14 Ocak 2017 Cumartesi

Koç Burcu Aralik 2017 Yorumu


Koç Burcu Aralık 2017 Aylık Burç Yorumları

Bu ay en önemli projeniz çevrenizdeki fırsatları patrik çözümlerle değerlendirmek olacaktır. Bu dönemde yaşamınızı tümünden değiştirecek büyük değişiklikler yerine günlük yaşamınızda ufak değişiklikler yapmaya yönelmelisiniz.

Bu ay Jüpiter size çok önemli bilgiler kadar gereksiz veriler de sağlayacaktır. Önemli olan bu veriler içinde işinize ve planlarınıza yarayacakları ayırarak kullanabilme yeteneğiniz olacaktır. Bazen çok fazla bilgi kafa karışıklığı ve yanlış sonuçlar çıkmasına neden olabilir.

1 Aralık'ta çevrenizde bulunan sizden farklı düşünen kişilerle aranızda, ufak tefek tartışmalar yaşanabilir. Mümkünse sakin ve hoşgörülü davranmaya çalışırsanız; huzurunuz kaçmamış olur. İlişkilerinizde veya gündelik temponuzda sağlığınıza dikkat etmenizi öneriyorum. Birlikte olduğunuz kişilerle eleştiriden uzak, ılımlı bir şekilde anlaşmaya çalışmanız bugün gayet önemli. İletişimsel ve zihinsel açıdan gayet mantıklı düşünebilme ve planlama gücüne sahipsiniz.

3 Aralık 2017 İkizler Dolunay'ı, özel ilişkilerinizde başkalarına fazla güvenmemelisiniz çünkü bazen en yakın arkadaşlarınız bile istemeden de olsa yaptığınız yanlışları onaylıyor gibi gözükebilirler.


10 Aralık tarihinde Merkür'ün 9. Felsefe Evinize girmesiyle kafanız biraz karışabilir. Bugün kuramsal yaklaşımlara pratik çözümlerden daha fazla öncelik verebilirsiniz.

11-15 Aralık tarihlerinde finansal anlamda uzun zaman once yaptığınız işler size hızlı bir şekilde kazançlar sağlamaya başlıyor. Bu dönem yatırımlar için düşünmeli araştırmalar yapmalı ve paranızı nasıl değerlendireceğinizi netleştirmelisiniz.

18 Aralık 2017 tarihinde gerçekleşen Yay Yeniay'ı, üstünüze taşıyabileceğinizden fazla yük veya sorumluluk almadığınız sürece içinizdeki dinamizm ve heyecan sizi bu zorlu günde başarıya götürebilir.

20 Aralık tarihlerinde yaptıklarınız sonucu ulaşacağınız hedefler hakkında çok fazla iyimser olmamalısınız. İyimserlik insan için büyük bir erdemdir ancak fazlası insanın planlarında hataya ve hayal kırıklıklarına neden olabilir.

21 Aralık'da müdahale etmeniz gereken konular söz konusu olabilir. Her ne olursa olsun adaletli davranmalı ve haklı olanın yanında durmalısınız. İş hayatınızda tüm planlarınızda değişimler yaşayabilirsiniz iletişim konularında karışıklıklar yaşamanız olası. İş yerinizde gerginlikler yaşamanız çok yüksek bu durum işinize olan konsantrasyonunuzu bozabilir sabırlı olu..

22 Aralık tarihinde hayallerinizi gerçekçi planlarınızla birleştirme olanağı çıkaracaktır. İş ve eğitim hayatınızda olumlu gelişmeler yaşayabilir ve size destek verecek insanların dikkatini çekerek olumlu ilişkiler kurabilirsiniz. Bugün tüm pozitif enerjinizi bu konularda cesur bir şekilde kullanmalısınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder