8 Ocak 2017 Pazar

Koç Burcu Kasim 2017 Yorumu

Koç Burcu Kasım 2017 Aylık Burç Yorumları

Kasım ayında başarınızın dış gelişmelerle değil manevi ve kişisel gelişiminizle ölçülmesi gerektiğini aklınızdan çıkarmamalısınız. Bu ay işyerinizdeki ve özel hayatınızdaki baskılar dayanılmaz gibi görünse de üzerinizdeki kozmik enerji sizi her şeyin üstesinden gelir hale getirecektir. Bu noktada isterseniz hedeflerinize ulaşım tarihlerinizi erteleyebilir veya kişisel, manevi gelişim ve mükemmelliğe olan inançlarınızı güçlendirebilirsiniz.

1 Kasım tarihinde iş hayatınızda bir kişinin planlarınıza müdahalesi sizi sinirlendirebilir. Bir dost veya sevdiğinizin planlarınızın yoluna girmesini sağlamasına yol açacaklar.

4 Kasımda 2017 tarihinde Koç Dolunay'ı gerçekleşiyor..Planlarınız muhteşem sonuçlar verecek. 5–6 Kasım tarihlerinde hayalleriniz gerçeklerin önüne geçer gibi olsalar da hayalperest davranışlarınız Neptün sayesinde sakinleşip ortadan kalkacak.

9 Kasım'dailişkilere hızla girebilecek ve çok hızlı âşık olabileceksiniz ancak sizin sorununuzun âşık olmak değil aşkı sürdürebilmek olduğunu unutmamalısınız.13 Kasım tarihinde çevrenizde olan dramatik değişiklikler planlarınızı oldukları gibi devam ettirmekte zorluk yaratacak.

14 Kasım'da işinizle ilgili konularda yaşanacak hassasiyetlere işaret etmekte üzerinize gelinebilir baskılarla karşılaşabilirsiniz duygusal davranmamalı tepkilerinizi diplomatik bir şekilde ortaya koymalısınız . Özel yaşamınızda ise geçmişte yaşadığınız özlemle andığınız mutluluk kapınızı çalışıyor şimdi size düşen güzelliklere sahip çıkıp aşk hayatınızı aşkla emekle ilmek ilmek işlemek olmalı.

18 Kasım 2017 tarihinde Akrep Yeniay'ı, hayallerinizi kaybetmeden pratik çözümler üretmenize destek olacak.

21 Kasım'da yeni bir seyahate hazır hissediyor olacaksınız ancak içinde bulunduğunuz karmaşık duygusal ilişki, yeni seyahat planlarınızı ertelemenize neden olacak. Karmaşık duygusal ilişkileri düzeltmek çok zor olmakla beraber

23 Kasım'da sizi ilişkilerinizde ve planlarınızda kararlı davranmaya yöneltecek.

26 Kasım tarihinde  karmaşık ilişkiler, stratejik planlar ve içgüdüsel tepkiler iş ve maddi yaşamınızı olumsuz etkileyebilir. Bu dönemde başkalarının ön yargılarına hazırlıklı olmalısınız. Gerçeklerle yüzleşmek durumuzu düzeltmenize yardımcı olacaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder