15 Ocak 2017 Pazar

İkizler Burcu Aralik 2017 Yorumu

İkizler Burcu Aralık 2017 Aylık Burç Yorumları

Bu ay enerjinizi pek çok cepheye yayabilecek durumdasınız ancak her zaman olduğu gibi olağandışı durumlar için kendinize yedek enerji ayırmalısınız. Anahtar gezegeniniz Merkür'ün doğrusal hareketini takiben Aralık ayında yaşamınızın pek çok yönünde ilerlemeleri fark edeceksiniz.

1 Aralık'ta Merkür-Uranüs karşılaşması ile tedirgin hissedebilirsiniz ancak endişelerinizi diğer insanlardan saklamalısınız. Bulunduğunuz ruh hali içinde ihtiyaçlarınızı ve bunları nasıl karşılayacağınızı yüksek sesle dile getirmek isteyebilirsiniz. Ancak başkalarına ne yapabileceğinizi ispat etmeniz gerekmediğini bilin.

3 Aralık 2017 İkizler Dolunay'ı gerçekleşiyor..Şansın sizden yana olduğunu müjdelemekte. Sevgili İkizler beklediğiniz bir haberi alabilir maddi manevi olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise kardeşlerinizle ilgili konular gündeme gelebilir, Bu olumlu da olabilir olumsuzda kardeş olmanın sorumluluğunu almanız gereken bir gündesiniz. Eş ya da sevgilinizle ise duygusal paylaşımlar günü romantik bir hale getirecektir.


9-10 Aralık tarihlerinde ve Jüpiter desteği ile hayallerinizin yaratıcılık kapasitenizi aşması mümkündür.

12 Aralık'ta Mars ne kadar gerçek dışı görünseler de hayallerinizi bir çerçeveye sokmanıza yardımcı olacak yetenekleri size kazandıracaktır.

13 Aralık tarihinde özel yaşamınızda ise eşin ailesinden kaynaklanan streslerin sona ermesi ile rahat bir nefes alabileceksiniz.

14 Aralık'ta yakın çevrenize karşı her zamankinden daha duyarlı olmayı başarabilirseniz iş hayatınızda sizin için çok olumlu sonuçlar getirebilecek fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. İstediklerinizi gerçekleştirmek için ısrarla mücadele etmelisiniz. İşinize kuvvetli ruhsal enerjinizi yansıtarak ilerlemeler kaydedeceksiniz.

18 Aralık 2017 tarihinde gerçekleşen Yay Yeniay'ı, iş ve özel yaşamınızda kontrollü olmalı ve duygularınızın aklınızın önüne geçmesine izin vermeden hareket etmelisiniz.

22 Aralık'ta maddi konularda mucize niteliğinde gelişmeler olmasa da kısmen rahatlayacak ve birikim yapabileceksiniz. Özel yaşamınızda yeni bir ilişkinin içindeyseniz birlikte olduğunuz insanla daha fazla vakit geçirerek onu iyice tanımaya çalışın.

20 -22 Aralık döneminde hangi noktada geri çekilmeniz gerektiği konusunda sizin aklınızda ikilem yaratabilir. Aslında başarı sürekli ilerlemeyi sağlayabileceğiniz ortalama bir hızda mümkündür.

28 Aralık'ta iş ve özel hayatınızda aniden gelişen olaylara karşı dikkatli olmalı ve hemen tepki vermekten kaçınmalısınız. Ailenizi ilgilendiren konularda tartışmalar ve kırgınlıklar söz konusu olabilir. Tüm aksiliklerin üzerinize yağdığı hissine kapılıp karamsar bir ruh hali içine girebilirsiniz. Sakin davranın ve bugün sessizliğin gücünü seçin.

30 Aralık tarihinde duygularınızı açığa çıkaracağından bugün iletişim kanallarınızı açık tutun. Geçmişte kalan duygusal problemlerinizden kurtulmak sizi geleceğe daha özgüvenli taşır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder