3 Ocak 2017 Salı

İkizler Burcu Ekim 2017 Yorumuİkizler Burcu Ekim 2017 Aşk, Evlilik, Kariyer ve Sağlık Yorumları

Ekim ayında edineceğiniz yeni vizyon, yaşamınızdaki stresi azaltarak gelecekte nereye gitmek istediğinizi kararlaştırmanıza katkıda bulunacak. Bu ay sizi sıkan ve yaşamınızda stres yaratan şeylerden uzak durarak gelecekte sizin için neyin önemli olduğuna karar vermelisiniz.

3 Ekim tarihinde iş hayatınızda beklenmedik gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Herkesin gözü sizin üzerinizdeymiş gibi hissedebilirsiniz! Kendinize inanın yeteneklerinize güvenin yapmanız gerekenleri yerine getirmenin huzurunu yaşayın.

5 Ekim 2017 tarihinde Koç burcu Dolunayı gerçekleşiyor. Gerçekleşmeyecek hayallerin peşinde koşmanın size uzun vadede başarı getirmeyeceğini hatırlatacak.

9 Ekim'de iş ve eğitim hayatınızda olumlu gelişmeler yaşayabilir ve size destek verecek insanların dikkatini çekerek olumlu ilişkiler kurabilirsiniz.


10 Ekim'de arkadaşlık ilişkilerinizde gerginliklere dikkat edin. Geçmişte yaşadığınız olumsuz bir olay yeniden tezahür edebilir ve güvendiğiniz insanların sırlarınızı ifşa etmesi ile zor durumda kalabilir duygusal anlamda sarsılabilirsiniz.

15 Ekim'de aşk hayatınızda gerginliklere dikkat etmeli sağ duyulu davranmayı elden bırakmamalısınız.

19 Ekim tarihinde 2017 tarihinde Terazi burcu Yeniayı, iş arkadaşlarınızı profesyonel olarak alt edebilecek düzeye ulaşacaksınız. Ancak Jüpiter'in bugünlerde sizde yarattığı etki yüzünden kendinizi ve kaynaklarınızı olduklarından fazla görebilirsiniz. Kendi sınırlarınızı bilmez ve diğer insanların sınırlarına saygı göstermezseniz, gelecekte kazanacağınız her şeyi kaybedebilirsiniz.

25 Ekim'de her ne kadar kendinizi iş yaşamınızda doğru yönde görseniz bile Güneş'in 6. Kariyer Evinizde Satürn ile alacağı pozisyon nedeni ile kariyerinizde bir gerileme ile karşılaşabilirsiniz. Bu aslında üzerine giderek halletmeniz gereken problemleri görmezden gelmenizden kaynaklanıyor. Yaşamınızda daha ileriye gitmeden deneyimlerinizden gerekli dersleri çıkartmalısınız.

28 Ekim tarihinde yüksek enerjinizle ışıldayacağınızı müjdeliyor sizlere. Gerek fiziksel gerek ruhsal enerjiniz karşısında karşı koyulmaz olacağınız kesin. Bugün iş görüşmeleriniz olumlu neticelenir ve isteklerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. 29 Ekim tarihinde iş hayatınızın bir hayli önem kazandığına dikkat çekmekte. İşinin uzmanı kişilerden alacağınız öneri ve destekle kendinize olan güveninizi birleştirecek önemli girişimler elde edecek gelen her şansı akıllıca değerlendireceksiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder