19 Ocak 2017 Perşembe

Terazi Burcu Aralik 2017 Yorumu

Terazi Burcu Aralık 2017 Aylık Burç Yorumları

Aralık 2017'de özgüveniniz sizin en önemli varlığınız olacak ancak bu özgüven nedeniyle tüm enerjinizi tüketmemelisiniz. Aybaşında Jüpiter sizi başarıya götürecek parlak bir plana yönlendirebilir. Önünüze çıkacak pek çok fırsatı karşılaştırıp, harekete geçmeden önce değerlendirmeniz faydalı olacaktır. Bu ay sınırlarınızı iyi belirlemeniz halinde bitmekte olan yılı neşe içinde kapatabilirsiniz. İnsanın sınırlarını iyi bilmesi, yaşamında aşırılıklardan kaçınması anlamına gelir. Aşırılıklar bizleri her zaman israf ve zarara götürür.

1 Aralık'ta aşırı yorgunluğa dikkat etmelisiniz ruhsal ve bedensel olarak kendinizi dinlendirmelisiniz ki, Yoğun temponuza daha sağlıklı bir şekilde ayak uydurabilesiniz. Aile bireylerinden birine içten içe olan kırgınlığınız sizi duygusal davranmaya itebilir; Kendinize haksızlık yapıldığı düşüncesiyle geriye çekilip uzak durmayı yeğlemek yerine açıkça kırgınlığınızı ifade etmelisiniz. 

2 Aralık'ta yaşamınızda çok büyük fırsatlar yaratabilir. Enerjinizi sağduyunuzla dengelemeniz halinde hedeflerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Boşa harcanan enerjinin israf anlamına geldiğini unutmayın!

3 Aralık 2017 İkizler Dolunay'ı, duygularınızı kontrol altında tutmanız için sizleri destekliyor yaşanan olumsuzluklara karşı öfkenize yenilirseniz iş ilişkilerinizi büyük bir çıkmazın içine sokabilirsiniz. Yaşadıklarınızdan kaçamaz ve görmezden gelemezsiniz.

16 Aralık'ta Mars'ın konumu nedeniyle bir arkadaşınız veya dostunuz sizi şaşırtabilir. Romantik ilişkilerinizde detaylara fazla önem vererek kafanızı ve duygularınızı karıştırmayın. İlişkilerde detaylar çok önemli olmakla beraber bazen insanların ağaçlara bakmaktan ormanı fark etmedikleri durumlar olabilir. Bu açıdan ilişkilerinizde yaşamsal önem taşımayan detayları problem etmek, gereksiz tartışmalara yol açacağı gibi sevdiklerinizi de gereksiz yere kırmanıza neden olabilir.

18 Aralık 2017 tarihinde gerçekleşen Yay Yeniay'ı sizi çevrenizde çok istenen bir kişi yapsa bile sosyal faaliyetlerde enerjinizi tüketmemelisiniz.

21 Aralık tarihinde düşüncelerinizi ev ve ailenize yoğunlaştırmalısınız. Bugün Venüs sizi eğlenceli zaman geçirmeye teşvik edebilir.

22 Aralık'ta yaşamınıza anlam veren şeylerle eğlenceyi dengelemeniz halinde çok mutlu olabilirsiniz. Eğlenmek herkes kadar sizin de hakkınız ancak daha önce belirttiğimiz gibi eğlencede aşırıya kaçmak hem daha sonra kullanmak durumunda kalacağınız enerjinizi tüketir hem de vaktinizi üretken olmayan alanlarda harcamanıza neden olur! Çok duygusal olsanız bile

28 Aralık'ta yaşamda önem verdiğiniz bir şeyi savunmak durumunda kalacaksınız. İnsanın yaşamında önem verdiği veya kendisi için bir yerde kutsal saydığı şeyler için kendini ortaya atması, çok saygı duyulacak bir davranıştır. Ancak insanın inançları ve değer verdiği şeyler için mücadele etmesi, her zaman karşısındakilere saldırması anlamına gelmez. Siz de bugün başkalarını incitmeden zafer kazanmayı denemelisiniz.

31 Aralık tarihinde oluşacak olan gezegen konumları sizi dinamik hale getirerek tüm sevdiklerinizle beraber Yeni Yıl kutlaması yapmanızı sağlayacak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder