12 Ocak 2017 Perşembe

Oğlak Burcu Kasim 2017 YorumuOğlak Burcu Kasım 2017 Aylık Burç Yorumları

Kasım 2017 Oğlaklar için yaşamlarında düzeltmeler yaptıkları bir ay olacak. Bu ay, daha önce kapandığını sandığınız pek çok tartışma konusu anlaşmazlık tekrar ortaya çıkacak ve siz bunları çözmek durumunda kalacaksınız. Bazen insan yaşamında az seçenek olması daha sağlıklıdır çünkü yolunuzu seçmek daha kolay olur.

1 Kasım günü yaşamda ne yapmak istediğinize ve bulunduğunuz konuma odaklanmalısınız. Engelleri aşmak için duygularınıza ve fiziksel enerjinize sahip çıkmalı ve kontrolü elden bırakmamalısınız.

4 Kasımda 2017 tarihinde Koç Dolunay'ı gerçekleşiyor. Aile ilişkilerinizi ön plana çıkartıyor. Eşinizle tüm rahatsızlıklarınızı ifade edin. Karşılıklı anlayışla tüm sorunlar alt edecek ve ilişkinizi yeniden yapılandırarak huzuru bulabileceksiniz. Birbirinize olan güven ve desteğiniz iş hayatınızda da ortak kazançlı başarıları beraberinde getirecektir.

9 Kasım'da işyerinizde zevkle çalışabilirsiniz. Venüs size işinizde gösterdiğiniz çabalardan dolayı takdir kazandıracaktır. Yalnız işinizde bir kişi veya bir projeyle ilgili olarak objektif bakış açınızı kaybetmeniz halinde, adil karar verme yeteneğinizi de yitirebilirsiniz. Bir işe başlamadan önce ne kadar zaman ve çaba harcamanız gerektiğini iyice hesaplayın ve ona göre söz verin.


16 Kasım'da dinamik Mars sizi fiziksel olarak çok aktif yapacaktır. Bu gezegenin Oğlak Dönencesi'ne girişi yeni projeleri başlatmak için çok uygun ortam yaratacak. Bugün elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacak ve kararlı davranacaksınız.

18 Kasım 2017 tarihinde Akrep Yeniay'ı, sizin fazla hırslı gözükmeniz veya sınırlarınızı işyerinizde zorlamanızı engelleyecek. Bu gezegenlerin bulunduğu konum size işyerinizde kararlı davranırken başkalarına hassas olabileceğinizi gösterecek.

22 Kasım'da kendinizi oldukça yorgun hissedebilirsiniz her şey size zorlayıcı görünür. İçinizden hiçbir şey yapmak gelmez. Fakat bu şekilde hareket etmeniz sadece kendinize yapacağınız haksızlıktır

23 Kasım'da çok yaratıcı fikirleriniz olmasına ve problemlere yeni çözümler sağlayabilme yeteneğinize rağmen sıkılıp her şeyi bırakıp kaçmak isteyebilirsiniz.

24 Kasım tarihinde yaşamınızdaki gerçeklerle tekrar irtibat kuracak ve normal çalışma temponuza döneceksiniz.

26 Kasım tarihinde 11. Bağlantılar Evinizdeki buluşması sizi iş arkadaşlarınızda sevilip takdir edilmediğiniz duygusuna itebilir. Bugün iş yerinizde oynamanız gereken rolü iyi bilmeniz ve hedeflerinize ulaşmak için çok çalışmanız gerekecektir.

27 Kasım'da iş hayatınızda her şey beklediğinizden daha iyi olacak. Giderlerinizi yönetmek için akıllı çözümler düşünmelisiniz. Özel yaşamınızda uzun bir süredir devam eden karabulutların dağılmasına gerçekçi davranarak hatalarınızın ve size yapılan yanlışların adil bir şekilde farkına varmanızı sağlayacak. İlişkinizi ya iyileştirecek ya da kangren olan sorunları sonlandırıp yeni başlangıçlara yürüyeceksiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder