5 Ocak 2017 Perşembe

Yay Burcu Ekim 2017 Yorumu

Yay Burcu Ekim 2017 Aşk, Evlilik, Kariyer ve Sağlık Yorumları

Bu ay çevrenizdekilerin fark ettiğinden çok daha fazla işle meşgul olabilirsiniz. Bazı planlarınızı ve faaliyetlerinizi kendinize saklamanızda bir zarar yoktur.

5 Ekim 2017 tarihinde Koç burcu Dolunayı gerçekleşiyor. Yaşamda nelere daha fazla önem verdiğinizi anlayacaksınız. Kendinizi baskı altında hissedeceğiniz konuşmalarla karşı karşıya kalabileceğiniz yönünde uyarıyor sizleri. Diplomatik olun ve tartışmalardan uzak durun. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin şüpheci tavırları karşısında tahammülünüz kalmayabilir ve ilişkinizi sonlandırabilirsiniz.

9 Ekim'de arkadaş ve meslektaşlarınıza olan güveninizi arttıracak. Başkalarının anlattıklarına bugün gönülden inanacaksınız. Bugün size sunulacak bir fırsatı çok büyük bir yatırıma dönüştürebilirsiniz ancak karar vermeden önce iyice düşünmelisiniz.

10 Ekim tarihinde iş hayatınızda tüm planlarınızda değişimler yaşayabilirsiniz iletişim konularında karışıklıklar yaşamanız olası. İş yerinizde gerginlikler yaşamanız çok yüksek bu durum işinize olan konsantrasyonunuzu bozabilir sabırlı olun..


15 Ekim'de performansınız çok yükselecek ve radikal davranışlarda bulunabileceksiniz. Başkalarının duygularını göz ardı etmeniz veya kuralları yıkmanız halinde bugün başınız belaya girebilir.

19 Ekim tarihinde 2017 tarihinde Terazi burcu Yeniayı, size merhamet vererek başkalarının gereksinimlerine cevap vermenizi sağlayacak.

25 Ekim tarihinde gerçekleştiğinde kendinizi daha önce hiç çalışmadığınız bir sınava girmiş gibi hissedeceksiniz. Bu buluşma 12. Sonuçlar Evinizde gerçekleştiğinden, öğrenmeniz gereken derslerin çok önemli olduğunu ve artık durup bu derslere çalışmanız gerektiğini idrak edeceksiniz. Gerçeklerden kaçmak sizi hiçbir yere götürmez. Bu nedenle gerçeklerle yüzleşmeli ve bu gerçekler karşısında yapılması gerekenleri cesaretle tamamlamalısınız.

28 Ekim'de yakınlarınızın özel hayatlarında yaşadıkları olumsuz olaylardan bir hayli etkileneceğinize işaret etmekte. Müdahale etmeniz konular söz konusu olabilir. Her ne olursa olsun adaletli davranmalı ve haklı olanın yanında durmalısınız.

29 Ekim'de ise Merkür sizin düşünmeden harekete geçme huyunuzu körükleyebilir. Zararlardan uzak kalmak için bu huyunuzdan vazgeçin. Hızlı hareket etmek ancak planlar önceden yapıldığında insana getiri sağlar. Bugün kendinize dikkat etmediğiniz sürece tüm adrenalin rezervlerinizi tüketebilirsiniz. Enerjinizi toplamaya gayret sarf etmelisiniz ve bu kıymetli enerjiyi boş yere veya geçici amaçlara harcamamalısınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder