6 Ocak 2017 Cuma

Oğlak Burcu Ekim 2017 Yorumu

Oğlak Burcu Ekim 2017 Aşk, Evlilik, Kariyer ve Sağlık Yorumları


Genelde en büyük erdemleri ayaklarının yere sağlam basması olan Oğlaklar, Eylül ayında yer ayaklarının altından kayıyormuş gibi hissedecekler ve planlarında değişikliklere gidecekler. Aklınıza hareket şansı tanıdığınızda belirsizliklerle dost olabilirsiniz. Hayal gücünüz sayesinde hiçbir zaman elde edemeyeceğiniz hazinelere kavuşabilirsiniz.

5 Ekim 2017 tarihinde Koç burcu Dolunayı gerçekleşiyor..Ortaklarınızın sizi takdir etmediği kanısına kapılabilirsiniz. Bu yetersiz koşullarda bile iyi tanımlanmış hedefler ve odaklanmış çabalarınızla başarıyı yakalayabileceksiniz.

4 Ekim de özel yaşamınızı ilgilendiren konularda kararlar almak İletişimi mükemmel hale getirmek için uygun zamanlardasınız. Merkür'ün Güneş ile dik açı yaratacağı

8 Ekim günü çok bilgi az bilgiden daha tehlikeli olabilir. Elinize geçecek sınırsız detay arasında bugün kaybolmayın!


10 Ekim'de gerek iş gerekse özel hayatınızda içinizden yükselen enerjiyi en doğru cümlelerle ifade edeceğiniz bir gündesiniz. Emeklerinizin karşılığını alacağınız şanslı bir süreçtesiniz. Özel yaşamınız da şans sizden yana..

19 Ekim tarihinde 2017 tarihinde Terazi burcu Yeniayı size yeni fikirler, yeni bağlantılar sağlayacak ve yanlış anlaşmaları önünüzdeki üç hafta içinde düzeltecek. Beyninizi yeni fikirlere açık tutarak her şeyin iki şekilde görülebileceğini kavramanız, sizi zor günlerinizde rahatlatacaktır.

17 Ekim'de çevrenizdekilere karşı duygusal tepkiler verebilirsiniz özel hayatınızı ilgilendiren konularda aşırı hassas davranışlarınızı dışa vuramamanız içinize kapanmanıza neden olabilir. Hissettiklerinizi paylaşın, Duygularınız olumluda olabilir olumsuzda birlikte olduğunuz insan sizi gerçekten seviyorsa ruh halinizi anlayarak düşündükleriniz ve hissettikleriniz için sizi aydınlatmaya çalışacak açıklamalarda bulunacaktır.

20 Ekim'de öfkenize, güvensizlik duygunuza ve sinirlerinize hâkim olmalısınız. Bugün karmaşa yatışınca çok parlak fikirlere sahip olabilirsiniz. Bugün ayrıca Venüs-Jüpiter konumlanması tüm kırgınlıklarınızı giderecek güçte olacak.

29 Ekim'de evinizde yaşadığınız istikrarsızlık veya iş yerinizdeki problemler, yaşamınızı heyecanlı hale getirecek dönüşümlere olanak sağlayabilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder