3 Ocak 2017 Salı

Şenay Yangel Ocak 2017 Aylık Burçlar


Ocak 2017

Koç 2017 Ocak Ayı Yorumu


Bu ay ruhsal anlamda enerjiniz düşebilir mümkün olduğunda stresli insanlardan uzak kalmalı başkalarının sıkıntılarına ortak olurken kendinizi düşünmeden hareket etmemelisiniz. Finansal konularda ani kazançlarla karşılaşabilirsiniz, Ancak aynı zamanda bir çok zorlukla da baş etmek zorunda kalabilirsiniz. Resmi kurumlar ve vergi daireleri ile ilgili sorunlar yaşam akışınızı etkileyebilir.

Şans finansal konularda 14 Ocak 2017’den sonra sizden yana olmaya başlayacaktır. Ocak ayının sonunda beklenmedik bir şekilde seyahat etmek zorunda kalabilirsiniz, Bu yolculuk sizler için ödüllendirici gelişmeleri beraberinde getirebilir. Öğretmen Satürn de ayın sonlarına doğru 8’inci evinizden 9’ncu evinize geçiş yapıyor. Bu değişiklik, gelir beklentilerinde yavaş ama emin bir iyileşme sağlayacaktır. Son zamanlarda hissettiğiniz baskılar, Bu transitin ardından azalacaktır.

Boğa 2017 Ocak Ayı Yorumu


Ay başladığında iş yaptığınız kişiler çalışanlar ya da yetkili kişilerle düşünceleriniz uyuşmayabilir fikir ayrılıkları gerginlikler yaratabilir. Bu ay yabancı kaynaklardan para kazanabilirsiniz. Eşten gelecek faydalar evli Boğa’ların imkanlarının genişlemesini Ayın ilk yarısında egolu arkadaşlarınız ile sorunlar yol ayrımları yaşanabilir. Sağlığınız, 14 Ocak 2017’den sonra da bozulabilir ve yaşamın diğer yönlerinde de zorluklar olabilir. Özellikle Ocak ayının 2. yarısında başarılamayacağınız sorumlulukları almamalı başkalarına yardımcı olmaya çalışırken kendinize zarar verecek yaklaşımlar içinde olmamaya dikkat etmelisiniz.


Öğretmen Satürn 26 Ocak 2017’de doğum haritalarınızın sekizinci evinde etkili olacak bu nedenle bazı küçük mali konular ayın sonlarına doğru etkili olabilir. Bununla birlikte, beklenmeyen bir değişiklik, işinize olumlu bir yön verebilir. Özel yaşamınızda ise kızgınlıkla kararlar almamaya dikkat etmelisiniz özellikle 26 29 Ocak tarihleri arasında daha duyarlı ve sakin olmaya çalışmalısınız.


İkizler 2017 Ocak Ayı Yorumu


İş hayatınızda zorluklar sizi daha iyi bir konuma getirmeye fayda sağlayabilir. Sağlık sorunları olan İkizler de daha istikrarlı enerjiler ile karşı karşıyasınız. Egonuz haklı çıkma eğilimiz 14 Ocak 2016’dan sonra eş yada sevgilinizle ilgili sorunlar oluşturabilir. Bu ay iş amaçlı seyahat etmeniz gerekebilir. Ay bittikten sonra fikirlerinize ve görüşlerinize muhalefetle karşı karşıya kalabilirsiniz. Satürn transiti , Özellikle İkizlerin ilk 10 gününde doğanlar için Ocak ayında önemli enerjileri barındırmakta. Bu enerji, ev hayatında uyum ve mutluluk getirir ve ebeveynler ile olan ilişkinizi geliştirir.

Yengeç 2017 Ocak Ayı Yorumu


Bu ay olumlu haberler alabilir iş hayatınızda olumlu bir değişim ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bununla birlikte, Mideniz ile ilgili konularda sorunlar yaşayabilirsiniz. 14 Ocak 2017 tarihinden sonra özellikle kariyer ile ilgili konularda zorluklar yaşayabilirsiniz. Öğretmen Satürn’ün yansıması ile mücadele etmeye devam etmeli keskin kararlar almaktan ay boyunca uzak kalmalısınız. Aksi takdirde pişman olacağınız kararlar almamaya özen gösterin. Aşk hayatınızda ise yanlış anlaşılmalara dikkat etmeli özellikle 3ncü şahısların ilişkilerinizi bozmasına izin vermemelisiniz.

Aslan 2017 Ocak Ayı Yorumları


Yılın ilk ayı aile bireyleri ile ilgili konular fazlası ile gündeminizde yer alabilir Özellikle anne ve anne ile ilgili konular ile ilgilenebilirsiniz. Yakın akrabaların anlayışsız tavırları ve sizin hayatınıza çok fazla müdahale eder tarzda yaklaşımları tahammül sınırlarınızı zorlayabilir. Uzun zamandır yatırım yapma düşünceniz varsa 14 Ocaktan sonra yeni bir ev yada araba satın alabilirsiniz. İş hayatınızda ise baskı ve beklentilerin yoğun olduğu enerjiler ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Ben benim isteklerim ben bilirim tarzında yaklaşımları olan yönetici mesai arkadaşlarınıza karşı dikkat etmeli bu gibi kişilerden kaynaklı hatalara ortak olmamaya özen göstermelisiniz. Özel yaşamınızda ise öğretmen Satürn’ün enerjileri ile ilişkileriniz rayına girmeye başlıyor ve özel yaşamınızda huzuru yakalamayı başarıyorsunuz.

Başak 2017 Ocak Ayı Yorumu


Ay boyunca planlanan yolculukları başarılı bir şekilde uygulayabilirsiniz. Ufak tefek şeyleri büyütmemeli ve işinizle ilgili ilerleme kaydedebileceğiniz tüm işleri zamanında değerlendirmelisiniz. Bu ay Sorunlar, 14 Ocak 2017’den sonra aile üyeleri kardeşler ile ilgili gerginlikleri beraberinde getirebilir uzlaşı sağlamanız zorlaşabilir. İş hayatınızda kazanımlarınızı yükseltebileceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız, Gezegenler gayrimenkul konularında ay boyunca size yardımcı olacaktır. Yatırım planlarınız varsa ertelememelisiniz. Özel yaşamınızda sürpriz yakınlaşmalar yaşanabilir Bekar Başaklar için. Ay sonuna doğru kariyer ilerlemesi için umut verici gelişmeler yaşanabilir.

Terazi 2017 Ocak Ayı Yorumu


Bu ay kimse ile tartışma içine girmeden kendinizle yarışmalı ve başkalarının fikirlerini değiştirmeye kalkar tarzda yaklaşımlarda olmamalısınız. Ay boyu parasal konular öncelik listenizde ilk sırada olabilir. Ocak 2017 tarihinden itibaren yaşamınızda yeni bir enerji duygusu içinde olacaksınız. Bununla birlikte sinüslere bağlı baş ağrıları ay boyunca sizleri rahatsız edebilir. İş ve eğitim hayatınızda motivasyonunuz yükselecek ve başarıyı emekle azimle yakalayacaksınız. İnternet üzerinden yaptığınız iş ve eğitim başvurularınız kabul görebilir ve yurt dışı ile yaptığınız müzakereler sonucu müthiş getiriler elde edebilirsiniz. Öğrenci Teraziler, 26 Ocak’tan sonra istenilen sonuçlara ulaşmak için daha fazla çaba sarf etmeliler. İlişkileriniz ile ilgili ise akışta kalmalısınız.

Akrep 2017 Ocak Ayı Yorumu


Bu ay özel yaşamınız ile ilgili kararsızlıklarınızdan uzaklaşacak daha net kararlar alabilecek cesareti kendinizde bulacaksınız. Sancılı olan her şey dününüzde kalsın siz ayın güçlü enerjilerini yeniden yapılanmak için kullanın. İş hayatınızda ise risklerden uzak durmalı arkadaşlarınız ile ortak yatırım ortak alışverişlerden de olabildiğince kayıp ve zarar görebileceğinizin bilinci ile hareket etmelisiniz. Ailevi konularda ise gerginlikler kardeşler arasında olabilir. 14 Ocak 2017’den sonra hayat sizin için her bakımdan daha keyifli bir hal alacak. AŞK Hayatınızda ise 26 Ocak’tan sonra keyif verici gelişmeler ile kaygılarınızdan uzaklaşıp doğruda aşk la tamamlanacaksınız.

Yay 2017 Ocak Ayı Yorumu


Ocak ayında, finansal konularda dikkatli olmalısınız. İşinizde çok titiz olmalı ve sene boyunca bu yönünüzü en iyi şekilde kullanmaya bakmalı ve sabırsız davranışlarda bulunmaktan kaçınmalısınız. Bu ay finansal işleriniz sıkıntılı geçebilir. Evli Yay’lar eşten kaynaklanan finansal problemler yaşayabilirler. Yakınlarınız arkadaşlarınız hiç kimseye kefil olmamalısınız. Hiç beklemediğiniz borçlar üstünüze kalabilir. Tasarruflu davranmalı biriken borçları ödemeye çalışmalı ve yeni borçlar altına girmekten sakınmalısınız. Ocak 2017’den itibaren iş hayatınızda tanışacağınız bir insanla aşkı yakalayabilirsiniz. Yılın son aylarında siz şu anda bulunduğunuz noktadan çok farklı bir yerde olacaksınız iş temponuz bir hayli artacak durgun geçen yılları geride bırakmanın heyecanı sizleri her zamankinden daha da güçlü kılacak.

Oğlak 2017 Ocak Ayı Yorumu


Gökyüzü bu ay iş hayatınızda yaşanacak gelişmelerle bir hayli meşgul olacağınıza işaret etmekte. Uzun zamandır aynı seviyede giden kariyer hayatınızda önemli değişimler yaşayabilirsiniz. Parlak zekanızın etkin bir şekilde işinize yansıyacağı bu süreç sizler için oldukça önemli birlikte çalıştığınız insanların negatif enerjileri ve engellerini ortadan kaldırmalı ve sizin adınıza kararlar almalarına izin vermeden gücünüzü ortaya koymalısınız. Aşk hayatınızda ise emek vermeden sabırlı olmadan bencilce yaklaşımlardan uzak durmalısınız.

Kova 2017 Ocak Ayı Yorumu


İş arıyorsanız değişiklik düşünüyorsanız bu ayın 2nci yarısından itibaren bu anlamda girişimlerinizi gerçekleştirmelisiniz. İşinizle ilgili oldukça iyi fırsatlar yakalayabilir kısa sure içinde hızlı ama güvenli bağlar kurarak uzun vadede devam edecek finansal anlamda sizleri çok iyi şartlara kavuşturacak işlerin baş kahramanı olabilirsiniz… Kendinize güvenin inanın ve ilerleyin…1 4 Ocak 2017’den sonra finansal krizleriniz ise çözüme kavuşacaktır. Özel yaşamınızda eş ya da sevgilinizin finansal zorluklarından ve takındığı umursamaz tavırlardan dolayı üzülebilirsiniz. Bu sure içinde ruhsal ve fiziksel rahatsızlıklar deneyimlemek istemiyorsanız kendinize mutlaka zaman ayırmalı ve zihninizi rahatlatacak aktivitelerin içinde yer almalısınız. Öğrenci Kovalar bu ay öğrenimle ilgili konularda detaylara dikkat etmelisiniz.

Balık 2017 Ocak Ayı Yorumu


Bu ay inançlarınızın güçleneceği özel bir süreçtesiniz. Mistik konulara olan ilginiz artabilir ve kendinizi keşfettiğiniz yenilendiğiniz özel bir ruhsal yolculuğa başlayabilir tüm ağırlıklarınızdan hafifleyerek çok daha sağlıklı kararlar alacaksınız. 27 Ocaktan itibaren arkadaşlarınız aracılığı ile sürpriz iş teklifleri ve yeni insanlarla güçlü iş birlikleri kurabilirsiniz. Bu durum gizli düşmanlarınızı da ortaya çıkarabilir. İş ve özel yaşamınızla ilgili değerlendirmeler planlamalar yapabilir ihtiyacınız olan şeylere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kronik sağlık sorunları olan Balık burçları bu ay sağlığınız hassasiyet kazanmakta. Evli ve ilişkisi devam eden Balıklar ilişkinizde yaşanan sorunları görmezden gelmeyin eşinizle iletişime önem verin ve kızgınlığınızla kırgınlığınızla aldığınız kararlarınızı gözden geçirerek kalbinizin sesini duymazdan gelmeyin.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder