22 Ocak 2017 Pazar

Oğlak Burcu Aralik 2017 Yorumu

Oğlak Burcu Aralık 2017 Aylık Burç Yorumları

Aralık ayında Oğlaklar kendilerini daha enerjik ve heyecanlı hissedecek. Böyle olumlu koşullar içinde olmanıza rağmen planlarınızda bazı gecikmeler olabilir. Gecikme veya ertelemeler karşısında ısrarcı değil esnek ve uyumlu olmalısınız. Bu ay en büyük avantajınız, değişen durumlara uyum sağlama kabiliyetiniz olacak.

3 Aralık 2017 İkizler Dolunay'ı, başlamayı düşündüğünüz işleri bir an evvel hayata geçirmelisiniz. Oyalanma erteleme lüksünüzün olmadığının bilinci ile hareket edin. Özel yaşamınızda ise; Kaybetme korkusunun ruhunuzda gezinerek sizi engellemesine gerçeklerden uzaklaştırmasına izin vermemelisiniz.

7 Aralık tarihinde bir şey yapmadan veya söylemeden önce iki kere düşünmelisiniz.  Sosyal deneyimler çok hızlı davranmadığınız ve çok ileri gitmediğiniz sürece her zaman iyidirler. Ancak deneyimlerin daha sonra pişman olacağınız anılara dönüşmesine izin vermemelisiniz.


12 Aralık'ta iş hayatınızda ki durgunluğun son bulduğu maddi gelirlerinizin arttığı önemli tekliflerle karşılaşarak başarı elde edebileceğiniz bir gündesiniz. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insanın bencil ve her şeyi ben bilirim tarzındaki yaklaşımları sinirlerinizi bozabilir.

13 Aralık tarihinde iş hayatınızda sabrınızın getireceği güçlü etkilerle karşılaşacağınızı müjdeliyor sizlere. Fiziksel ve ruhsal enerjiniz yükseliyor ve doğru kararlar almaya başlıyorsunuz. Özel yaşamınızda da sorunları gerçekçi bir şekilde ele değerlendirebilmenin faydasını her anlamda göreceksiniz.

18 Aralık 2017 tarihinde gerçekleşen Yay Yeniay'ı, iş ve eğitim konuları ile ilgili gelişmeleri dikkatle takip etmeli ve hemen her konuda bilgi sahibi olmaya çalışmalısınız. Seçimlerinizi çok iyi yapmalısınız. Kalıplaşmış düşüncelerinizden uzaklaşarak yeni fikir ve önerilerinizle kariyer hayatınızı yeniden şekillendirebileceğiniz özel bir dönemdesiniz.

21 Aralık'ta Güneş'in burcunuza girmesiyle yeni astrolojik yılınız başlayacak. Bugün geçmiş yılı gözden geçirmeniz ve önünüzdeki yıl için planlar yapmanız gerekecek.

22 Aralık'ta iş hayatınızla ilgili fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Günün enerjilerini doğru kullandığınız takdirde meslek hayatınızda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeni bir alana yönelebilir dostlarınızdan aldığınız destekle yeniliklerin içinde yer alabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizle iletişiminiz mükemmel ve keyifli olacaktır.

25 Aralık tarihinde Güneş'in Uranüs ile gireceği dik açı geleneksel yaklaşımınızı işlevsiz kılabilir. Başkalarının yarattıkları sürprizler veya kendi sabırsızlığınızdan dolayı bugün her şeyi bir düzen içinde tutmanız zor olacaktır. Ancak Oğlakların en güçlü yanlarından biri kendilerini sert kurallarla sınırlı tutmayarak değişen koşullar içinde kendileri için en iyi olanı başarma güçleridir. Bugün de eski kurallarınızı aşarak yeni yöntemler geliştireceksiniz. Güneş'in Plüton ile alacağı konum

30 Aralık tarihinde pişmanlık, güvensizlik ve üzüntü içinde kendinizi çok acımasızca eleştirmenize neden olabilir. Geçmişinize bu kadar üzülmek, gelecek için umutsuz olmanıza ve eksik plan yapmanıza neden olabilir. Dolayısıyla geçmişin ağırlıklarından kurtulmalısınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder