9 Ocak 2017 Pazartesi

İkizler Burcu Kasim 2017 Yorumuİkizler Burcu Kasım 2017 Aylık Burç Yorumları

Bu ay yaşamınızdaki bazı şeylerin sonuca ulaşması için zaman alacağını göreceğiniz ve ertelemelerin canınızı sıkacağı bir ay olacak. Tüm çabalarınıza rağmen bir yere varamadığınızı gördüğünüzde durup, durumu değerlendirmeniz gerektiğini ve yeni planlar yapmanın iyi olabileceğini takdir etmelisiniz.

1 Kasım tarihinde bir iş arkadaşınızın canınızı sıkması halinde ters davranışlarınız size zarar verir. Böyle davranmak yerine bugün gerçekleşecek olan Venüs-Uranüs birlikteliğini iyi kullanın ve yaratıcı çözümlerle ortaya çıkın.

4 Kasımda 2017 tarihinde Koç Dolunay'ı gerçekleşiyor.. Olumlu ve yaratıcı davranışlarınız ile çevrenizdeki herkesi şaşırtabilirsiniz. Ancak bunu yaparken çok ileriye giderek sınırlarınızı zorlamayın.

9 Kasım'da iş hayatınızda ise oldukça aktif bir dönem sizleri karşılamakta öncelikle sağlığınıza gerekli özeni göstermeli sonrasında işinize adapte olmalısınız. Ertelediğiniz planlarınızı uygulama zamanıdır şimdi.


13 Kasım tarihinde kariyer hayatınızda bir çok önemli fırsatla karşılaşabilir şartları zorlayarak olumlu gelişmelerin istediğiniz yönde olmasını sağlayabilirsiniz. Yakın çevrenizden gelen uyarıları dikkate almış olmanın avantajlarını göreceksiniz.

18 Kasım 2017 tarihinde Akrep Yeniay'ı, manevi açıdan kendinizi geliştirmenize yardımcı olacak. İş ve özel yaşamınızda hayranlık uyandırarak insanların sizinle iletişime önem vermesine ve iş birliği içerisinde düşüncelerinize saygı duyarak hareket edeceklerine işarettir.

23 Kasım'da daha önce iyi tasarlamadığınız radikal bir atak yüzünden kendinizi zorda hissedebilirsiniz.

25 Kasım'da iş arkadaşlarınızla gerçekleştireceğiniz dayanışma uzun zamandır yaşanan finansal sorunların ortadan kalkması için olumlu sonuçlar alınmasını sağlayabilir.

25 Kasım'daki maddi konularda oldukça şanslısınız unuttuğunuz ya da uzun zamandır tahsil edemediğiniz bir alacağınız bugün gelebilir. Ev hayatınızı ilgilendiren konular da ise gerginlikler yaşayabilirsiniz. Ani çıkışlar yapmamalı ve ilk sözü söyleyen taraf siz olmamalısınız.

27 Kasım'da oldukça huzurlu olmanıza rağmen yakın çevrenizde huzurunuzu kaçırmak için size geçmişte yaşadığınız olumsuz olayları hatırlatacak ve enerjinizi düşürmek için uğraşacak kişilere karşı dikkatli olmanız yönünde uyarıyor sizleri.

28 - 29 Kasım'da gereksiz olumsuzlukları bir kenara bırakarak daha istikrarlı davranmaya başlayabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder