2 Ocak 2017 Pazartesi

Koç Burcu Ekim 2017 Yorumu

Koç Burcu Ekim 2017 Aşk, Evlilik, Kariyer ve Sağlık Yorumları

Sevgili Koçlar, geçmişte olanları geri bırakarak hareket ettiğinizden ilişkileriniz ve iş yerinizde daha önce olmuş olan gerginlikler bu ay silinip gidecekler. İçinde bulunduğunuz önemli ilişkiler bu ayın 5'inde dikkat ve özen istemekle beraber bu ilişkiler içindeki herkes mantıklı davrandığınızın farkında.

5 Ekim 2017 tarihinde Koç burcu Dolunayı gerçekleşiyor..Yeniliklere karşı istekli davranmanız yönünde harekete geçiriyor sizleri. Yeni insanlar tanımaktan çekinmeyin, sosyal ilişkilerinize her zamankinden daha fazla önem verin. Doğru zamanda, doğru yerde, doğru insanlarla karşılaşmanın getirdiği şansı yakalayacağınız çok özel zamanlardasınız. Bugün yakınlarınızla ilişkilerinizde dinleyen taraf olmaya özen gösterin.

9 Ekim tarihinde hayallerinizi gerçekleştirmek için arkadaşlarınızın tavsiyelerini dinlemelisiniz. Bugün iş yaşamınızda başarı elde etmek için ne gerekirse yapacak durumdasınız. Maddi anlamda da hızlı gelişmelerle ilerlemeler kaydedeceksiniz.


10 Ekim tarihinde iş hayatınızda yüksek enerjiniz ve bilginizi konuşturmanın getireceği maddi kazançlardaki artışı müjdeliyor sizlere. Önemli görüşme ve toplantılarınızda istekleriniz kabul görecektir. Daha önceden planladığınız pek çok konu ile ilgili konuşma ve görüşme imkanı bulabilirsiniz. Yeni insanlar tanıyabilir iş birlikleri ile yeni teklifler alabilir farklı bir projenin başında yer alabilirsiniz

19 Ekim tarihinde 2017 tarihinde Terazi burcu Yeniayı, tarafsızlığı ile size olayın tüm boyutlarını gösterecek ve siz de aldığınız karardan pişman olmayacaksınız. Mars ve Uranüs'ün desteği ile içgüdüleriniz kuvvetlenirken doğru atakları yapmakta çok başarılı olacaksınız. Dinamik yaklaşımınız çevrenizdeki gerginliği biraz azaltsa da size arkanızdan yöneltilen eleştirileri su yüzüne çıkarmayacak. Bu dönemde ne yaptığınız kadar bir işi nereye kadar götürdüğünüz, yani sınırlarınız da büyük önem taşıyacak. Sınırlarınızı her alanda zorlamaktan kaçınmalısınız.

25 Ekim'de yaşamınız kontrolden çıkmış gibi gözükecek ve Güneş ile Satürn birlikteliği sizi durup düşünmeye zorlayacak. İşleri sonuca götürmeden, iyi değerlendirme yapmakta yarar vardır. Yapmakta olduğunuz işleri duygusallığınızı işin içine karıştırarak zorlamaktan kaçınmalısınız.

28 Ekim'de iş hayatınızın bir hayli önem kazandığına dikkat çekmekte. İşinin uzmanı kişilerden alacağınız öneri ve destekle kendinize olan güveninizi birleştirecek önemli girişimler elde edecek gelen her şansı akıllıca değerlendireceksiniz.

29 Ekim tarihinde kozmik enerjiniz en üst noktaya varacak ve heyecanınız artacak ancak aynı gün Neptün belli ölçüde düşüncelerinizi karıştırabilir. Sağduyulu davranışlarınız başladığınız işleri bitirmeniz için yeterli zaman, para ve enerji sahibi olmanızı sağlayabilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder