1 Ocak 2017 Pazar

Kova Burcu Eylül 2017 YorumuKova Burcu Eylül 2017 Aylık Burç  Yorumları

Eylül ayında ilişkilerinizde yaşadığınız karmaşa sizin için en önemli konu olacak. Bu ay büyük ve radikal değişikliklerin yapılması gerektiğine inandığınız bazı ilişkilerinizde yapacağınız küçük değişiklikler, onları yok olmaktan kurtarabilir.

6 Eylül 2017 tarihinde Balık burcunda Dolunay gerçekleşiyor. Büyük mutluluklar yaşayabilirsiniz ancak çok aşırı gitmeyin, kendinizi tüketmeyin ve bu eğlenceli faaliyetlerden çok fazla beklenti içinde olmayın!

7 Eylül'de ailevi konuların ön plana çıkarak huzursuz olduğunuz hemen her konuda karşılıklı anlayışla çözüm bulacağınıza işaret etmekte. Anlayışınız olaylara yaklaşımınızda ki adil tutumunuz sizlere iş ve özel yaşamınızda avantaj sağlayacak. Zevk ve eğlence yaşamak için gerçekleri bir yana koymanız gerekse bile bunu yaparken özenli davranın.13 Eylül'de ilişkileriniz rahat ve huzurlu olacak. Sevdiklerinizle daha eğlenceli zaman geçirmenin yeni yollarını keşfedeceksiniz. Uyumlu ve diplomatik yaklaşımınız zeki ve ısrarcı iş arkadaşlarınız veya ortaklarınızın direncini projelerde alt etmenizi sağlayacaktır. Projelerde kalbinizi ve inancınızı sunumlarınıza yansıtmanız insanların kolay ikna olmalarını ve sizi takdir etmelerini sağlayacak.

20 Eylül 2017 tarihinde Başak burcunda meydana Yeniay, hedeflerinize doğru tüm donanımınız ve yüksek enerjinizle ilerleyin. Yaşamınızın en keyifli döneminin heyecanı tüm ruhunuzu saracak. Yaşamınızda ektiğinizi biçeceğiniz bir dönemdesiniz. İş hayatınızda sizden yaşça büyük dostlarınız vasıtasıyla hayallerinizi gerçekleştirme imkânı bulabileceğiniz önemli fırsatlarla karşılaşacaksınız. .

25 Eylül'de kuralları ihlal edebilirsiniz. Elinizde yetki olması halinde bugün ortaya çıkabilecek bir kargaşayı düzeltebilirsiniz.

Ancak 26 Eylül tarihinde aşk hayatınızda son derece coşkulu gelişmelerle yüreğinizin coşacağına işaret etmekte. İşinizle ilgili ise bugün alacağınız bir haber kaygılarınızı sona erdirebilir. İşinizle ilgili kalıcı ve güçlü bir başlangıç gerçekleştirebilirsiniz

29 Eylül'de 3. Kısa Seyahatler Evinizi aydınlatacak olan Koç Dolunay'ı gününüzü beklenmedik şekilde bozabilir ve sizi başka şeylerle uğraşma durumunda bırakabilir. Kendinize yeni bir yön ararken sakin kalmanız beklenemez ancak paniğe kapılmamalısınız. Eğer yapacağınız ufak bir kaçamağın size enerji ve huzur getireceğine inanıyorsanız bunu kimse fark etmeden yapmanız gerekecek. Herkesin çok stresli olduğu ve çok çalıştığı bugün sizin kaçamak yaparak kısa bir seyahate çıkışınız yanlış anlaşılabilir ve arkadaşlarınızla aranızı bozabilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder