23 Ocak 2017 Pazartesi

Kova Burcu Aralik 2017 Yorumu

Kova Burcu Aralık 2017 Aylık Burç Yorumları

Aralık ayında iş yaşamınızda bazı zorluklarla karşılaşsanız bile bunların özel yaşamınızdaki zevkleri yaşamanıza engel olmalarına izin vermemelisiniz. İşinizi sevmeniz halinde bu ay 10. Kariyer Evinize girecek olan pek çok gezegen size yeterli motivasyonu sağlayacak. Bu ay karşınıza çıkacak güçlükler nedeniyle gelişiminizi tespit etmeniz çok zor olsa bile mücadeleyi bırakmayın. Sonunda tüm engelleri aştığınızı göreceksiniz.

2 Aralık'ta Güneş'in Jüpiter'e karşı alacağı pozisyon felsefi yönünüzü güçlendirerek kısa vadeli sorunlar yerine geleceğe bakmanızı sağlayacak. Bu şekilde ortaya çıkaracağınız krokiyi detaylarla doldurmak için çok daha fazla düşünecek ve plan yapacaksınız.

3 Aralık 2017 İkizler Dolunay'ı, finansal konularda riskleri doğru yönetemediğiniz takdirde kazançlı çıkabileceğinizi müjdeliyor sizlere. Özel yaşamınızda ise bitiş ve başlangıçlar söz konusu sıkıntılar arkanızda kalıyor ve siz sevgi dolu günlere ilerliyorsunuz.

10 Aralık'ta yakın çevrenizde arkadaş ilişkilerinizde dikkatli olmamız için uyarıyor sizleri ağzınızdan çıkan iyi niyetli her cümlede art niyet aranabilir ve hiç ilginiz olmayan konuların tam merkezinde bulabilirsiniz kendinizi. İş hayatınızda da buna bağlı krizlerle karşı karşıya kalabilirsiniz kelimelerinize yaklaşımlarına özen gösterin ve sorunları üzerinize çekmeyin.


11 Aralık'ta iş hayatınızda finansal konularla ilgili önemli kararları ve bilgileri 3ncü şahıslarla paylaşmamalısınız. Birlikte çalıştığınız kişiler rakiplerinize bilgi sızdırabilir ve son anda tüm planlarınız alt üst olabilir.

12 Aralık'ta aşk hayatınızda son derece coşkulu gelişmelerle yüreğinizin coşacağına işaret etmekte. İşinizle ilgili ise bugün alacağınız bir haber kaygılarınızı sona erdirebilir.

17 Aralık'ta sizi engelleyecek ve sağduyunuzu azaltacak. Hatta bugün geçersiz yaklaşımları benimseyecek veya gerçekleri arkanızda bırakarak hayallere yöneleceksiniz. Sizin göreviniz sadece kendinize manevi ilham bulmak değil çevrenizdekileri de maddi dünyanın arkasındaki metafizik gerçeklere inandırmak olmalı.

18 Aralık 2017 tarihinde gerçekleşen Yay Yeniay'ı, sizi şevklendirse de bulunduğunuz grup içinde fazladan sorumluluk almaktan kaçınmalısınız.

22 Aralık'ta Venüs'ün Jüpiter'e karşı alacağı konum, sizi fazla bonkör yapabilir. Hâlbuki başarılarınızdan elde ettiğiniz getiriyi herkesle değil öncelikle sevdikleriniz ve yakınızdakilerle paylaşmalısınız. Bugün sınırsız bir aşk yaşayabilirsiniz ancak birini sevmek onun tüm kusurlarını kabul etmek değildir.

28 Aralık'ta işinizle ilgili her konuda göstereceğiniz cesaretle başarılı sonuçlar alacağınızı müjdeliyor sizlere. Büyük projeleri gerçekleştirebilir finansal olarak şansınızı akıllıca değerlendirebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinize biraz daha fazla zaman ayırmalısınız. Bugün her şey aşk hayatınızı güçlendirmek için ilerleyecektir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder