30 Ocak 2017 Pazartesi

İrem Su Şubat 2017 Aylik Burçlar


Koç Burcu Şubat 2017 Burç Yorumu

Sevgili Koçlar, 3 Şubat tarihinde Venüs burcunuzda seyrine başlıyor. İkili ilişkilerde yeni tanışmaların göstergesi olduğu gibi, var olan ilişkilerinizde duygularınızı açıklayıp kendinizle alakalı konuları öne almanızı işaret ediyor. İsteklerinizi para kazanarak elde etmek isteyeceksiniz. Bireysel arzuların ve ikili ilişkilerin olumlu yöne gidebilmesinde önemli bir enerji. 7 Şubat tarihinde Merkür, Kova burcunda seyrine başlıyor. Düşüncelerinizi dışarıya aktarmanızda size yenilikçi düşünme imkanı sağlayacak. Arkadaşlıklarınız güçlü görünüyor. Dostlarınızla düşüncelerinizi paylaşacaksınız.

11 Şubat tarihinde Halkalı Ay Tutulması, Aslan burcunda gerçekleşiyor. Ay tutulmalarında duygular içgüdüsel olarak ortaya çıkıyor. Sizin ihtiyaçlarınızla başkalarınızın gereksinimleri arasında uzlaşıya açık problemler yaşayabilirsiniz. Önümüzdeki altı ay içerisinde aşkı ede etmek veya mevcut ilişkinizde etkili kılmak istiyorsunuz. Her türlü ihtiyacınızı elde etme ve duygularınızı gösterme gücü kazandığınız bir dönem olacak. Devam eden ilişkinizde bir sorun yoksa evliliğe gidebilir. İçgüdüsel olarak arzularınızı belirleyip yeni gelişmelere adım atacaksınız. İlişkilerinizde altı aylık dönemde olumlu gelşmeler yaşanacağı gibi, yeni bir ilişkiye de ne istediğinizi ve gereksinimlerinizi ortaya koyarsanız sağlıklı bir şekilde adım atabilirsiniz. Zamanı vermek ve sabırlı olmak gerek.

18 Şubat tarihinde Güneş, Balık burcunda seyrine başlıyor ve hemen ardından 26 Şubat’ta ise Balık burcunda Halkalı Güneş Tutulması gerçekleşiyor. Balık burcu tutulmaları genelde Neptün etkisinde olduğu için ılımlı etkilere sahip bir tutulma olacak. Önümüzdeki altı ay içerisinde her şeyi muhasebe etmenizi sağlayacak ve sizi rahatsız edip bağımlı kılan konuların yavaşça sizden uzaklaştığını hissedeceksiniz. Artık kendinizi daha fazla ifade edebileceğiniz gelişmeler yaşayacaksınız. Etkin olumlu gelişmelere gebe bir dönem. Bu iki tutulma da sizin için önemli, yararlı ve hayrınıza olacak gelişmelerin ortaya çıkacağı bir sürece giriyorsunuz özellikle Ağustos ayına kadar. Yanlışlar sona erecek ve olumlu gelişmelerin önü açılacak. Her şey gönlünüzce olsun.

Boğa Burcu Şubat 2017 Burç Yorumu

Sevgili Boğalar, 3 Şubat tarihinde Venüs, Koç burcunda seyrine başlıyor. İş hayatınızda aktif olarak hareket edemiyorsanız, mevcut durumlar içerisinde sizi engelleyeni bir şeyler varsa bunun sıkıntısını çekiyorsunuz. Her şeyi kendi içinizde gözden geçirdiğinizde ne kadar tatmin olmadığınızı
tartacaksınız Venüs’ün bu geçişi, epeyce uzun sürecek. İş hayatınızla ilgili konularda sizi rahatsız eden konuları çevrenizle birlikte gözden geçirmeniz gerek. Kimliğiniz ve kişiliğinizin önünde sizi engelleyen bir şeyler varsa gözden geçirmelisiniz. 7 Şubat tarihinde Merkür, Kova burcunda seyrine başlıyor. Kariyer yaşantınızla ve maddiyatla ilgili konularda yeni bir şeyler yapmak istiyorsunuz. Kendinizi ifade etmek istiyorsunuz. Farklılık isteğiniz ortaya çıkacak. Yeni bir iş ortaya çıkabileceği gibi, işteki sorunlarınız da ortadan kalkabilir.

11 Şubat tarihinde Aslan burcunda Halkalı Ay Tutulması meydana gelecek. İş hayatınızla ilgili, önümüzdeki altı ayda bir dönüşüm ve yeni gelişmeler yaşanabilir. İçgüdüsel olarak beklediğiniz dönüşüm ve değişim, bu noktada ortaya çıkacak. İş hayatı ve sağlıkla ilgili meselelerin önemi de bu dönemde tekrar vurgulanıyor. Yeni bir iş, ev ya da yaşantının başlangıcını yapmada bu dönem olumlu gelişmeleri ortaya çıkartacak.

18 Şubat tarihinde Güneş, Balık burcunda seyrine başlayacak ve 25 Şubat’ta da Halkalı Güneş Tutulması yine aynı dönemde gerçekleşecek. İlham ve sezgi gücünüz artacak. Eğer ileriye dönük planlarınızda bir yavaş ilerleme söz konusuysa, bunu olumlu karşılayacaksınız. Önümüzdeki altı ay, sizin için gelişmelerin yerine oturduğu bir dönem olacak. Sabırlısınız ve sonucu olumlu olacak. Her şey gönlünüzce olsun.


İkizler Burcu Şubat 2017 Burç Yorumu

Sevgili İkizler, 3 Şubat tarihinde Venüs, Koç burcunda seyrine başlıyor. Özellikle ileriye dönük hedeflerinizde sizi engelleyen meseleleri kolaylıkla çözebilmenizi sağlayacak bir döneme giriyorsunuz. Yeni dostlar ve yeni ilişkileri müjdeleyebilir. Aktif bir Venüs-Koç geçişi yaşayacaksınız ve maddi getirileri yüksek olacak.

7 Şubat tarihinde Merkür, Kova burcunda seyrine başlıyor. Yurtdışı seyahatleri mümkün olabileceği gibi, ilk kez karşılaşacağınız insanlar arasında kendinizi ifade edip farklı insanlarla tanışabilirsiniz. Olumlu ve sürpriz gelişmelere açık bir dönem.

11 Şubat tarihinde Aslan burcunda Halkalı Ay Tutulması gerçekleşecek. Özellikle iletişim, yakın çevreniz, aileniz, yeni tanışacağınız insanlar ve kurulacak ilişkiler anlamında önemli bir dönem. Önümüzdeki altı ay sizin için farklı bir yere yerleşme anlamında etkili bir dönem. Kendinizi ve duygularınızı samimi bir şekilde ifade edebilmek için özgüveniniz ortaya çıkacak ve önümüzdeki altı ay süresince yeni gelişmeler sizi çok mutlu edecek.

18 Şubat tarihinde Güneş, Balık burcunda seyrine başlıyor. 26 Şubat’ta da Halkalı Güneş Tutulması Balık burcunda gerçekleşecek. Önümüzdeki beş altı aylık süreç, iş hayatınızla ilgili meselelerin çok önemli olduğunu gösterecek. Özellikle hesap hatalarına karşı dikkatli olmalısınız. Yeteneklerinizi ortaya koyarken sabırlı ve dikkatli olmalısınız. Sizi engelleyen şeylerin ortadan kalkacağını işaret ettiğini söyleyebiliriz ayrıca. Zor şartları herkesin yaşadığını göz önde bulundurarak sabırlı ve anlayışlı bir şekilde hareket etmeniz gerektiğini göz önünde bulundurmalısınız. Her şey gönlünüzce olsun.

Yengeç Burcu Şubat 2017 Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler, 3 Şubat tarihinde Venüs, Koç burcunda seyrine başlıyor. İletişiminiz, ortaklık duygunuz ve maddi-manevi konularda iş hayatınızı odak noktası olarak belirlediğiniz bir dönem olacak bu. Venüs’ün sosyal ilişkilerden profesyonel konularda her şeyde iş hayatınız etkin olup ılımlı adımlar atmanızı işaret ettiği bir dönem olacak.

7 Şubat tarihinde Merkür, Kova burcunda seyrine başlıyor. Çabuk harcayabilirsiniz, buna dikkat etmelisiniz. Hızlı yanlış kararlar almaktan kaçının. Evliyseniz eşiniz çabuk hareket edebilir, dostça uyarmakta yarar var.

11 Şubat tarihinde Aslan burcunda Halkalı Ay Tutulması meydana geliyor. Bu tutulma her yönden maddi konuları ele alıyor. Gelir-gider dengenizi iyi belirlemelisiniz. Özellikle önümüzdeki Şubat-Nisan döneminde her şeyi dikkatlice ele almalısınız. Halkalı Ay Tutulması, önümüzdeki altı ayı ele aldığı için işinizin önemini ortaya çıkartıyor. Ailenizin veya kendinizin temel ihtiyaçlarını önemsemelisiniz. Maddi konuları ve giderleri zaman yayıp bütçenize dikkat etmelisiniz.

18 Şubat tarihinde Güneş, Balık burcunda ilerliyor ve 26 Şubat tarihinde Halkalı Güneş Tutulması da aynı burçta gerçekleşiyor. Çevrenizi inceleyip analiz etmeli ve eğer çevreniz sizi maddi-manevi konularda tatmin etmiyorsa dış dünyaya bakmalısınız. Kendinizi ve yeteneklerinizi izleyerek ve göz önünde bulundurarak hareket etmelisiniz. Değişimi işaret eden bir dönem, ancak bu değişimi önümüzdeki altı ay içerisinde dikkatlice ele almalısınız. Her şey gönlünüzce olsun.

Aslan Burcu Şubat 2017 Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar, 3 Şubat tarihinde Venüs, Koç burcunda seyrine başlıyor. Sizin için yolculuk, yeni tanışmalar, aktif olma isteği, tanıdık çevrelerden ziyade farklı insanlarla bir araya gelme isteğinizi ortaya koyacak. Bir iş tercihinizde bulunabilirsiniz. Başka bir şehirden gelebileek bir iş teklifiyle karşılaşabilirsiniz. Biraz sabırlı olursanız bu gelişmeler karşınıza çıkabilir. 7 Şubat tarihinde Merkür, Kova burcunda olacak. Şu andaki beraberliğinizde kendinizi ifade etmek ve ifade eden bir partneri dinlemek durumundasınız. Bir tanışmanın da göstergesi olabilir. Maddi açıdan da bazı görüşmeler olabilir. Gruplar halinde toparlanarak büyük bir grup oluşturup yeni fikirlerinizi ortaya koyabilirsiniz.

11 Şubat tarihinde Halkalı Ay Tutulması, burcunuzda gerçekleşecek. Önümüzdeki altı ay süresince içeriden kendinizi ifade etme hissiyle dolacaksınız. Ancak karşı tarafı da dinlemelisiniz. İkili ilişkilerde evlilik veya bir ilişkinin bitişi gibi gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Gelişim yolunuz öncelilkle kendinizle yüzleşip arzularınızı belirlemek olmalı. Uzak bir yerde biriyle tanışıp evlenebilir, yakın çevrenizden birisi mutlu olabileceğiniz biriyle tanışmanızı sağlayabilir, yurtdışıyla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz

18 Şubat’ta Güneş, Balık burcunda seyrine başlıyor ve 26 Şubat’ta Halkalı Güneş Tutulması Balık burcunda gerçekleşiyor. Mali konularda adım atmadan önce sağlamcı düşünmelisiniz. Üç yıldan daha uzun süreli borçlar altına girmemelisiniz. Bu tutulma size, birilerinden destek beklemek yerine kimseye güvenmeyip kendinize güvenip kendi gücünüzle altından kalkabileceğiniz borçların altına girmeniz gerektiğini işaret ediyor. Her şey gönlünüzce olsun.

Başak Burcu Şubat 2017 Burç Yorumu

Sevgili Başaklar, 3 Şubat tarihinde Venüs, Koç burcunda seyrine başlıyor. Borçlarınızı halledeilmek için yeni tercihler ve yeni adımlar atmanız yönünde etkili bir sürece giriyorsunuz. Bir anda verilen kararların pişmanlık verebileceğini unutmayın. Birilerine güvenebilirsiniz ancak gerçekçi olup güven olgusunu ön plana almalısınız. Sizin kazancınızda bir sıkıntı varsa, farklı arayışlara girişebilirsiniz. Fakat bilinçli olmakta yarar var.

7 Şubat tarihinde Merkür, Kova burcunda seyrine başlıyor. Aslında istediğiniz kendinizi gösterip isteklerinizi ortaya koymak. Sesinizi duyurmak istiyorsunuz çünkü sıradanlığa tahammülünüz yok. Bu arayışlar, farklı fikirleri ortaya koymanızı sağlayacak.

11 Şubat tarihinde Aslan burcunda Halkalı Ay Tutulması oluşacak. Önümüzdeki altı aya uzanan bir süreç gerçekleşiyor. Kafanızı kurcalayan ve yorgunluk uyandıran durumların üstünü örtmek yerine bunları çözmeye gayret etmelisiniz. Kendinizi ifade etmenizi işaret ediyor bu tutulma. Ailenizden destek bulup bulmadığınızı, onlarla olan problemlerinizi inceleyeceksiniz. Bunlar olumlu yönde önümüzdeki altı ay içerisinde hareketlenmeye başlayacak. Bilinçli olup maddi ve manevi konularda bu ay tutulması zaman zaman psikolojik sıkıntıları işaret edebilir. Kendinize bakıp eksiklerinizle yüzleşmelisiniz.

18 Şubat tarihinde Balık burcunda Güneş ilerleyecek ve 26 Şubat tarihinde aynı burçta Halkalı Güneş Tutulması gerçekleşecek. Aldanışa yol açan ve yapısı bozuk ilişkiler bu dönemde sona erebilir. Diyebiliriz ki, her şekilde ilişkiler anlamında sizin hayrınıza olan gelişmeler başlıyor. Söylenenlere değil, gördüklerinize bakın. Her şey gönlünüzce olsun.

Terazi Burcu Şubat 2017 Burç Yorumu

Sevgili Teraziler, 3 Şubat tarihinde Venüs, Koç burcunda ilerlemeye başlıyor. Burada ikili ilişkiler çok önemli. Hayatın güzelliklerini hissedip bu alanda ilişkiler kurmak istiyorsunuz. Venüs, Koç burcunda çok etkili çünkü hareketleriyle Nisan ayına kadar etkileri hissedilecek. Mali yönden bazı meseleleri gözden geçireceksiniz. Partnerinizde hangi kriterleri göz önünde bulundurduğunuza da dikkat edeceksiniz. Her anlamda öne çıkmaya hazırsınız ama kendine güvenen bir partner isteğiniz var.

7 Şubat tarihinde Merkür, Kova burcunda olacak. Gruplar ve ikili ilişkiler içerisinde dikkatli olmanız ve farklı bir şeyler yaşama arzusuyla dolduğunuz bir dönem. Hayatınızı gözden geçirip farklı yeteneklerinizi gözden geçirip ortaya koyma yolunda etkili bir dönem olacak.

11 Şubat tarihinde Aslan burcunda bir Halkalı Ay Tutulması gerçekleşecek. Bu tutulma oldukça önemli. İkili ilişkilerde önümüzdeki altı ayın önemini bu tutulma şaret edecek. Hiç aklınızda olmadan bir evliliğe adım atabilirsiniz. Özgüven ve kendinizi gerçekleştirme isteğiniz ortya çıkacak. Fark edilmek isteyeceksiniz. Öyle bir güven duygusu söz konusu ki, ister istemez öne çıkacaksınız. Bunu altı aya yayarak ele almalısınız.

18 Şubat tarihinde Güneş, Balık burcunda olacak aynı burçta 26 Şubat tarihinde Halkalı Güneş Tutulması gerçekleşecek. Sağlığınızla ve yanınızda çalışanlarla ilgilenip daha iyi ve ılımlı bir yaşam beklentisi içinde olacaksınız. Kendinize bakıp her şeyinizle ilgilenmek ve tazelenmek isteyeceksiniz. Hayatınızda bazı şeyleri değiştiremeyeceğinizin farkında olup endişelerden bu olumlu enerjiler sayesinde kaçınmalısınız. Kendinize zaman tanıyın. Beş altı ay içerisinde olumlu gelişmeler yaşayacağınızın farkında olmalısınız. Her şey gönlünüzce olsun.

Akrep Burcu Şubat 2017 Burç Yorumu

Sevgili Akrepler, 3 Şubat tarihinde Venüs, Koç burcunda seyrine başlayacak. Bu geçiş özellikle ikili ilişkilerinize dikkatli bakmanızı sağlayacak. Eğer yalnızsanız geçmiş ilişkilerinizin etkileri devam ediyor olabilir. İş ortaklarınızla ilişkilerinizi de ele alacaksınız. Duygusal ve fiziksel anlamda kendinizi iyileştirmek isteyeceksiniz. Günlük temponuzda kendinizi ilişkilerinizi düzenlemeye yönlendireceksiniz. Yer yer agresif davranabilirsiniz ancak yanlışa yürümemek için dikkatli olmalısınız.

7 Şubat tarihinde Merkür, Kova burcunda olacak. Ailenizle olan ilişkinizde ve ileriye dönük planlarınızı gözden geçirdiğinizde ailenizden destek görüp görmediğinizi sorgulayacaksınız. Özellikle maddi ve geleceğinizi etkileyen olaylarda bu kadar baskın ve olumsuz düşünmeyin.

11 Şubat tarihinde önümüzdeki altı ay boyunca etkili olacak bir ay tutulması gerçekleşecek. İş hayatınız ve ev yaşamınızı etkileyen birçok konu bu tutulmadan payını alacak. Kendinizce bir gelecek tasarınız var ve neler yaşadığınızı inceleyeceksiniz. Bunları düzenlemeniz için altı aylık süreç size olumlu gelişmeleri işaret ediyor. Özgüveniniz bu altı ay içerisinde çok önemli. Bir müddet, geçici bir işte çalışıp daha sonra kariyerinize yönelebilirsiniz. Kendi yeteneğinizi keşfedeceğiniz bir alanda ustalık elde edebilirsiniz. Şartlara göre hareket etmelisiniz.

18 Şubat Güneş-Balık geçişi sizin için aşk hayatıyla ilgili konularda ılımlı ve aynı burçta 26 Şubat’ta gerçekleşecek olan Halkalı Güneş Tutulması da umut beklentinizi ortaya çıkaracak. Aşk beklentiniz artacak. Çocuk sahibi olmak isteyebilirsiniz. İlerisi adına isteklerde bulunup şükrederseniz önümüzdeki altı ayın sizin için oldukça verimli geçecek. Her şey gönlünüzce olsun.

Yay Burcu Şubat 2017 Burç Yorumu

Sevgili Yaylar, 3 Şubat tarihinde Venüs-Koç geçişi başlayacak. Sizin için aşk hayatınızda aktiflik öne çıkıyor. Aşk konularında yenilik isteğiniz artacak. Yeni tanışmaları işaret edebilir. İnsanın özellikle ilişkideki özgüven duygusunu vurgulamakla birlikte kişisel ve tensel anlamda kendinizi güçlü hissettiğiniz bir dönem. Burada yeni iş girişimleri, ustalık kazandığınız alanlarda kendinizi gösterme, kendinizi merkeze alma anlamında bu etkiden yararlanabilirsiniz. Eski ilişkiler tazelenebilir.

7 Şubat tarihinde Merkür-Kova geçişi başlayacak. Yeni yerler görmek ve kendinizi ifade etme isteğiniz artacak. Hayat sizi zorlarken yeni ilişkilere de başlamak isteyeceksiniz. Yeni tekliflerle karşılaşabilirsiniz.

11 Şubat tarihinde Halkalı Ay Tutulması, Aslan burcunda gerçekleşecek. Yeni iş tercihleri, farklı yerler görme isteği, aşkla karşılaşma isteği gibi konularda son derece etkili. Ayrıca altı aylık süreç içerisinde değişiklikleri işaret ediyor. Önümüzdeki altı ayı bir hayli etkili ve kendinizi ifade edebileceğinizi gösteriyor. Bu tutulmaya olumlu diyebiliriz. 18 Şubat tarihinde Güneş, balık burcunda olacak ve aynı burçta 26 Şubat’ta da Halkalı Güneş Tutulması gerçekleşecek. Sevgi ön plana çıkacak, empati kurmak isteyeceksiniz. Sorunlar varsa, önümüzdeki süreç iş-ev arasındaki denge içerisinde kendinizden çok da fedakarlıkta bulunmadn hareket edip hesabınızı tutturmaya çalışmalısınız. Yer yer biraz aşırı fedakarlıkta bulunuyor olabilirsiniz. Bu tutulmada bilinçli hareket ederseniz fedakarlığı dengeleyebilirsiniz. Kendinizi de biraz ön plana almalısınız. Her şey gönlünüzce olsun.

Oğlak Burcu Şubat 2017 Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar, 3 Şubat tarihinde Venüs, Koç burcunda seyrine başlıyor. Ailenizle olan iletişiminizde agresif davranabilirsiniz, biraz değişim isteği içerisindesini. Dışarıdan gelen etkilere tepki vermeye açıksınız. Venüs kariyer hayatınızda da etkili olduğu için bu alanı çokça inceliyorsunuz. Biraz bencilce düşünebilirsiniz.

7 Şubat tarihinde Merkür, kazanç evinizde hareket ediyor. Biraz fazla harcamayı işaret edebilir. Merkezi parayla alakalı görüşmeler yapabilirsiniz. Kendinizle alakalı bir değişim düşünüyorsanız, bütçesini tanzim etmede dikkatli olmalısınız.

11 Şubat tarihinde Aslan burcunda Halkalı Ay Tutulması oluşacak. Bu tutulma, mali konular üzerinde etkili. Nisan ayından itibaren maddi yönde desteklenmeye başlayacaksınız. Kredi, yatırım ya da dışarıdan gelen destekler sizin için belirleyici ve rahatlatıcı olacak. Güzel destekler var diyebiliriz. Elinizi kolunuzu bağlayan şartları aşabilme gücünüz var. Ailevi konularda beklenmedik gelişmeler ya da yeni bir yere taşınma mümkün olabilir. Ancak sabırlı olup zamana yaymalısınız.

26 Şubat tarihinde Halkalı Güneş Tutulması, Balık burcunda gerçekleşecek. Yurtdışı çalışmaları ve her türlü iletişimle ilgili olumlu ve ılımlı iletişimler kuracaksınız. Bu da önümüzdeki beş altı ayı her anlamda besleyici ve toparlayıcı bir etki olacak. Yeniden umutlanmanızda ve mutlulukla ele almanızda ön ayak olacak bir etkiyle karşı karşıyasınız. Her şey gönlünüzce olsun.

Kova Burcu Şubat 2017 Burç Yorumu

Sevgili Kovalar, 3 Şubat tarihinde Venüs-Koç seyri başlayacak. Öne atılma, kendinizi ileri atma isteğiyle dolu olduğunuz bir iki ay geçireceksiniz. Kendinizi ifade etmek isteyeceksiniz. İletişim, ilişki, ticaret konularında olumlu etkiler ikiye katlanacak. Yolculuklar, yeni bir yere taşınma ve ailenizle yeniden buluşma ya da taşınma anlamında etkili olabilir. 7 Şubat tarihinde Merkür, burcunuzda seyrine başlıyor. Aşk ve finansal konularda ilişkilerinizi inceleme fırsatını bulup yeniliklere adım atarak çıkarlarınızı ön plana getireceksiniz. Aşk hayatınızla ilgili konularda sürprizler yaşayabilirsiniz, yenilik ve değişimlere açık olun.

11 Şubat tarihinde karşıt burcunuzda Halkalı Ay Tutulması gerçekleşiyor. Bu tutulma ikili ilişkileri ön plana çıkartıyor. Partnerinizle bir çekişme veya kutuplaşma olsa da karşıt duyguların çözüme ulaşması mümkün. Uzun zamandır yalnızsanız hayatınıza biri girebilir. Ancak karşı cinsinize kulak vermelisiniz. Yabancı biriyle tanışmayı ve kaderinizin değişmesini bu tutulma işaret ediyor. Nisan ayından sonra ikili ilişkilerde hayati kararların alınması için bu tutulma önemli olacak. Problem varsa da, bir bitiş ve yenilik ortaya çıkacak.

18 Şubat tarihinde Güneş kazanç eviniz olan Balık burcunda olacak ve aynı burçta 26 Şubat’ta Halkalı Güneş Tutulması gerçekleşecek. Kendinize gelme isteği içerisindesiniz ancak bütçenizi iyi tanzim etmeniz gerek. Bütçenizi verdiğiniz karar güç duruma düşürecekse, bundan kaçınmalısınız. Hesabı biliyorsunuz. Güzel günler var ama bilinçli ve farkında olmanız gerek. Her şey gönlünüzce olsun.

Balık Burcu Şubat 2017 Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, 3 Şubat tarihinde Venüs Koç burcunda seyrine başlıyor. Öncelikle güzelliklere sahip olma ve bir şeyler satın alma duygunuz öne çıkacak. Neye ne harcadığınızı incelemelisiniz. Başka bir yere taşınma ya da iletişimle ilgili konularda da bu etki önemli olduğu için giderleriniz gibi konularda çok dikkatli olmalısınız. Kardeşlerinizin size maddi anlamda ihtiyacı olabilir ya da siz birilerine ihtiyaç duyabilirsiniz. Planlarınızın getiri ve götürülerini incelemelisiniz.

7 Şubat tarihinde Merkür, Kova burcunda seyrine başlıyor. Sorumluluklarınızı ve yalnızlıklarınızı hatırlatacak bir etki olacak bu. Karşınıza biri çıktığında pişmanlık yaratabilecek kararlar almanızı sağlayacak iyi niyetlerinizi dengelemenizi işaret ediyor. Çok da olumsuz bir etki olmadığını söyleyebiliriz.

11 Şubat tarihinde Halkalı Ay Tutulması, Aslan burcunda gerçekleşecek. Olumlu etkileri altı ay boyunca sürecek. Alternatifiniz olmadan işten ayrılmayıp, sağlığınızı olabildiğince önemsemelisiniz. İş hayatındaki iyi niyetinizi gözden geçirmelisiniz. Sağlam iş kararları da ayrıca bu etkiyle işaret ediliyor. İleriye dönük düşünmeli, şu anki mutlulukların sonrasını d planlamalısınız. En azından Ağustos ayına kadar bedeninizi dinlendirmelisiniz. Sağlık harcamalarınız olabilir. İş hayatınızda ustalık kazanıp günlük temponuzu daha olumlu planlayabilirsiniz. Belki yeni bir işe adım atabilirsiniz. Psikolojik ve bedensel anlamda kendinize önem vermenizi gerektiren ve etkili bir altı aya giriyorsunuz.

18 Şubat tarihinde Güneş, burcunuzda seyrine başlıyor ve yine burcunuzda 26 Şubat’ta bir Halkalı Güneş Tutulması gerçekleşiyor. Burada da, özellikle kimliğiniz ve kararlarınızla yapmak istedikleriniz ön plana çıkıp ikili ilişkilerde merkez almanızı gerektirecek bir sürece giriyorsunuz. Her zaman Güneş tutulmasında yeni bir şeylere adım atılabilir ama ilk olarak beklemeniz gerek. Olumlu hissedebileceğiniz ve kimliğinizi geliştirecek kararlar alabilirsiniz. Nefes aldığınız her günün yeni bir umut olduğunu unutmayıp elinizdekilere şükrederek ve etrafınızla bağlantınızı koparmadan hareket etmeyin. Bir şeyler hatırına sağlıksız bir ilişkiyi yürütmekten kaçınmalısınız. Her şey gönlünüzce olsun.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder