13 Ocak 2017 Cuma

Kova Burcu Kasim 2017 Yorumu

Kova Burcu Kasım 2017 Aylık Burç Yorumları

Kovalar bu ayın önemli bir bölümünde işle ilgili konularla ilgilenseler de ay sonunda kazanan onların kalpleri olacaktır. Israr sizi gelecekte iyi bir yere taşımaya yaradığı zaman güzeldir. Sizi ilerlemenizden alıkoyan mevzularda ısrarcı olmayın.

1 Kasım'da Venüs'ün yönetici gezegeniniz Uranüs'e karşı alacağı konum, yaşamınızda ani değişiklikler çıkarabilir. Bugün beklenmedik bir aşk ilişkisi başlayabilir veya yaşamınızda çok önemli gördüğünüz bir yapı çökebilir. Bu ayın Venüs'ün Plüton ile dik açı yaratacağı

4 Kasımda 2017 tarihinde Koç Dolunay'ı gerçekleşiyor..Maddi konularda şanslı bir gün olacağına işaret etmekte; Bu şansı bir yatırım planıyla daha da değerlendirebilirsiniz; Fakat bunun işin sabırlı olmakta fayda var cazip görünen yatırımlar kayıplar yaşamanıza sebep olabilir.

9 Kasım tarihinde Jüpiter ile alacağı konum romantizm ufkunuzu çok genişletecek. Bugün özel zevklerinizde farklar olmasına rağmen sevgilinize karşı çok açık düşünceli olacaksınız.


11 Kasım'da yaşamınızdaki otoriter biriyle ciddi bir tartışma da yaşayabilirsiniz. Tüm karşılaşacağınız engel ve zorlukları ancak yaratıcı yaklaşımlarınızla çözebileceksiniz. Özgürlük arzunuz üzerinizdeki ağır sorumluluklar nedeniyle

15 Kasım'da özgürlüğünüzün kısıtlanması karşısında insanların tamamen özgür olana kadar küçük adımlarla ilerlemeleri gerektiğini hatırlayın. Duyduğunuz hayal kırıklığını dışa vurmak istemenize rağmen bugün enerjinizi sizi önleyen dış faktörlere karşı harcamayın. Heyecanlı ve özgür bir geleceği hazırlamanın sizin elinizde olduğunu unutmayın!

18 Kasım 2017 tarihinde Akrep Yeniay'ı, yumuşak, tatlı ve sevgi dolu geçecek..Arkadaş ve dostlarınızdan sizi umutlandıracak sözler alacaksınız. Ancak bu sözler gerçeklerden çok iyi niyete bağlı olarak verilen sözlerdir. Bugün zevk âlemi sizi gerçeklerden çok uzaklaştırabilir, dikkatli olun!

23 Kasım'da içgüdülerinizi dinleyerek yepyeni bir projeye başlayabilirsiniz. Bu tarihte Mars'ın yaratacağı dik açı sayesinde hayal peşinde koşmaktan vazgeçeceksiniz. Bugün öfkeli ve sabırsız olabilirsiniz. Her ne kadar bu duygular tehlikeli ve olumsuz görünseler de bunları fark etmiş olmanız, onları değiştirmeniz için atmanız gereken ilk adımdır. Sabırsızlık ve öfkeyle bir yere varamayacağınızı öğrenmeli ve duyguları yönetme konusunda kendinizi eğitmelisiniz.

26 Kasım tarihinde yeni yaşamınızda yeni bir yol bulmaya itecektir. Açacağınız yol ile sizi takip edecek pek çok kişiye de rehberlik yapmış olacaksınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder