4 Ocak 2017 Çarşamba

Terazi Burcu Ekim 2017 YorumuTerazi Burcu Ekim 2016 Aşk, Evlilik, Kariyer ve Sağlık Yorumları

Son birkaç yıldır tanık olduğunuz olaylar sizin de diğer Teraziler gibi yeni hedefler koymaya ve planlarınızı gözden geçirmenize neden olmuştur. Bu ay, artık ileriye bir atılım yapmanız için zaman geldi diyebiliriz.

2 Ekim'de özel yaşamınızda ise uzun süredir devam eden bir beraberlik içindeyseniz ilişkinizi resmileştirmek için önemli bir adım atabilir ve yakınlarınızın desteğini alarak hareket edebilirsiniz. Duygusal ve maddi konularda sezgilerinizin sesine kulak vererek hareket etmeniz gereken bir gündesiniz.

5 Ekim 2017 tarihinde Koç burcu Dolunayı gerçekleşiyor. Dikkatinizi maddi konulara yöneltecek. Her ne kadar maddi konulara odaklansanız bile bugün hayal gücünüz çok güçlü.

9 Ekim'de her konuda iyimser yaklaşımlar içinde olmalı hırsınızı kontrol altına almalı kendinizi motive etmelisiniz. Özellikle iş ilişkilerinizde nefret ve kıskançlık duygunuz başınıza ciddi sıkıntılar açabilir.


10 Ekim'de aşk hayatınızda ve güzelliklerin konu olduğu alanlarda olumlu gelişmelere işaret etmekte, Bu süreç içinde uzun süreden beri devam eden aşk ilişkilerinizde yeni başlangıçlar var olan sorunların ortadan kaldıracak düzenlemeler söz konusu olacaktır.

15 Ekim'de beklenmedik gelişme sizi çok heyecanlandırabilir veya endişelendirebilir. Finansal konularda gecikmeler gerginlikler söz konusu olabilir sizlere önerim haklı olsanız bile ısrarcı olmayın. Beklentilerinizin istediğiniz anda olmaması telaşa Kapılarak hatalar yapmanıza neden olabilir dikkatli davranın.

19 Ekim'deki Terazi Yeni Ay'ı size yardım elini uzatarak endişelerinizi ortadan kaldıracak. Yine de çok fazla zevke dalmamalısınız.

28 Ekim tarihinde iş ve özel yaşamınızda uzun zamandır sizden gizlenen gerçeklerle yüzleşebilir şaşkınlık ve üzüntüyü bir arada yaşayabilirsiniz. Güvendiğiniz insanları hiç tanıyamamış olmanın hüznü gün boyu sağlıklı düşünmenizi engelleyebilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder