11 Ocak 2017 Çarşamba

Terazi Burcu Kasim 2017 Yorumu

Terazi Burcu Kasım 2017 Aylık Burç Yorumları

Bu ay yaşam enerjinizi yükseltirken, Siz de geçmişin ruhunuzda bıraktığı izleri tamamen silebilmiş olmanın heyecanı ile iş ve özel yaşamınızda yeni başlangıçlar yaşayacaksınız. Aklınız ruhunuz ve yüreğiniz değişim yenilik diye haykırırken farklı bir davranış içinde bulunmanızda beklenemez.

1 Kasım tarihinde hedefleriniz hakkında büyük fikirlere sahip olmanızı sağlayacaktır.

2 Kasım'da sizde stres yaratan bir ilişkiden kurtulacak ve enerji ve huzur sağlayacak yeni bir bağlantı içine gireceksiniz.

3 Kasım'da Venüs zorlanacağınız stresli duygular içine sokabilir. Bu nedenle dikkatli olmalısınız. Bu dönemde gergin bir kişiyle uğraşmak durumunda kalsanız bile Venüs'ün burcunuzda olması sizin sakin kalmanızı sağlayacak.

4 Kasımda 2017 tarihinde Koç Dolunay'ı gerçekleşiyor. Yakın çevrenizde gelişen şanslı olayların sizi de olumlu yönde etkileyeceğine işaret etmekte. Belki de yaşamınız boyunca yaşamadığınız güzel bir olayı deneyimleyebilirsiniz. Maddi konularda yapacağınız görüşmelerin olumlu gelişmesi ile kısa sürede isteklerinize ulaşabileceksiniz.


6 Kasım'da iş ve özel yaşamınızda anlayışlı davranmanın getireceği şanslara işaret etmekte. Duygusal konularda ne kadar duyarlı olursanız sevdiğiniz insanın o denli sevgi ve güvenini kazanacaksınız. İş hayatınızda ise işbirlikleri sizleri güçlendirecek.

9 Kasım tarihinde fiziksel veya bilişsel olarak sizi bulunduğunuz yerden başka yerlere götürecek şeylerle ilgileneceksiniz. Bugün büyük hayaller kurmaktan çekinmemelisiniz ve amaçlarınıza ulaşacağınızdan emin hareket etmelisiniz.

13 Kasım'daki hemen her konuda cesur ve gerçekçi davranışlar içinde bulunarak tüm rahatsızlıklarınızdan bir bir uzaklaşacağınıza işaret etmekte. Bu süre içinde dikkat etmeniz gereken tek konu geçmişte bırakmanız gereken düşüncelerinizi zihninizde uyandırmamak olmalı. İş hayatınızda maddi anlamda şansınız yükselirken ev araba iş yeri gibi yatırımlarda bulunmalısınız..

15 Kasım'da aşk hayatınızda son derece coşkulu gelişmelerle yüreğinizin coşacağına işaret etmekte. İşinizle ilgili ise bugün alacağınız bir haber kaygılarınızı sona erdirebilir. Hayata güçlü bir başlangıç gerçekleştirebilirsiniz.

16 Kasım'da girmesiyle yeni bir projeye başlama şansınız olabilir. Bugün içgüdülerinizi takip edebilirsiniz.

17 Kasım tarihinde sağduyunuz güçlenecek ve hayalleriniz yaşamınızdaki rehberiniz olacak. Son derece keyifli paylaşımlarla moral depolayacağınız bir güne işaret ediyor. Dostlarınızla bir araya gelebilir işinizle ilgili konularda onlarında önerileri ile yeni fikirler edinebilir kendinizi geliştirebilirsiniz. Düşüncelerinizin kabul göreceği sizi alt etmeye çalışanlara karşı galip geleceğiniz günlerdesiniz.

27 Kasım tarihinde amaçlarınız için mücadele etmeye karar vereceksiniz.

28 Kasım'daki ekar Terazi’ler karşı cinsin yoğun ilgisi duygusal anlamda yeni başlangıçları getirebilir yaşamınıza. Fakat dikkatli davranmalı karşınızda ki insanı tam anlamı ile tanımadan hakkında fikir sahibi olmadan bir ilişkiye adım atmayın. Üzülebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder