12 Ocak 2017 Perşembe

Yay Burcu Kasim 2017 Yorumu

Yay Burcu Kasım 2017 Aylık Burç Yorumları


1 Kasım tarihinde Venüs yaşamınıza heyecan katacak. Kasım ayında kendilerine aşırı güvenen Yayların aslında daha yavaş düşünüp karar vermeleri kendi yararlarına olacaktır. Planlarınızı çok hızlı şekilde yaşama geçirme huyunuzdan bu ay kurtulun. Yeterince düşünülüp planlanmayan işlerden kimseye hayır gelmez.

2 Kasım tarihinde iş hayatınızda beklentilerinizin üstünde olumlu gelişmeler yaşanabilir.

3 Kasım'da Venüs'ün Plüton ile yaratacağı dik açı size zevke dalmanız halinde başınızın belaya gireceğiniz gösterecek.

4 Kasım 2017 tarihinde Koç Dolunay'ı gerçekleşiyor. Dolunayın yardımları ile çevrenizde ne olduğunu net görecek ve duygularınızı kontrol altına alabileceksiniz.İçinde bulunduğunuz aşk ilişkisinde aşırı iyimser yapabilir. Bu durumda her şeyi daha büyük ve daha iyi görmeye yatkın olacaksınız.

9 Kasım'da pozitif düşünce tarzınız kuvvetlenecek ve amaçlarınıza ulaşmak için gereken kararları alabileceksiniz.

13 Kasım'da işinizle ilgili konularda anlık kararlar almamalı ve başkalarının ne dediğinden çok sezgilerinize güvenerek hareket etmelisiniz. Özel yaşamınızda kendi yakınlarınızdan göreceğiniz destek sizleri şu anda olduğunuzdan çok daha güçlü bir duruma getirecek.

14 Kasım tarihinde 12. Evinize çekilecek olan Merkür, ruh dünyanızdaki hareketliliği ortaya çıkaracak.

18 Kasım 2017 tarihinde Akrep Yeniay'ı, ruh ve maneviyat dünyanızı inançsal eğitim ve uygulamalarla beslemenizi sağlayacak. İnsanın fiziksel beslenmeye olan ihtiyacı ruh dünyasının manevi ihtiyaçlarının çok altındadır. Ancak materyalist dünyada maalesef fiziksel veya maddi tatminler maneviyatın önüne geçiyor.

23 Kasım tarihinde düşüncesizce harcamalarda bulunabilirsiniz. Sizi sağduyunuzu dinlemeye zorlayacak ve aşırı harcamalardan uzaklaştıracaktır. Düşüncesizce yapılan harcamalar insanlara kısa süreli zevk ve rahatlama sağlayabilir. Ancak bunların uzun vadede kişi veya ailelere verecekleri zararlar çok büyüktür.

28 Kasım'da profesyonel ilişkilerinizde açık görüşlü olursanız sizin için uygun olan bir şeyin başkaları için uygun olmayabileceğini anlayabilirsiniz dürüst ama taktiksel bir konuşmayla uzun zamandır yaşadığınız sorunları kökten çözüme kavuşturabilirsiniz.

28-29 Kasım tarihlerinde özellikle iş ilişkilerinizde nefret ve kıskançlık duygunuz başınıza ciddi sıkıntılar açabilir. Özel yaşamınızda ise beklenmedik gelişmeler söz konusu.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder