olmak her zaman zayıf ve pasif olmaktan iyidir.

Bu ay başkalarıyla olan ilişkilerde uygulanacak kuralları siz belirlemelisiniz. Aksi halde başkaları tarafından yönetilen bir kişi haline gelebilirsiniz.

3 Aralık 2017 İkizler Dolunay'ı gerçekleşiyor..Bugün etrafta o kadar çok fikir olacaktır ki bunları bir araya toplamak sizin için zor olabilir. Ancak böyle durumlar, açık görüşle dinleme yapıldığında, fikirler süzgeçten geçirildiğinde ve hayalperest fikirlere pirim verilmediğinde çok yararlı olabilir.

7 Aralık tarihinde sorumluluklarınızı yerine getirebilmek için mantık dışı olmalarına rağmen içgüdülerinizi kullanmalısınız.  İş ve özel yaşamınızda hızlı gelişmeler olduğuna işaret etmekte. Parlak zekânızı kullanmanız gereken bir gündesiniz yaşanan gelişmelere göre aynı hızda karar ya da kararlar vermeniz gerekebilir.


10 Aralık'ta fikirlerinizi anlatmak için yanıp tutuşacaksınız. Bu arzularınızı dışa vurmak istemeniz halinde çok yararlı olabileceği gibi mutsuzluğunuzu sözlerinize yansıtmanız halinde arkadaş kaybınıza neden olabilir.

11 Aralık hayal kurmak için iyi bir gün olsa bile bugün gerçeklerden ve detaylardan uzak bir gün olacak.

12 Aralık'ta enerjinizi yoğun bir şekilde yükseltecek hesap kitap yapmadan risklere atılabilir buna bağlı sorunlar yaşayabilirsiniz zihniniz sürekli bir şeylerle dolu olacağından uyku düzeniniz bozulabilir.

18 Aralık 2017 tarihinde gerçekleşen Yay Yeniay'ı, kendinizi ve isteklerinizi diğer insanlara daha değişik ancak otoriter bir yöntemle anlatmanıza olanak sağlayacak.

22 Aralık'ta çevrenizdeki insanlar iletişiminizin fazlasıyla önem kazanacağına işaret etmekte. Kariyerinizle ilgili güzel gelişmeler ve yenilikler zamanı sizler için. Kişisel gelişim için sizlere fırsat sunuyor problem yaşadığınız insanlarla sorunlarınızı konuşarak ve karşınızda ki insanın fikirlerine önem vererek sakinlikle çözüme kavuşturabilirsiniz..

28 Aralık'ta  savaşmak yerine çevrenizde mücadele etmeye değer birinin olup olmadığını kontrol etmelisiniz.

29 Aralık'ta Güneş'in yapacağı hareket sizi elinizdeki işten alıkoyabilir. Geleceğe yönelik sözler kulağa hoş gelse bile şimdi ihtiyacınız olan eylemlerdir.

30 Aralık'ta içinde bulunduğunuz ortaklıkları gözden geçirmeniz gerekebilir hatta gerektiğinde yeni ortaklar aramaya başlayabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder