21 Ocak 2017 Cumartesi

Yay Burcu Aralik 2017 Yorumu

Yay Burcu Aralık 2017 Aylık Burç Yorumları

Aralık ayı Yaylar için ilişkiler dönemi olacak çünkü bu ayın başından itibaren yönetici gezegeniniz olan Jüpiter 7. İlişkiler Evinize geri çekilecektir. Başkalarının yaşamınızda oynadıkları önemli rollere rağmen bu ay ilişkilerinizi yönetme şansı bulacaksınız. Kendi ihtiyaçlarınızı karşılayamamanız halinde başkalarıyla paylaşacak bir şeyler bulamayacağınızı unutmayın!
 
2 Aralık'ta işinizle ilgili beklediğiniz bir haberi alabilir ve planlarınızı uygulamaya başlayabilirsiniz. Emek verdiğiniz engellendiğiniz her konuda şans sizden yana. Sabrınızın dürüstlüğünüz karşılığını ilahi bir şekilde almaya başlıyorsunuz.

3 Aralık 2017 İkizler Dolunay'ı, dalgınlığınızın kayıplara neden olabileceği konusunda uyarıyor sizleri. Sizin için değer taşıyan bir şeyleri kaybetmek istemiyorsanız dikkatli davranın.

10 Aralık tarihinde heyecan ve sevincinizi sözlerinize yansıtabileceksiniz. Merkür 11 Aralık'ta hayallerinizi genişletse bile konsantrasyon kabiliyetinizi azaltacak.


12 Aralık'ta birlikteliği enerjinizi doğru kanallara yönlendirerek yaşamınızda düzen sağlamanıza katkıda bulunacak.

14 Aralık tarihinde birlikte çalıştığınız insanlardan gelecek eleştirileri yapıcı yönde değerlendirmeli ve anlayışlı davranmalısınız. Bunu başardığınız takdirde zorlandığınız kendinize problem ettiğiniz birçok konunun çözüme kavuştuğunu göreceksiniz.

18 Aralık 2017 tarihinde gerçekleşen Yay Yeniay'ı, enerjisi yüksek sürprizlerin olabileceği bir günü müjdeliyor sizlere. Bugünlerde hiç beklemediğiniz bir iş teklifi alabilir yaptığınız işte popülerliğinizi arttıracak önemli bir görüşme yapabilirsiniz.

19 Aralık tarihinde kendinizi pek çok yeni ve yaratıcı yöntemle ifade edebileceksiniz. Ancak Kış ekinoksu ile Güneş'in Oğlak Dönencesi'ne girişi enerji seviyenizi aşağıya çekecektir.

20-22 Aralık tarihlerinde kendinize özgü davranış tarzınız başkalarını rahatsız edebilir veya üzebilir. İnsanın kendine özgü olması normal olmakla beraber karşısındaki kişileri rahatsız edici davranışlardan kaçınması nezaket gereğidir. Mars'ın Kova Dönencesi'ne girişiyle

25 Aralık coşkulu bir ruh halinde olup yaşamınız için yeni ve doğru kararlar alıp uygulayacağınızı müjdelemekte. Auranızda ki müthiş enerji yüreğinizde ki coşku ile birleşince sizi kimse durduramaz. İş ve eğitim hayatında şans sizden yana. Yüzünüzü gülderecek gelişmeler kendinize olan güveninizi yükseltirken yaşam şartlarınızı iyileştirebilmenin şükrünü yaşayacaksınız.

26 Aralık'ta uzun vadeli planlarınızı düzene sokmanızı sağlayacaktır. Böylece geleceğe yönelik doğru bir perspektif geliştirebilirsiniz.

28 Aralık tarihinde maddi olarak oldukça şanslı bir dönemdesiniz. Biriken borçlarınızı ödeyerek birikim yapacağınız güzel bir dönemdesiniz. Özel yaşamınızda ise sosyal olmalı kendinize zaman ayırmalısınız.

29 Aralık tarihinde sizi aileniz içinde veya işyerinizde güç mücadelesine sürükleyebilir. Bugün kendinize aşırı güvenebilir veya kendinizden şüphe edebilirsiniz. Bu dalgalı duygusallığınız size zarar verebilir. Dolayısıyla duygularınızı istikrara kavuşturmalısınız.

31 Aralık yüksek enerjinizin davranışlarınıza olumlu bir şekilde yansıyacağına işaret etmekte. Bu güzel etkiyi iş hayatında fazlasıyla kullanabilirsiniz olumlu enerjiniz birlikte çalıştığınız insanlarında motive olmalarını sağlayacak ve ilgilendiğiniz konularda onlarında desteğini alacaksınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder