6 Ocak 2017 Cuma

Kova Burcu Ekim 2017 Yorumu

Kova Burcu Ekim 2017 Aşk, Evlilik, Kariyer ve Sağlık Yorumları

Ekim ayında ilişkilerinizde yaşadığınız karmaşa sizin için en önemli konu olacak. Bu ay büyük ve radikal değişikliklerin yapılması gerektiğine inandığınız bazı ilişkilerinizde yapacağınız küçük değişiklikler, onları yok olmaktan kurtarabilir.


5 Ekim 2017 tarihinde Koç burcu Dolunayı gerçekleşiyor. Büyük zevmutluluklar yaşayabilirsiniz ancak çok aşırı gitmeyin, kendinizi tüketmeyin ve bu eğlenceli faaliyetlerden çok fazla beklenti içinde olmayın!

7 Ekim'de özel yaşamınızda beraberliği devam eden Koç’lar kendinize haksızlık ediliyormuş düşüncesine kapılarak kırıcı davranışlar sergileyebilirsiniz.

19 Ekim tarihinde 2017 tarihinde Terazi burcu Yeniayı gerçekleşiyor.. Sevdiklerinizle daha eğlenceli zaman geçirmenin yeni yollarını keşfedeceksiniz. Uyumlu ve diplomatik yaklaşımınız zeki ve ısrarcı iş arkadaşlarınız veya ortaklarınızın direncini projelerde alt etmenizi sağlayacaktır. Projelerde kalbinizi ve inancınızı sunumlarınıza yansıtmanız insanların kolay ikna olmalarını ve sizi takdir etmelerini sağlayacak.


20 Ekim'de iş hayatınızda başarılı bir sürece merhaba deyin. Toplum içindeki konumunuzu belirlerken zorlayıcı olaylarla karşılaşabilirsiniz bugün bencillik ve kibirli davranışlardan uzak durun. Planlarınızı belli bir amaç doğrultusunda derleyip toparlamanız ve bu amaca yönelik bilinçli düzenlemelerde bulunmanız sizi bir çok konuda güçlü kılacaktır. Mars'ın Plüton ve Uranüs ile alacağı konum yüzünden

25 Ekim'de kuralları ihlal edebilirsiniz. Elinizde yetki olması halinde bugün ortaya çıkabilecek bir kargaşayı düzeltebilirsiniz.

26 Ekim tarihinde iş ve aile hayatınızda yenilenmeniz ve olumlu yönde yapılanmalar gerçekleştirmeniz için destekliyor. Bu süreçte dikkat etmeniz gereken konular araç kullanırken dikkatli olmak ve diğer sürücülerle tartışma içine girmemek bir anda öfkenize yenilerek geri dönüşü olmayan sıkıntılı durumlarla karşı karşıya gelebilirsiniz.

29 Ekim'de yeni bir yön ararken sakin kalmanız beklenemez ancak paniğe kapılmamalısınız. Eğer yapacağınız ufak bir kaçamağın size enerji ve huzur getireceğine inanıyorsanız bunu kimse fark etmeden yapmanız gerekecek. Herkesin çok stresli olduğu ve çok çalıştığı bugün sizin kaçamak yaparak kısa bir seyahate çıkışınız yanlış anlaşılabilir ve arkadaşlarınızla aranızı bozabilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder